Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

10-tki w CDA

Polecane posty

Witam wszystkich :smile:

Ja "dyszke" dalbym najnowszemu Burnoutowi(oczywiscie na PC). Wg mnie gra nie ma zadnych wad, wszystkie tryby gry sa swietnie skonstruowane, a grywalnosc i klimat rozwalki... coz, nawet DD2 jest pod tym wzgledem gorsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również sądzę że Gearsy powinny dostać 10. Zupełnie na to zasłużyły. Praktycznie nie zauważyłem tam żadnych, nawet najmniejszych wad.

No wiesz, to wszystko kwestia gustu. Dla mnie to też bardzo dobra gra, ale tak naprawdę nie spodobała mi się jakoś szczególnie, nie moje tempo rozgrywki.

Dla mnie prędzej na 10 zasługiwał zjechany przez masę osób Crysis...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasluzyl F3 , zasluzyl RE 5 , zasluzyl Modern Warfare. PoP nie zasluzyl , ja bym dal 7+ , nie podobal mi siei juz. Za malo hardokorowe ;]

Według mnie tak samo. PoP'owi dałbym w okolicach 8. Nigdy nie byłem fanem księcia, mimo to gra jest fajna ale bez przesady :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na " dychę" na pewno zasłużył sobie Test Drive Unlimited. Gra, mimo iż kilku letnia to wciąż bardzo grywalna. Far Cry? Wydanie tego FPSa było dużym skokiem jakościowym gier - dziesiątka w tamtych czasach zasłużona, dziś już pewnie by jej nie dostała. Żałuję, że 10 nie widnieje przy recenzji GTA IV ( liczyłem przynajmniej na mini-ocenę z mini-recki Qn'ika :tongue: ) Powściągliwość redakcji od sypania dychami na lewo i prawo na pewno wpływa pozytywnie na magię tej oceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że 10 nie widnieje przy recenzji GTA IV ( liczyłem przynajmniej na mini-ocenę z mini-recki Qn'ika :tongue: )

GTA IV na konsolach dostała 10/10 ( CDA kwiecień lub maj 2008 ), tylko na PC jej się oberwało za optymalizacje + instalację, dlatego 9/10.

A z 10 które powinny być a ich nie było to wg. mnie Call of Duty 4: Modern Warfare. 9/10 to troche mało jak na jedną z najlepszych gier w swoim gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... jesteście zbyt pobłażliwi dla niektórych gier, jeżeli tak mało gier dostaje w CD-Action-ie najwyższą ocenę, to znaczy, że aby ją dostać trzeba się nieźle napracować, a np.:

Na pewno dałbym dziesiątkę Burnoutowi, Assasinowi i możę jeszcze Modern Warfare. Zastanowiłbym się co do tego co mówił mikista10 bo Wiedźmin jest dobrą grą, ale nie zasługuje na 10

Assassin's Creed- zbyt monotonna, cała gra opierała się na krótkim schemacie: zbierz 3 informacje na temat celu, wykonaj raport przełożonym, zniszcz cel, leć do następnego miasta

Modern Warfare- za krótka, poza tym pamiętam, że w okresie premiery można było spotkać w innych grach lepszą grafikę

Burnout- nie grałem, ale na czuja sądzę, że ona też nie zasługuje :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dyszka należała się (lub powinna dostać):

- Dragon Age - nie wiem co przeszkadzało recenzentowi w grafice, a że trudna na normalu to nie minus, jak ktoś chce grać w spokoju to dla niego został stworzony łatwy poziom...

- RD: GRID - genialna ścigałka, nic dodać nic ująć

I to wszystko, jak widać również nie jestem za rozdawaniem ,,dyszek" na prawo i lewo, a i GTA IV nie zasłużyło - wina leży po stronie producenta - bezsensowne zabezpieczenia, które i tak piraci rozpracowali... Ech zaraza!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CoD4 dostałby 10 to MW2 MUSIAŁOBY dostać 8.

No to dyszka jeszcze dla Burnouta: Paradise, bo to jedna z niewielu ścigałek, która mi się naprawdę podobała.

No jeszcze taka nieoficjalna: The Orange Box. 5 gier obecnie za 40-50zł (a nawet za ok. 22) i to gier, w tym jedna z wybitnym multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że na dychę zasługuje PES 2009. Taką dozą grywalności można kilka części fify obdzielić... I by czasem nie było że jestem stronniczy. Mam oraz grałem w fifę o9, którą wcześnie EA puściła w taniej serii, tak z ciekawości, czy mnogość lig oraz spoko pomysł z trikami za pomocą prawej gałki pada, są w stanie mnie oderwać od pesa... Były na około 2miesiące. Powrót do działa konami był szokiem, ileż tu realizmu, jakie płynne zagrania i miód wylewający się z monitora... Reasumując PES 2009 - 10 ale bez znaku jakości. W końcu niewielu jest takich którzy taką ocenę którejkolwiek odsłonie gry spod znaku Pro Evolution Soccer taką ocenę dali. To tylko moja bardzo subiektywna opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak jakości musi być przy ocenie 10 ;)

Dla mnie na 10 zasługuje Orange Box. Kupiłem jakiś czas temu to pudełko i jestem bardzo zadowolony. HL2 to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem, TF2 - kozacka strzelanka po sieci.

Modern Warfare - 9+ albo 10 z minusem. Cudowna gra, ale - skrypty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 10 zasługuje Batman:AA, Gears of War, Wiedźmin, Risen i Bioshock.To moja ocena.:)

Batman - chyba jednak nie , gram tak sobie gram i troszku liniowe.

Gearsy - jak najbardziej

Wiedzmin - ER tez , podstawka w okolicach 9

Risen - raczej 8

Bioshock - cholernie liniowe i cholernie wciagajace 9+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...