Skocz do zawartości

Poszukuję filmu...


Turambar

Polecane posty

poszukuje kilku dobrych westernów zna ktos jakies godne uwagi??

Nie znoszę tego gatunku, ale myślę że klasyka z Eastwoodem jest jak najbardziej do obejrzenia(Za garść dolarów, Dobry, zły i brzydki czy Za kilka dolarów więcej)

Sam z tego gatunku mam zamiar obejrzeć dopiero na początku 2013 roku, pół western, a chodzi oczywiście o "Django Unchained" Tarantino.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko odstresowywaczom w postaci komedii sci-fi, vide Faceci w czerni (ale tylko część pierwsza i druga), lub luźnych westernów, jak Maverick lub But Manitou. Bardzo dziki Zachód to dla mnie po prostu pomyłka, zarówno w filmowym dorobku Smitha jak i Kline'a (co on tam do diabła robi?!). Wspomniany przeze mnie pomysł na film Ściana (zastrzegam przy okazji prawa autorskie do scenariusza) wypadłby dużo lepiej pod względem gry i splotu wydarzeń. Ba, gdyby nakręciłby go Bertolucci, na ścianie nic by nie wisiało, co automatycznie kierowałoby film do dojrzałej widowni.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam trzech filmów

1. Jest o pisarce która przyjeżdża na jakieś zadupie, pisarka jest młoda i sexowna, przez co przywalają się do niej pewne typy młode plus żonaty szeryf, zostaje przez nich zgwałcona, po czym oni chcieli ją zabić ale uciekła i pół filmu mści się na nich latając goła w błocie zabijając jednego po drugim

2. Szczęśliwe małżeństwo przyjeżdża nad jezioro na jakiś urlop chyba, niestety spotykają bandę dzieciaków, facet niechcący zabija ich psa przez co dzieciaki zabijają faceta przed tym jednak torturując go, krojąc go nożem. Pozostaje tylko kobieta, ona ucieka przed nimi, choć na końcu filmu i tak zostaje zamordowana przez ... rodziców dzieciaków.

3. Film animowany mówiący o dwójce kumpli którzy trafiają do miasta ze złota, tam udają przed tubylcami bogów chcąc zabrać im złoto i wrócić do Hiszpani

Edytowano przez PrzygodyMerlina
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem.

Pierwszy film to na bank Pluję na twój grób, prawdopodobnie szukasz nowszej wersji (z 2010 r., błyskotliwie przetłumaczony tytuł na Bez litości).

Drugi film kojarzy mi się ze Smętarzem dla zwierzaków II, choć nie jestem pewien na sto procent.

Trzeci to na pewno Droga do El Dorado. Świetna animacja, swoją drogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj się Nolaana, drugi film to Eden Lake :)

--------------

ktoś musi to znać:

thriller z lat 90-tych, max 2000. oglądałem ostatnie 20 minut filmu, jeśli nie mniej. z fabuły pamiętam tyle, że główna bohaterka miała sąsiada, starszego pana, który kogoś zabił (chyba kogoś z rodziny bohaterki). gdy już kobieta dowiedziała się, że to ów sąsiad zabił, w końcówce stoczyła z nim walkę w pomieszczeniu całym wypełnionym jakimś styropianem, może pierzem, w każdym razie czymś białym i drobnym.

i jeszcze jeden, stary film (lata 50-te, 60-te), bardzo dawno oglądany (w dodatku niecały). rzecz dzieje się w więzieniu (Alcatraz najpewniej, acz nie mam pewności) i jedyne co z niego pamiętam to wątek pewnego więźnia, który miał niemały talent malarski, ale zabroniono mu malować i w ramach protestu ów więzień odciął sobie kilka palców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwie prośby:

1) Szukam tytułu filmu, który już kilka razy leciał w TV. Taki mocny thriller. Grupa nastolatków wybrała się na wycieczkę do lasu, tam mieli domek. Pewien facet zaraził się od zdechłego psa jakąś chorobą, a on zaraził nią tych nastolatków ( wsiadł do samochodu, tam wymiotował krwią). Oni zaczęli gnić, skóra z nich schodziła itp. Wszyscy po kolei umierali. W ostatniej scenie ostatni zarażony wpadł do rzeki, a kamera przeniosła się trochę dalej, gdzie była pokazana rodzina, która wlewała wodę z tej rzeki do butelek.

2) Szukam jakiegoś NAPRAWDĘ mocnego horroru. Nie jakaś "Piła" czy inne bajeczki. Do tej pory przestraszyły mnie tylko "Egzorcyzmy Emily Rose" i "Paranormal Activity". Jeśli ktoś zna naprawdę mocny horror, to proszę podać.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowano przez Zolwik03
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do horrorów - kilka stron wcześniej poleciliśmy już sporo. ;) Pozwolę sobie powtórzyć - od siebie proponuje horrory hiszpańskie, jak [Rec] czy Sierociniec, tajską wersję Widma i pierwszą część Obcego. Z tematyki adaptacji gier - ewentualnie nada się tylko Silent Hill (bez szału).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strasznych horrorów, i widząc te które cię porządnie straszyły mogę spokojnie doradzić:

Shutter - Widmo (2004)

The Grudge - Klątwa (2004)

Egzorcysta (1978)

Zabójczy Szept (2007)

The Ring (2002)

Co do REC to jest to film klimatyczny i bardzo dobry, ale nie straszy tak jak te, które wymieniłem wyżej, później robi się w nim za dużo zamieszania i groza ucieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, w którym był smok, byli chłopak i dziewczyna, i oni szukali dla tego smoka kolorowych fasolek czy cóś... i był taki obleśny wielki stwór, który chciał im pomóc (chyba).

Od dawna nie mogę skumać, co to za film.

Aha-to nie film animowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Szukam filmu ktory daaawno temu lecial w TV.

Miato w Ameryce, nagle wszyscy w miescie zasypiaja (scena z gosciem ktory sie usmazyl na grillu, wylewajaca sie woda z wanny i policiantem ktory zemdlal po przekroczeniu granicy miasta). Pozniej okazuje sie ze kobiety w miescie wszystkie sa w ciazy. Rodza sie dzieci ktore moga kontrolowac i czytac mysli (w jednej scenia dziewczynka zmusza matke do wsadzenia reki do wrzatku). Final jest taki: dzieci eliminuja odzialy wojska (?), wchodzi nauczyciel z bomba w torbie i mysli o scianie. Na koniec sciana sie wali a dzieci i nauczyciel wybuchaja *Happy end*.

Wiem ze troche chaotycznie ale wiecej nie pamietam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...