Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

Ja te wymagania brałem z gry-online więc ja sam tych wymagań nie wymyślałem.

U mnie na 2,4 GHz, 2 GB RAM i GF 8800 dziala bez wiekszego problemu.

Recka byla w 08/08, nie pamietam czy tam byl Konfigurator Live ale na pewno sa podane realniejsze niz golowskie wymagania sprzetowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki smug Szkoda, że już pozbyłem sie ps2 miałem 1,2 Devil May Cry a 3 mam dalej na kompa tak bym odswiezyl pamięciochę przed popykanie w 4 niestety instaluję teraz 3 się popykam:D JESZCZE RAZ DZIĘKI REDAKCJO--SZACUNEK DLA WAS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest wręcz niesamowicie dobrze zoptymalizowana. Koledze na 1GB RAM, GF 6600 i jakimś jednordzeniowym procesorze 2 Ghz działało na nisko-średnich. Co prawda demon płynności to to nie był, ale podobno przeszedł ;)

U mnie na 2,6 Ghz, 4 GB RAM i GF 9600 GT jest grubo ponad 100 klatek na sekundę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, szkoda. Grę mam i jakoś nie udało mi się wciągnąć. Poza tym w CDA dostała chyba 7, tak?

Z tego co ja pamiętam to 9 + znaczek jakości, o ile mnie pamięć nie zawodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i się potem dziwić że sklepy się już na świeta dekorują, skoro CDA takie prezenty rozdaje :D :D

dla czego tylko, się ptyam dlaczego muszę jeszcze poczekać na CDA do 19 grudnia, a żeby zagrac to do stycznia??? :'( i gdzie tu sprawiedliwość na tym świecie???

a co do wymagań, to o ile dobrze pamiętam twórcy chwalili się 60kl/s, wiec nawet na slabszych kompach bedzie dobrze, bo mozna przeciez zejsc ponizej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...