Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

LOL. ludzie czy nie możecie docenić tego co redakcja dla nas zrobiła ?! jakby był Crysis to połowa i tak by narzekała że gra albo nie fajna albo że nie pójdzie :P. Z innymi też tak by było. Wolelibyście dostać Wiedźmina? Prawie każdy szanowany gracz posiada go lub w nie go u kogoś grał. Poza tym gra jest na pewno fajna i zapewniam was że każdy przejdzie chociaż raz ją albo i więcej. Ci co lubią trudne gry się ucieszą przejście ostatnich poziomów to nie lada wyzwanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tymi wymaganiami..

Minimum System Requirements

OS: Windows XP/Vista

Processor: Pentium 4 @ 3 GHz

Memory: 512 MB (1 GB for Vista)

Hard Drive: 8 GB Free

Video Memory: 256 MB (nVidia GeForce 6600 SM3 Required)

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive

Jak na dzisiejsze czasy nie są specjalnie duże. A i zapewne na słabszym kompie grę odpalisz - warunek karta z SM 3.0.

Nie mogąc się doczekać bliższego poznania z DMC4 postanowiłem pobrać demo. Może być dobra gra, wygląda naprawdę ładnie. Jedyne co mi się póki ci nie podoba to kamera i sterowanie. Z tym drugim można sobie jeszcze jakoś dać radę, poustawiać klawisze według własnego "widzi misia". Szkoda, że myszki nie można używać. No ale z kamerą niestety nic się nie da zrobić, ale taki już los portów z konsol. Niemniej dam grze szansę i na pewno spróbuję pograć na dłużej. Aha albo to skutek tego, że nie grałem nigdy w tego typu gry albo gra jest po prostu mega trudna - boss z demka zaraz mnie unicestwił.

Ja obstawiam, że dodatkiem będzie podkładka, kalendarz albo etui na cd/dvd. Skoro ma to być coś przydatnego to raczej nie plakat. No i jeszcze ten starter Heyah ma być.

@up na kupon nie liczcie bo go raczej nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym numerze będzie zestawienie wszystkich gier które były w 2009 roku oraz opnie redaktorów ?

Nie, gdyz ciagle mamy rok 2009.

Podsumowanie takie bedzie na pewno w jednym z pierwszych nr w roku 2010.

Co do prezentow...

...CALKIEM SENSOWNIE PRZEWIDUJECIE, MUSZE POWIEDZIEC. :)

Trafiliscie dwa z 3 prezentow. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...