Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Wycieki do 12/2009 :)

Polecane posty

A jednak mysle, ze mimo wszystko inne gry zdominuja numer. Chocby taka jedna, ktora recenzujemy jako pierwsi w UE i jedni z pierwszych na swiecie... icon_mrgreen.gif

Czyżby Stalker: Zew Prypeci :>

A czy w DMC można używać Games for Windows LIVE? Chodzi mi głównie o to, czy można zdobywać acziki :)

ps. 100 post :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moją znajomość z magazynem CD-Action rozpocząłem od numeru 23 z kwietnia 1998 roku były to moje pierwsze kroki z obsługą PC i poznawaniem świata gier komputerowych.

Magazyn swoja szatą graficzną, dobrymi tekstami i nie powtarzalnym humorem i atmosferą wywarł na mnie bardzo duże wrażenie.

Przyznać się jednak musze że nie należę do fanatycznych fanów którzy zawsze w ciemno kupują każdy następny numer aby tylko ich kolekcja powiększyła się o kolejny egzemplarz na półce. Nigdy też nie krytykowałem zmian jakie przechodziło czasopismo, ponieważ zmiany są naturalna koleją rzeczy a ponadto patrząc obecnie na ten już przeszło jedenastko letni numer jestem zachwycony tym jak CDA się rozwinęło.

Z uwagi na to że nie jestem fanem który kupował CDA przez cały ten okres a bardziej typowym konsumentem który dopiero widząc dobra grę lub też interesującą recenzje czy też zapowiedź decydował się na zakup teoretycznie nie powinienem krytykować malkontentów krzywiących się na nadchodzący numer... Teoretycznie ale w praktyce takie wypowiedzi są po prostu żałosne i nie mogę przejść obok nich bez zostawienia swoich trzech groszy.

Drogie marudy rozumiem, że obecnie miłościwie panuje nam prawo wolności głosu ale jaki ma sens narzekanie, że za cenę 17 PLN dostajecie możliwość zakupu magazynu z naprawdę świetną grą + 130 stron lektury + dodatkowe bonusy ?

Nikt was nie zmusza do wydania tej kasy. Uważacie że to nie wasz gatunek mimo, że gra jest naprawdę warta uwagi za dynamizm rozgrywki, świetna grafikę i udana fabułę połączoną z dowcipnymi dialogami. Wasza sprawa być może tak jest i faktycznie gdybyście kupili tą grę jeszcze kilka miesięcy temu za 80 zł wasze rozżalenie było by zrozumiałe. Ale teraz kiedy taki tytuł ma szansę wpaść w wasze ręce niemal za darmo i możecie się przekonać na własnej skórze czym to ?to? właściwie jest. Wy wolicie marudzić, że wolelibyście coś innego, że to wcale nie jest taki wielki hit itp. Ludzie czytając wpisy w tym temacie większość z was marudziła by nawet gdyby w wasze ręce oddawany byłby Wiedźmin razem z CDA :/

Wiem że nie można wszystkich zadowolić na siłę ale tu tego nikt nie próbuje robić to wy jesteście konsumentami i sami podejmujecie decyzje czy wydać te 17 PLN i mieć ulubioną lekturę a do tego możliwość pogrania w naprawdę bardzo dobrą grę czy nie.

Jeśli nie chcecie wasza strata ale nie fochujcie że nie dostaliście od CDA innego tytułu na który po prostu po cichu się czaicie z zakupem :P

Ja ze swojej strony na pewno kupie ten numer bo uważam, że ten tytuł po prostu trzeba mieć, taka sieczka jest najlepszym rozładowywaczem po nie udanym dniu i kropka. A ponadto z chęcią w wolnej chwili poczytam co tam na świecie słychać odnośnie gier komputerowych.

Tak wiec jeśli miał bym przyznawać oceny z czystym sumieniem dał bym 9+ za nadchodzący numer.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że to będzie najlepszy cda jaki będę mieć(a mam prawie wszystkie od '99)

Grubość- Coś mi mówi że to będzie tak jak 2 lata temu(196 stron)

Cena- 17 zł..to nie tak dużo. Kiedyś więcej cda kosztował i nie zrzędziłem(max. chyba 22.90 czy coś koło tego)

Pełniak- Ha! Akurat miałem sobie go kupić, a tu..mówię wam, jesteście wielcy

Saprajsy- Hmm...tipsomaniak z prezentami pod choinkę był, a wątpię by powtarzali. Dlatego też możliwe, że gdyby był, to o innej tematyce. Z plakatem to tak średnio się cieszę. Z tego z dragon age'em się przywiązałem i żal mi będzie zdejmować. Ale zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak mysle, ze mimo wszystko inne gry zdominuja numer. Chocby taka jedna, ktora recenzujemy jako pierwsi w UE i jedni z pierwszych na swiecie... icon_mrgreen.gif

Ja wiem, ja wiem! To pewnie być STALKER Zew prypeci oraz MW2 :D Chociaż to drugie jako jedni z pierwszych na świecie może okazać się błędem:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC4 na płytce? Szczerze mówiąc marzyło mi się Lost Planet, a tak jestem pozytywnie zaskoczony (lubie japońskie klimaty).

Ciekawe jest to że numer 08/08 był moim pierwszym (kiedyś kupował brat od nr 07/01 do 10/05).

A wymagania nie są duże mi będzie chodziło na maxi detach (w 08/08 jest konfigurator) :laugh: :laugh: :laugh:

Tak nawiasem chyba założę campa przed kioskiem już w pona;)

Oglądam gameplaya i myślę że będzie co robić przez długie zimowe wieczory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rozczarowanie ;( nie ma Bonusów ;(

A co do DMC4 to mój kumpel się tym jara ostro i co chwile coś mi o tym gada ;)

Nie powaliło mnie to ale trochę zadziwiło, na plus.

A co do dodatków to może komiks Pana Marka Lenca? :) Albo czapeczka na zime z logiem CD-A ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty, popatrz ile zajmuje DMC4. 7GB. więc na DVD9 raczej nic więcej nie wejdzie jeżeli dodać do tego, że będą jeszcze jakie filmiki, Action Magi i itp

A to dzięki za info bo nie byłem pewny ile zajmuje ta gierka. No to teraz trzeba czekać na jakieś informacje dotyczące tych tajemniczych dodatków tipsomaniak, kalendarzyk, plakacik co to będzie? A zapomniałbym Smugg wspomniał coś jeszcze o demie więc cover będzie wypełniony po brzegi. A gdyby tak w tym numerze były... dwie płytki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsomaniaka nie dostaniemy. Smuggler na innym forum pisał. Prezent(y) ma być namacalny i przydatny - tak to określił o ile dobrze pamiętam. No zobaczymy, zobaczymy. Liczę, że dziś będą wycieki nt prezentu czy tam prezentów.

Kurde jak tak piszecie o tym, że może braknie to tak się właśnie zastanawiam czy na moim zadupiu nie braknie bo zawsze jest tylko parę CDA. Najwyżej objadę całe miasto a czasopismo musi być moje :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam to co piszą Ci, którzy narzekają, że miał być "największy" a jest tylko DMC4..to mi sie smiac chce.

Czytanie ze zrozumieniem to podstawa. Największy nie znaczy najlepszy, ale z drugiej strony, mimo iż DMC4 to nie jest ulubiony gatunek gier dla mnie (ciut za szybka akcja :P), to chętnie pogram.

Czekam z niecierpliwością, ale i tak obawiam się, że CDA za szybko się skończy ( do czytania), a gra trochę poleży... Jeszcze nie skończyłem Dark Sector (praca, żona, studia i inne takie ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...