Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

Jeżeli to prawda, to redakcja dała ciała dając pełniaka, w którego mało kto będzie mógł zagrać. Na zasadzie: im droższy/większy, tym lepszy, bez zastanowienia się, czy to ma sens.

:bialaflaga:

Damy stara gre

- Eeee, stara, syf, kazdy to ma, dajcie jakas nowosc

Damy nowosc

- Eeee, na moim sprzecie nie pojdzie, kazdy to ma, dajcie jakas klasyke

"malo kto" czyli jakies 80-90% graczy, bo jesli ktos nie ma kompa prehistorycznego, to mu pojdzie. Ludzie na laptopach w to graja... A przmusu kupowania CDA nie ma.

Normalnie zalamka, jak sie takie posty czyta. "Dali ciala, bo dali Wiedzmina 2 prapremierowego! Przeciez malo kto bedzie mogl w to pograc, bo gra ma duze wymagania! Aaaaa!:

:wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoofyXD - znaczy pogardzisz wszystkim?? :tongue:

3 prezenty??? Wow, kurczę zaczyna się NAPRAWDĘ ciekawie robić. Stawiam, że trafione to plakat i podkładka, ale się zobaczy. Smuggler, może już czas ujawnić choć jeden z prezentów?? Pełna zapowiedź jutro, coraz mniej czasu masz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra nie ma znaczenia liczy się żeby magazyn miał ciekawe recenzje zapowiedzi i wszystko co sie w nim znajduje a że nie pójdzie nikt nie każe CDA kupować...

No a;bo plakat jeszcze o nim było gęsto w postach no redakcja się postarała bardzo na swięta sza-cun ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy stara gre

- Eeee, stara, syf, kazdy to ma, dajcie jakas nowosc

Damy nowosc

- Eeee, na moim sprzecie nie pojdzie, kazdy to ma, dajcie jakas klasyke

Po przeczytaniu tego komentarza nasunęła się mi pewna myśli, mianowicie taki tok rozumowania można by nazwać Paradoksem CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu,,,, Ludzie ja juz wszych postow czytac niemoge. Przychrzaniacie sie o byle co. I po co posty typu "Bedzie podkladka" , bedzieto bedzie tamto. To masz za duze wymaganie , to slabe to be i to tez. Zgadujcie, a nie proponujcie bo to i tak nic nie zmieni. Z DMC jestem cholernie szczesliwy. To i pod wzgledem gigabajtow jest najwiekszy ale tez chyba i najlepszy! Fajnie, ze bedzie starter heyah. Fajnie , ze bedzie worek. Co dalej? moze tipsomaniak. Choc wolalbym nie bo juz mnie nudza. Podkladka? Mi by sie przudala ale zobaczymy. Smugg daj podpowiedz. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...