Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

10-tki w CDA

Polecane posty

DA ma świetną fabułę, przyzwoity jak na dzisiejsze czasy rozwój postaci i bardzo ładne modele... ale niestety reszta grafiki (mam tu na myśli tereny, jakieś statuy itp. itd) kuleje i to bardzo. Gdy w pewnym momencie jest możliwość pogadania z posągiem to różnica przygotowania modelu aż razi... z jednej strony mamy postać której dało by się policzyć włosy a zbroja którą nosi dopracowana jest w najmniejszych szczegółach, a obok mamy jakiś ledwo wyciosany głaz... przypominający nam jak to wyglądało w czasach Gothica 2 albo NWN. Dlatego, mimo iż sam nie zwracam wielkiej uwagi na grafikę, uważam, że DA nie powinno dostać 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że na 10/10 zasługuje gra, którą nazywam grą życia, czyli Star Wars Knights of the Old Republic. Wciągająca fabuła, dużo zadań, Ciekawe wątki z kompanami podróży. Gra wybitna, nie powalała grafiką, ale wgniatała większość gier klimatem i fabułą. I dalej to robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie HoMM 3. Nie mam cienia wątpliwości że jest to chyba najbardziej grywalna gra którą kiedykolwiek obrabiałem. Molestuję ją już z siedem lat i ciągle cieszy tak samo :D Do tego fajna oprawa i nawet klimat jest. ARCYDZIEŁO!!!

Nie jestem teraz w stanie przypomnieć sobie żadnej innej tak dopracowanej i zbalansowanej gry którą obiektywnie oceniłbym na 10. Mam wiele gier które subiektywnie oceniłbym na 10 - m.in. Max Payne 2, Might & Magic VI, RtCW... Wiem że nie są idealne, ale emocje to podstawowa sprawa przy ocenianiu gier - gdy gry po prostu fascynują to przestaje się zwracać uwagę na niedociągnięcia techniczne, grafikę czy fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie HoMM 3. Nie mam cienia wątpliwości że jest to chyba najbardziej grywalna gra którą kiedykolwiek obrabiałem. Molestuję ją już z siedem lat i ciągle cieszy tak samo :D Do tego fajna oprawa i nawet klimat jest. ARCYDZIEŁO!!!

Ja tylko wspomnę z ciekawośći, że HoMM 3 dostało w CDA 10. Była to bodaj druga dycha po Unrealu. A co do wystawionia dziesiątek, jeśli któreś gier z serii Gothic miałbym wystawić pełną ocenę dałbym ją pozycji Noc Kruka. Ukończyłem ją tak z minimum pięc razy, a kto wie, czy nawet nie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że Borderlands oraz Dragon Age powinny dostać 10. O Borderlands rozpisywało się wiele osób, jakie to udane połączenie gatunków i pionierska gra a tu w CDA ma 8+. Co do Dragon Age to z jednej strony się dziwię a z drugiej rozumiem. Dziwię, bo tyle reklam na PGA Hut mówił, że wspaniała a dyszki nie ma. Rozumiem, bo kiedyś mówił ktoś z redakcji, że gra pretendująca do 10 musi uzyskać aprobatę większości redakcji a w gatunku RPG nie wszyscy gustują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wystawić jakieś 10 to dla: Borderlands (za klimat i -przede wszystkim- GRYWALNOŚĆ), Bioshock'a (klimat, grywalność, ogólne dopracowanie i nisamowicie wciągająca historia Rapture), C&C3:Tiberium Wars (wciąga jak nie wiem co!) oraz Tian Questa z dodatkiem Immortal Throne (wiem, wiem niedopracowana, niezbalansowana, ale tylko ta gra wciągnęła mnie na ponad pięćdziesiąt godzin).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyszka, przynajmniej według mnie, powinna się znaleźć przy grze Dragon Age: Początek.

Jest to jeden z najlepszych RPG, a nawet gier, w które miałem możliwość zagrać. Oczywiście podczas przerywników filmowych czułem się jak przy drugiej części gothica, bowiem taka rozdzielczość, zero ostrości itp, jednak - mówiąc szczerze - jedyny RPG, którego po przejściu nie odrzuciłem a gram raz jeszcze.

10 powinno się też znaleźć przy Gta 4. Owszem - ma błędy, na które i ja się natknąłem, jednak ma klimat i to jest najważniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dyszkę dałbym zdecydowanie:

- World Of Goo (ja w niej żadnych błędów nie wykryłem, ocene powinno się podwyższyć choćby za cene po premierze),

- Machinarium (jak wyżej, nie wiem czemu takie nowatorskie i dobre gry nie dostają dyszek, a taki Oblivion dostaje oO),

- Trine (no może 10- xD, bo fakt, trochę jednolita akcja, ale poza tym wciąga i gra się bardzo przyjemnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla CoD 4 MF 2 !

Cóż ja tam byłbym dał 10 CoD4 MF2 i chyba też można by odjąć 1 punkcik za to że jestem zagorzałym fanem tej serii :D

Cosik przekreciles z tytulem... Ani nie ma w nim czworki, ani nie jest to Modern Farfare (Farware?).

Bardziej OT: Nie rozumiem, dlaczego z dychy robi sie takie straszne halo i rzadkosc. Gry sa rozrywka, wiec ich ocena powinna zalezec od ilosci dostarczanej przez nie rozrywki wlasnie. Bo komu w takim Modern Warfare naprawde przeszkadzaly niewidzialne sciany i skrypty? Toz to znak rozpoznawczy serii, a MW przeszedlem w ciagu dwuch dluzszych sesji. O "bledach i niedoszlifowaniach" dowiedzialem sie dopiero po przeczytaniu recenzji, przy ktorej nie moglem pogodzic sie z faktem, ze sam niczego takiego nie zauwazylem.

Bo tak to niestety jest: dla recenzenta gra ktora jest moze i bardzo dobra, ale niedoszlifowana, lekko zabugowana i "lipsync moglby byc lepszy", to dla wielu graczy bezbledny majstersztyk. I juz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...