Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

Szczerze? Devil May Cry 4 nie podniecił mnie ani trochę. Jeżeli to jedyna pełna wersja to będę bardzo niezadowolony. Oprócz tego dodadzą więcej stron, a na tych stronach reklamy. Żałosne. No, ale każdy ma inne gusta.

Nie ma to jak marudzic "w ciemno". To jakby nauczyciel ci powiedzial "nie wygladasz mi na przygotowanego, co bys nie mowil na pewno wiecej niz 2 nie dostaniesz".

heh , smuggler z nauczycielka ostro pojechales :) Jamysle , ze w przedszkolu niema nauczycieli tylko opiekunowie ale dobra. Jak dorosnie to zrozumie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler :)

Poprawiłeś mi humor tym tekstem o laptopie. Ja mam HP Paviliona dv5:

AMD Turion X2 Ultra Dual Core Mobile ZM-80 2.10 GHz

ATI Mobility Radeon HD 3450 256 MB

3 GB RAm

Windows Vista

Mam nadzieje że poszaleje sobie

Pozdrawiam całą redakc(y)ję :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedys kolega dmc 4 na urodziny kupil tyle , ze...pirata. heh trzymam go ciagle w szufladzie ^^

4 ostrzeżenia na koncie powinny motywować do przestrzegania regulaminu. Jak widać nie w Twoim przypadku. W takim razie skoro przez tyle czasu nie mogłeś zapoznać się z regulaminem, to dalsza Twoja egzystencja tutaj jest bezcelowa. Otrzymujesz bana za całokształt twórczości.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładka bardzo by się przydała, bo tymczasowo muszę używać instrukcji montażu lampy stołowej. :P A kasy na podkładkę nie mam, bo w Norwegii (tam aktualnie zamieszkuję) ceny są takie że hoho. Np. Brothers in Arms, pierwsza część bodajże, kosztuje tu 469 koron. W przeliczeniu ~ 230 zeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania minimalne:

Procesor: Intel Pentium 4 3GHz lub jego odpowiednik AMD

Karta graficzna: GeForce 6600 z 256MB pamięci RAM

RAM: 512MB dla Windows XP i 1GB dla Windows Vista

HDD: 8GB wolnego miejsca

System operacyjny: Windows XP/Vista

Wymagania zalecane:

Procesor: Intel Core2Duo

RAM: 1GB dla Windows XP, 2GB dla Windows Vista

Karta graficzna: GeForce 8600 z 512MB VRAM

HDD: 8GB wolnego miejsca na dysku

System operacyjny: Windows Vista

Jednak nie sugerował bym się tym. Jak ktoś ma AMD 2400+ to mu spokojnie powinno pójść (wiem z doświadczenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jedno słowo : Respekt! Ogólnie rzadko grywam (a tak na prawdę w ogóle) w gry dołączane do jakichkolwiek czasopism, ale DMC 4 zrobiliście na mnie na prawdę duże wrażanie. Nawet bez tego na pewno bym kupił, jak zawsze od już 6 lat...

BTW. Nie wyobrażam sobie świąt bez CDA... Zawsze te ostatnie numery w roku są na swój sposób wyjątkowe i zawsze wtedy sypało hitami, tak jak i teraz. Jeszcze raz dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle, w Devil May Cry 4 na pewno zagram, ale szkoda tylko, że nie grałem w trójkę, więc mogę nie wiedzieć o co chodzi. Ale trzymaj\my kciuki, może trójka też się kiedyś na coverze znajdzie. A jeśli chodzi o czwórkę - grałem w demo, i całkiem fajna wyżynanka z tego jest, choć w demie wymiękłem przy pierwszym Bossie (zabrałem mu na oko 1/10 życia) Dobra, to teraz zostaje zgadywanie dema. Smuggler, jakaś podpowiedź?? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Będzie tam pełna wersja gry, którą nazwę NAJWIĘKSZYM PEŁNIAKIEM W HISTORII CDA.

Zapomnijcie o "dwa razy większym DVD". Teraz będziemy mieć do czynienia z płytą chodnikową. CDA z kiosku do domu na plecach będzie trzeba nieść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) w Norwegii (tam aktualnie zamieszkuję) ceny są takie że hoho. Np. Brothers in Arms, pierwsza część bodajże, kosztuje tu 469 koron. W przeliczeniu ~ 230 zeta.

Ja niejednokrotnie się przekonałem, że za granicą nie ma sensu przeliczać wszystkiego na złotówki, bo i zarobki są inne, i gospodarka inaczej funkcjonuje.

Pytanie: ile tam kosztowałby CDA? :tongue:

Przykład z życia:

Irlandia, gdzie litr benzyny kosztuje mniej niż litr fanty pomarańczowej. U nas odwrotnie, z kilkukrotnym przebiciem... :wacko:

@Janke

Przyznałeś się, że masz pirata. Co z tego, że leży w szufladzie? Regulamin automatycznie klasyfikuje Cię jako pirata, z czym osobiście się zgadzam - bo nie powinieneś przyjmować TAKIEGO prezentu. A jeżeli już, to nie chwalić się tym na forum... :dry:

@UP

Coś nie czytasz wcześniejszych postów, bo było to WIELOKROTNIE wyjaśniane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, CDA zwiększa poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość pełniaków. Najpierw Dark Sector, później Titan Quest, a teraz Devil Mar Cry 4! Przyznam, że nie spodziewałem się tej pozycji na coverze CDA. Szkoda, że doba ma tylko 24h, tyle jeszcze dobrych pozycji do zagrania.

A co do zawartośći pisma podejrzewam, że recenzje będą zdominowane przez gry sportowe. W ostatnim czasie miały miejsce premiery PES10, NBA 2K10, Football Manager 2010 oraz najnowsza odsłona Fifa Menagera. Szykuję się wydanie sportowo świąteczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle, w Devil May Cry 4 na pewno zagram, ale szkoda tylko, że nie grałem w trójkę, więc mogę nie wiedzieć o co chodzi. Ale trzymaj\my kciuki, może trójka też się kiedyś na coverze znajdzie. A jeśli chodzi o czwórkę - grałem w demo, i całkiem fajna wyżynanka z tego jest, choć w demie wymiękłem przy pierwszym Bossie (zabrałem mu na oko 1/10 życia) Dobra, to teraz zostaje zgadywanie dema. Smuggler, jakaś podpowiedź?? :tongue:

Bedziesz mial poradnik jak walczyc z bossami - skutecznie. A znakomosc 3 czesci nie jest konieczna by pojac fabule czworki, choc naturalnie zagranie w DMC 3 by nie zaszkodzilo.

No no, CDA zwiększa poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość pełniaków. Najpierw Dark Sector, później Titan Quest, a teraz Devil Mar Cry 4! Przyznam, że nie spodziewałem się tej pozycji na coverze CDA. Szkoda, że doba ma tylko 24h, tyle jeszcze dobrych pozycji do zagrania.

A co do zawartośći pisma podejrzewam, że recenzje będą zdominowane przez gry sportowe. W ostatnim czasie miały miejsce premiery PES10, NBA 2K10, Football Manager 2010 oraz najnowsza odsłona Fifa Menagera. Szykuję się wydanie sportowo świąteczne.

A jednak mysle, ze mimo wszystko inne gry zdominuja numer. Chocby taka jedna, ktora recenzujemy jako pierwsi w UE i jedni z pierwszych na swiecie... :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - PES już bodajże był recenzowany, więc może nie będzie źle, poza tym dobre sportówki nie są złe :).

Też myślałem o czymś WIĘKSZYM po pierwszym przeczytanym poście i tak jakby po przeczytaniu tytułu pełniaka poczułem uzcucię zawodu. Ale to pewnie dlatego, że nie wiem generalnie o co chodzi w tej grze. Ale jak zobaczyłem, to myślę, że przyjemnie będzie ponawalać, tylko kiedy ;p.

Ciekawe jakie ciekawostki będą w numerze i jakie będą pełne wersje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że zaskoczyliście mnie w 100 % !!! Z uwagi na sam pełniak już mogę zapewnić, że go kupię . . . Ale z tym wyciekiem toście się schowali :P Na markolf.pl dopiero zobaczyłem o co lotto . . . Ten koniec roku ( jeśli chodzi o gry w które zagram ) będzie świetny DMC 4, GoW z biedronki xD . . .. Eh już mnie zżera !!!

PS :brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że będzie DMC4, mimo że już go mam. Ale nie szkodzi, i tak na płytę prawie nigdy nie zaglądam, a tak to BARDZO wielu czytelników się ucieszy z naprawdę dobrego pełniaka ŚWIATOWEJ klasy.

A ci co narzekają, że zalatuje Japońszczyzną, niech i tak spróbują - bo jak dla mnie, to wcale tych ichnich klimatów nie czuć w tej gierce za bardzo.

Cieszę, się, że redakcja w końcu posłuchała głosu rozsądku (czyli m.in. mnie:)) i dała jednego super pełniaka. Gwarantuję, że więcej osób będzie zadowolonych niż z 3 chłamowatych gierek (a i sprzedaż wzrośnie dzięki takiemu tytułowi).

Mam nadzieję, że prezentem będzie plakat + no nie wiem... w każdym razie nie podkładka pod mysz, bo mój kochany icemat się obrazi. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...