Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

W wielu sklepach ( niestety) w ogóle nie sprawdza się daty urodzenia klienta, a w Internecie ( Steam itp.) łatwo przecież oszukać system i zawyżyć swój wiek. No sorry, ale w lokalnej gazecie czytam recenzję Skyrima jakiegoś 15- latka, który jeszcze go z neta dorwał... Rodzice w ogóle nie patrzą, że ich pociecha trzaska w PEGI 18 ;)

@CTRL85

No wiadomo :) Mnie po prostu mierzi jak słyszę w autobusie małe wyrostki, co klną jak starzy wyjadacze i grają w CS'a zamiast w nogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że w Polsce PEGI nie ma mocy prawnej, i nie mogą odmówić mi sprzedaży gry +18. :)

Oczywiście inna sprawa Skyrim/Wiedźmin dla 15-16 latka, a dla 12 latka, ale nie przesadzajmy.

Po prostu dla 16 latka nie ma tam niczego czego by już nie widzi(e)dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3kropki.pl jest teraz TOR za 99 zł. (klik!), tylko wie ktoś na 100%, czy w tej cenie jest pierwszy miesiąc gry? Wiem, bez sensu byłoby, gdyby to był klucz na aktywację i bez grania, ale wolę się upewnić wcześniej, żeby nie mieć zonka. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post w temacie- Gears of War za 10 zł, 3 lata temu :P

Czy macie jakieś pomysły, gdzie by można było trafić teraz GoWa w tej cenie?

w tej cenie giry były w biedronkach, razem z wieloma innymi tytułami, dziś już w większości wyprzedane. gra której szukasz zazwyczaj wychodziła jako pierwsza ale szukaj, może będziesz miał szczęście ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS The Run, AC Revelations i Football Manager 2012 w Media Markt za 69 zł.

Po prostu nie wierzę... Tego Runa kupiłem w dniu premiery prawie za 2 razy tyle... Musi się wybitnie słabo sprzedawać, że dają w tak obniżonej cenie, a i tak za niedługo pewnie spadnie do EAC :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ofert z Media Markt - ważne, żeby pisać w jakim mieście, bo ta sieć zupełnie nie ma ujednoliconych cen - u mnie większość gier ma ceny w stylu 120 zł, choć nawet w Empiku jest już dana gra taniej. Tak więc oferta MM w różnych placówkach w Polsce rózni się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ofert z Media Markt - ważne, żeby pisać w jakim mieście, bo ta sieć zupełnie nie ma ujednoliconych cen - u mnie większość gier ma ceny w stylu 120 zł, choć nawet w Empiku jest już dana gra taniej. Tak więc oferta MM w różnych placówkach w Polsce rózni się.

Była promocja na Black Ops'a, ja idę do MM, a tu się okazuje, że tylko w jednym mieście tak jest więc warto pisać by się nie przejść w kółko.

http://www.gram.pl/sklep_szukaj_wyprzedaze.asp?zak_id=8u2

Fajna wyprzedaż.

@DOWN poprawione

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...