Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

10-tki w CDA

Polecane posty

Mi też trochę smutno, że GTA IV nie dostało dychy. :( WHYYYY????

Wiem, że ma trochę wad, ale w tym gatunku bardziej rozbudowanej produkcji nie ma. No cóż, ocena oceną - każdy ocenia według własnego "widzi mi się", a i o gustach się nie dyskutuje". :) Także, szanuję czyjeś zdanie, a sam dla GTA IV wystawiam dychę. :D

U kumpla instalowałem GTA IV - no rozumiem, gra rewelka, ale przy instalacji załapałem takiego MEGA-NERWA, że aż sąsiadka z góry przyleciała z pretensjami "kto tak głośno się ruga?!". :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrrrrrrrrrrrrr.................. PoP nie dostał dychy.... wrrrrr..... Nie wiem, dlaczego, przecież on nie ma prawie żadnych wad, a te, co są, to takiej ważności, jak w GRID.

kurcze też się zgadzam z tego co wyczytałem z recka to ta gra na 10 zasłużyła...szkoda też GTA ale i w tym przypadku zgadzam się ze Szweniem i Hitlerem(jak ktoś nie wiem o co chodzi odsyłam na YouTube:P)

moim zdaniem (opartm na recenzjach) na dychę zasłużył sobie także nowy Bernout!Sam nie lubię samochodówek ale tą na pewno zakupie :D B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dychy dla GTA 4? W ocenie napisane z czym się zgadzam że " prawdopodobnie najlepsza gra na świecie " i tylko 9 dostała?

Tak , bo gra jako gra moze i zasługuje na 10 , ale optymalizacja jest do d.... żeby w nia zagrac trzeba się napocic...

Mam GTA IV , a niemam neta w instrukcji pisali co robic jak sie nie ma internetu ja tak zrobiłem i co? [beeep]!

Musiałem cracka ściągnać (niestety) i teraz działa...

Tak wogóle to mam Pentium dual core 2.5 GhZ , GeForce 9500 GT , 2GB RAM i mi chodzi bez zarzutu na dobrych detalach :/ A w CDA pisało , że ma duuże wymagania eee?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Pop nudzi hardcorowców, a GTA niestety ledwo zipie nawet na najmocniejszych sprzętach. Po za tym, to krok wstecz w stosunku do San Andreas, gdzie zabawa była naprawdę zróżnicowana, a tu 70% misji to dojedź, dogoń, zabij, wróć (pod koniec chce się już rzygać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GTA absolutnie nie może dostać 10.Dzięki optymalizacji nie mogłem grać do patcha,a i tak nie mogę ze względu na kartę graficzną.Muszę czekać do kupna nowej ;] Prawda jest taka.Na konsole GTA IV 10,na PC 9.Co do Popa.Jak dla mnie 9 zasłużone.Gra może i świetnie przemyślana,klimat etc.Ale jak dla mnie nudzi się po 7-8 godzinach gry ;/ Już nie chce mi się zbierać tych ziaren światła ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym, to krok wstecz w stosunku do San Andreas, gdzie zabawa była naprawdę zróżnicowana, a tu 70% misji to dojedź, dogoń, zabij, wróć (pod koniec chce się już rzygać).

W San Andreas było identycznie więc nie wiem o co ci chodzi. Misje są zróżnicowane ale jednak większość polega w gruncie rzeczy na tym samym bo o to chodzi w GTA. Czego byś chciał? Zabawy w gotowanie? Ale rzeczywiście zgadzam się że GTA IV przez optymalizację nie powinno dostać dziesiątki choć ja bym się bardziej skłaniał ku 9+ niż 9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja całkowicie przyznaję rację recenzentowi za to że dał GTA IV ocenę 9, ta gra na 10 nie zasłużyła, za tą wręcz tragiczną optymalizację .;/ Na moim sprzęcie ledwo gram na minimalnych/średnich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie przeszedłem całego PoP'a :) I jestem totalnie zaszokowany, zdziwiony dlaczego nie dostał 10 ??? Bo według mnie taki GRID na tą ocenę nie zasłużył, a mianowicie dla początkujących może być za trudny, a taki PoP jest dosłownie dla każdego :lol: No ale cóż nie zbadane są "wyroki" (czyt oceny) recenzentów z CDA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że dla fanów to profanacja (ba nawet ja mimo iż dałem grze wielki kredyt zaufania i uważam ją za genialnego action RPG ale średniego Fallouta) poza tym chcieli zrobić grę brutalną a pod względem obrażeń zrobili śmieszną... (wybaczcie ale rozwalanie głowy na kawałeczki praktycznie przy każdej śmierci przez postrzał w owy kapucyn jest śmieszne) dlatego IMO nie zasługuje na 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo według mnie taki GRID na tą ocenę nie zasłużył, a mianowicie dla początkujących może być za trudny, a taki PoP jest dosłownie dla każdego :lol: No ale cóż nie zbadane są "wyroki" (czyt oceny) recenzentów z CDA ;)

Co do ocen recenzentow to przeciez wiadomo, ze sa one subiektywne i tyle. Uwazasz ze powinien dostac 10 to uznaj ze ma. 8 czy 9 sa i tak moim zdaniem ocenami, ktore rekomenduja gre do kategorii "warto sie zastanowic nad zakupem" tym bardziej, jezeli jest sie fanem gatunku.

A poziom trudnosci GRIDa o ktorym piszesz nie powinien sprawic klopotow poczatkujacym. Ja sam zaczalem grac na easy oraz z wlaczonymi pomocami (hamowanie, sterownosc itp.) i w kazdym wyscigu jestem pierwszy choc nie gram w tego typu gry czesto. Do tego opcja cofania sie w czasie umozliwiajaca poprawienie elementu ktory sie nie udal znaczaca ja upraszcza. Po kilku wyscigach, w ktorych poznaje sie tor powinno juz kazdemu isc dobrze. Zaznaczam ze gram na klawiaturze i pierwsze problemy pojawiaja sie kiedy wylacze pomoce. Brak mozliwosci jazdy na mniejszym gazie czy mniejszym skrecie kol powoduje czeste nie kontrolowane slizgi ale nawet wtedy mozna wygrywac.

Stad twierdze, ze ocena jest ok a gra wciaga i daje mnostwo frajdy. Mimo wszystko kazdy ma prawo do swojej opinii i modyfikowac ocene dla samego siebie do woli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram glownie w FPS-y, tak wiec powiem ktore moim zdaniem powinny miec ta "prestizowa ocene";).

Unreal Tournament - audi-video, ogolny miodzio, nowatorkie tryby (1 raz w historii zalazki trybu objective, czyli Assault), bronie, niesamowite boty, mnostwo map. Dla mnie to niedoscigniony wzor. Nowy UT3 moze co najwyzej podskoczyc do niego w kategori grafiki. Tylko 9. Minusy znalezione na sile. Chyba redakcja czekala na Quake 3 i bala sie przyznac o 1 oczko wiecej w razie gdyby Kwak byl lepszy, nie wiem jaki moze byc inny powod.

Counter-Strike - czy tu trzeba jeszcze cos pisac? Ta gra to fenomen nie mniejszy niz ET, ktore jednak dyche dostalo. Jezeli ET to dlaczego nie CS? Tylko 9. "Az" 9+ dostal w tym samym numerze inny, samodzielny juz, mod do HL - Gunman Chronicles. Swoja droga dobry, ale... Czy ktos to jeszcze pamieta? Taa...

Half-Life (nie mylic z tym szajcem HL 2) - gra kultowa ktora wciaz zyje. Zapalency robia obecnie darmowy remake. Ile modow, ile nagrod, ile czasu w sprzedazy... Dobry dodatek Opposing Force (te episode packi do "dwójki"... BEZ KOMENTARZA). Tylko 9 :(. A o Far Cry juz chyba malo kto pamieta, a jest o 6 lat mlodszy.

To takie typy ktore POWINNY miec dyche, nie ma bata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nikt nie pamięta o far cry'u :P,nieźle

fakt faktem,że jeśli chodzi o nowego PoPa to miałem wrażenie,że jednak zbyt rygorystycznie CormaC podszedł do tego co zasługuje na dychę,a co nie.

Ale oceny zawsze są subiektywne,taki GRID mnie rozczarował.Kupiłem pograłem trochę,czasem zagram sobie jeden wyścig,ale dla mnie jest gorszy od trójki. Formułki z najmniej wytrzymałych samochodów stały się prawie niezniszczalne.

Gram na padzie i tylko grając na open wheelach przegrywam grając nie na maksymalnym poziomie trudności.

No i udusiłbym za brak split screena

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nikt nie pamięta o far cry'u :P,nieźle

Tak napisalem, ale nie do konca o to mi chodzilo. Sam powiedz - czy Far Cry stal sie wyznacznikiem dla gier tego gatunku, tak jak to bylo np. po premierze Qauke'a, Unreal'a czy HL. Moim zdaniem nie. Niemniej, nie neguje oceny 10 bo to swietna giera. Znacznie lepsza od tego bezplciowego Far Cry'a 2 i biednego pokazu mozliwosci silnika - Crysisa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na Dychę zasługiwał Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, za to NWN 1 nie bardzo... na 9+ najwyżej. A PoP mógłby w sumie dostać dychę, ale... no nie wiem, walka po 5 razy z każdym Zepsutym chyba jest nieco nudnawa? (Ja tam nie wiem, walczyłem tylko z Łowcą w Media Markcie na PS3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Moim zdaniem kompletną pomyłką była recenzja Cormaca Gothic 3. To prawda że świat jest wielki i piękny, ale optymalizacja! Kiedyś można byłoby to zgonić na słabe kompy, lecz dzisiaj.... Postawiłbym najwyżej 8 a najmniej 6, więc końcowa ocena według mnie : 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orzechXIX

Co do NWN zgadzam się. 10/10 to "dość" wysoka nota jak na taką grę. Z całym szacunkiem dla twórców - wolę już Baldur's Gate, które powinno dostać 10/10. NWN 1 to najwyżej 9/10(jak trafiła idealnie w czyjeś gusta), a według mnie 8/10. Dyche dla Half-Life popieram. Z Gothiców to raczej tylko 2 zasługuje na maks. ocenę... jedynka i trójka są zbyt zbugowane(w "dwójce" tego nie odczułem). A Wiedźmin - no cóż według mnie, to jednak to 10 dla edycji rozszerzonej powinno paść.

PS

Te małe ilości ocen 10/10 popieram. 9+/10 to gra wybitna, którą będziemy męczyć dłuuuuuuugo. A 10/10 - elita, przykład, a takich przykładów dużo nie ma....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o Far Cry idzie widzę, to i ja się wypowiem, w końcu 8 razy przeszedłem gierkę.

Z biegiem czasu, grafika idzie zauważalnie z biegiem lat idzie w dół, ale cały czas słonko, roślinki, czysta woda oszałamia. Cały czas AI potrafi dać w kość, choć weteran taki jak ja za 8 razem już wie o co biega, mnie niczym nie oszuka, niestety. Myślę, że ta dyszka była po prostu dana tak jak oblivionowi - czyli autor się zachwycił, czegoś takiego jeszcze nie było, to cudo ! FarCry powinien dostać coś takiego jak 10-, tak samo jak oblivion. Obie gry bardzo, ale to bardzo lubię, ale parę błędów miały, i to się czuło grając w obie produkcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...