Jump to content

haz111

Forumowicze
 • Posts

  816
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutralna

About haz111

 • Rank
  Elf
  Elf
 • Birthday 11/03/1994

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Próbowałeś użyć https://help.ubuntu.com/community/Boot-Repair ?
 2. Włącz sobie dump bluescreenów wg tego poradnika: http://www.spyontech.com/how-to/configuring-your-windows-to-create-minidump-file-when-bluescreen-happened.htm
 3. Jakim kablem podłączasz się do monitora? Jeżeli przez HDMI to spróbuj przez DVI. Ale najpierw sprawdź co się stanie jak wybierzesz opcję automatycznego dostosowania ustawień monitora.
 4. Zainstaluj program BlueScreenView (http://www.nirsoft.n...creen_view.html). Jak go uruchomisz to powinieneś mieć listę BSODów. Podaj logi kilku ostatnich. Ogólnie komunikat wskazuje na błąd związany z pamięcią. Niestety nie wiemy o którą pamięć chodzi, dlatego potrzeba dokładniejszych informacji.
 5. Na 99% nie odczujesz różnicy jeżeli będziesz miał dobry zasięg.
 6. Znajdź w panelu sterowania "Dźwięk", przejdź do zakładki "Nagrywanie" i pobaw się tam różnymi ustawieniami, włącz/wyłącz, pozmieniaj urządzenia domyślne, sprawdź czy słyszysz coś w przy włączonym nasłuchiwaniu. Chodzi mi o to menu: http://www.domowekaraoke.pl/repository/faq/faq_konfiguracja_dzwieku_vista.jpg
 7. Miło byłoby wiedzieć czego ten ten bluescreen dotyczy, nie będziemy przecież strzelać w ciemno. Podaj numerek
 8. Teraz już nie pachnie tak jak dawniej Ktoś jeszcze pamięta te listy i obrazki Marka Lenca o tym, że ta farba powoduje uzależnienie od CDA?
 9. Mógłby pomóc reset BIOSu... ale teraz to już porada na przyszłość xD
 10. Kilka lat temu był w CD-Action bardzo fajny poradniczek - idealny na początek nauki blendera. Ktoś to nawet na Youtube wrzucił, wyszukaj "cdaction blender poradnik" i zobacz czy Ci odpowiada
 11. Cóż to masz za wyjścia (mała ściągawka: http://pl.wikipedia.org/wiki/Digital_Visual_Interface i http://pl.wikipedia.org/wiki/D-SUB)? Obstawiam, że obecny monitor masz podłączony pod D-Sub (bo jeżeli GTX 650 ma jakieś jedno wyjście i nie jest to HDMI to raczej jest to D-Sub). Jeżeli tak to bez problemu podłączysz do zwykłego DVI. Ale sprawdź dla pewności
 12. Domyślna antena już jest dołączona w zestawie.
 13. ADW usunął browser hijackery m.in. sweet-page oraz SupTab które powodowały te wyskakujące reklamy. Przed tą operacją powinieneś widzieć je w "Odinstaluj lub zmień program" lub wtyczkach przeglądarek, ale teraz już ich nie ma. Problem dalej występuje?
 14. Jeżeli pada/padł laser (nie czyta DVD lub DVD DL) to jedynym rozwiązaniem będzie: http://allegro.pl/czesci-do-laptopow-napedy-77805?id=77805&order=m&bmatch=seng-v11-p-econom-v2-e-0718 Przerabiałem to w jednym Dellu i jednym ASUSie i żadne sztuczki nic nie dały. Ostatecznie właściciele stwierdzili, że te płyty nie są im tak naprawdę potrzebne i zostawili zepsuty napęd.
 15. W sumie nigdy nie przycinałem początku partycji, ponieważ zawsze rozplanowywałem sobie wszystko na początku, ale np. wg http://www.howtoforge.com/partitioning_with_gparted_p2 GParted powinien sobie poradzić. No i Matheo21 powinien być świadom, że te operacje zawsze mogą się wiązać z jakimiś błędami.
×
×
 • Create New...