Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

No cóż, gdy Smuggler napisał, że będzie to NAJWIĘKSZA gra w historii CDA to siedziałem przez pół minuty z otwartą paszczą i gapiłem się w monitor, zastanawiając się, czy nie lepszym posunięciem z Waszej strony byłoby zostawienie tego NAJWIĘKSZEGO pełniaka na jakiś urodzinowy numer czy coś.

A DMC4 wcale nie jest najlepszy. Jak ja to mówię, CDA daje "najlepsze gry w które nikt nie grał". Z DMC jest podobnie, choć to raczej nie mój klimat. Nie wykluczam przy tym możliwości zagrania, ale raczej się rozczarowałem, kiedy Smugg podał tytuł... Rozczarowałem się głównie dlatego, że ZA BARDZO rozdmuchał to w pierwszym poście.

A CDA jak zwykle kupię dla treści, choć miło będzie znaleźć w worku jakiś bonus.

PS

Z DMC4 jest o tyle lepiej że na PGA dostaliśmy (my, fani) od CDA parę gierek do podziału (w związku z plakatem widocznym w relacji z tegoż). Każdy złapał co było bliżej i w rękach został mi NWN2 i DMC4. Na szczęście dla mnie tę drugą oddałem, zachowując dla siebie Newerwintera :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Devil May Cry 4 nie podniecił mnie ani trochę. Jeżeli to jedyna pełna wersja to będę bardzo niezadowolony. Oprócz tego dodadzą więcej stron, a na tych stronach reklamy. Żałosne. No, ale każdy ma inne gusta.

Nie ma to jak marudzic "w ciemno". To jakby nauczyciel ci powiedzial "nie wygladasz mi na przygotowanego, co bys nie mowil na pewno wiecej niz 2 nie dostaniesz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh... DMC4. Liczyłem na jakiś inny równie wielki tytuł, teraz niestety uważam, że ten pełniak jest przeznaczony dla wąskiego grona graczy. Takie japońskie gierki... po prostu ich nie mogę. Jak zauważyłem, bardzo wiele osób zagrzało się na ten tytuł, niestety ja do nich nie należę i czuję się w pewien sposób zawiedziony i zapewne najnowszy numer obejdzie się beze mnie :sad:

Jesli kupujesz pismo TYLKO dla pelniakow, to coz poradze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, panowie narzekacie. Może faktycznie nie nazwał bym tego "Największym pełniakiem w historii CDA", choć aspiruje do miana jednego z lepszych pełniaków tego roku (obok Jade Empire IMO). Pamiętajcie też, że jednak komuś może się się spodobać ta gra, bo niektórzy chyba o tym zapomnieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w żadną część Devil May Cry, ale lubię "japońszczyznę" a i oceny przyzwoite, z pewnością się skuszę. A kupować nie muszę, wystarczy trzymać kciuki, że listonosz się nie spóźni ;] No i bardzo ciekawią mnie dodatki w formie materialnej - obstawiam plakat z L4D2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie (ci z redakcji...) powiem tak! Jesteście genialni. Od kilku miesięcy zaczynałem żałować tych 15 złotych co miesiąc na CD-A... Ale całe szczęście, że z niego nie zrezygnowałem. Obudziliście znów we mnie to wspaniałe uczucie, acz minione dosyć sporo miesięcy temu, które tak sprawiało, że czekałem na CD-A!

BRAWO! Chociaż co prawda DMC4 mnie NIE powalił, to jednak szczena mi się "trochę" otworzyła ze zdumienia. Liczyłem na głośny tytuł, ale starszy... :D

PS.

Wymaganie : Core 2 Duo 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

Czyli pogram sobie w to za jakieś 1,5 - 2 lata... :) Jak się kompa zmieni.

To sa mocno przesadzone wymagania. Znam kolesia co gral na laptopie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow co tu się dzieje - już tracę orientację na tym forum :) - przecieki? DEVIL MAY CRY 4 zagram z przyjemnością. To jedna z gier której się przyglądałem ale stwierdziłem, że od środka jakoś głupio zaczynać ale teraz na pewno spróbuję. CZEKAM! Smuggler mógł dla żartów napisać, że to ostatni pełniak w historii ;P Ciekawe co by wtedy pisali niezadowoleni. :) Nie rozumiem tego nastawienia, że oto CDA da nam za te 15 zł najnowszy przebój z najwyższej półki. Czasami myślę że niektórzy by chcieli żeby pismo wypuściło np. Assassin's Creed 2 przed premierą i skonało, a pewnie i tak się pojawią ludzie którzy stwierdzą, że w to grać nie będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wymagań myślę, że są moocno przesadzone. Gra wygląda na bardzo dobrze zooptymalizowaną. U mnie na max details, w DX10 w jakiejś wysokiej rozdzielczości (teraz nie powiem jakiej), wbudowany w grę test pokazywał 225 FPS,więc zapas w dół jest baardzo duży i zdaje się że przynajmniej wyższe modele serii 7xxx powinny bez trudu to pociągnąć. 8600 to przesada IMO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak pierwsza klasa,bardzo się z niego ciesze.Cd-Action daje coraz lepsze pełniaki.Szkoda,że nie będzie bonusu,mam nadzieję że zawartość czasopisma,będzie równie dobra co zawartość płyty.Teraz tylko pozostało czekać aż się wyjaśni co będzie dodatkiem.Ucieszyłbym się z podkładki,albo kalendarza,i tak wiem,że będzie to coś fajnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak!!!

Wiedziałem, że Smuggler sobie jaja robi z tym DMC4. W następnym numerze pełniakiem będzie Fallout 3!

kurde, stary co ty odpierniczasz?? dorwałeś się do forum ale chyba nie wiesz co się dookoła ciebie dzieje... -.-

jest DMC4 i tyle, wbij to sobie do głowy, i spróbuj nie uszkodzić przy tym resztek mózgu.

Jej, DMC4! Bardzo się cieszę, od dłuższego czasu miałem na niego chętkę. Zapowiada się świetny numer.

P.S.

@Vantage

Ta gra chodzi w Polsce po ok. 40zł więc opłacałoby się.

+ koszty importu - nie opłacałoby się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...