Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

10-tki w CDA

Polecane posty

The Walking Dead. Gra dawała do myślenia, czy na pewno podjęliśmy dobrą decyzje?

... dodaj, że gra jest bardziej liniowa niż się wszystkim wydaje, a wiele decyzji jest pozornych wink_prosty.gif Dobra gra, ale imho nie zasługuje na 10, nawet na 9.

Masz rację, gra pozornie daje nam na myśl że jest nieliniowa. Może dlatego że jestem zaślepionym fanem tak pozytywnie oceniam tą gre smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gta vice city zasłużyła na 10, nie dość że dobra fabuła to jeszcze doskonały dubbing aktorów. Liczyłem że Far Cry 3 dostanie 10 albo uwaga!, Puzzle quest, tak tak może słaba gierka, ale wciąga bezlitośnie. Zagrasz na chwile i patrzysz się na zegar, a tu już 3 godziny zleciały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli Gta Vice City dostało 10, to niesprawiedliwością jest, że San Andreas nie dostało 10, bo w sumie SA było we wszystkim lepsze od poprzedniczki.

Tylko dlatego, że grafika była LEKKO nieświeża już "tylko" 9+ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie była lepsza. To, że dodali więcej nowych elementów nie znaczy, że gra jest lepsza. To samo z grafiką. Dla mnie osobiście Vice City jest najlepszą częścią i zasługuje na 10, ale San Andreas już nie. Nie mówię, że to zła gra, ale z Vice City nie ma szans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie SA bije VC na głowę. Ten gigantyczny otwarty świat, masa aktywności i jak zwykle dobra historia. VC jest bardzo dobrą grą, ale moim zdaniem San Andreas wygrywa o kilka długości. A największą furorę i tak zrobiła "trójka" ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa lepsza/gorsza w tym przypadku to raczej kwestia sentymentu do danej produkcji a nie jej rzeczywistej jakości. Nie mówię, że to źle. Jak dla mnie obie części są świetnym materiałem na 10 - VC przeszedłem po raz pierwszy jako nastoletni dzieciak i do dziś jestem pod wrażeniem naprawdę solidnie przygotowanej fabuły a ulice SA znam na wylot przez SAMP'a w którego przegrałem długie godziny.

Long story short - obie części zasługują na 10 ale każda za coś zupełnie innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym te gry mogą się także w ogóle nie spodobać, ale podobno o gustach się nie dyskutuje. Co do mnie zgadzam się obie gry zasługują na dziesiątki. Zasłużył też na nią bez wątpienia pierwszy ME, ale się nie załapał (na szczęście młodsi bracia mieli większego "fuksa").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...