Jump to content

PrzygodyMerlina

Forumowicze
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-78

About PrzygodyMerlina

 • Rank
  Krasnolud

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Przeczyszczenie lasera pomogło. Przeczyściłem go ścierką lekko nasączoną Clerem - płynem do mycia szklanych powierzchni. Pierwszy raz udało mi się nie popsuć komputer, bo tak to zazwyczaj gdy go rozkręcałem zazwyczaj jeszcze bardziej go psułem. Dziękuje Problem rozwiązany.
 2. Już od jakiegoś ładnego czasu nie używałem napędu bo nie był mi potrzebny, ale coś mnie podkusiło i chciałem sobie zainstalować jakąś gre cda, i okazuje się, że napęd nie odczytuje płyt, żadnych. Nie wiem co się stało, wcześniej działał dobrze. Nie znam się kompletnie na komputerach, zrobiłem 2 ssy które może w czymś wam pomogą. Proszę o pomoc. http://img268.imageshack.us/img268/3611/73835972.png http://img87.imageshack.us/img87/222/42015807.png
 3. Ty się Smuggler tak nie denerwuj, ja tu tylko zadaje pytania, a o to czy chce mieć dzieci nie jest jakimś strasznie prywatnym pytaniem więc sądzę, że w tym momencie to ty przesadzasz i robisz z igły widły. Pierwsza zasada - nie dyskutuj z moderatorem, szczegolnie jesli dajcie ci jednoznacznie do zrozumienia, ze mu sie nie podoba twe zachowanie. [smg] Proszę także cię abyś mi nie groził, ponieważ sobie tego nie życzę, jestem człowiekiem tak samo jak ty i także mi się należy szacunek i zrozumienie. Nie grozilem a ostrzegalem/uprzedzalem. Na szacunek zas nalezy zasluzyc. {smg] Na to czy jest to p
 4. 1. Jakie zwierzątko domowe posiadasz? Czy to spokojny czy hałaśliwy zwierzak? 2. W jakim wieku planujesz mieć dzieci? Czy Ty naprawdę chcesz dostać urlop? Nie rozumiesz jak sie do ciebie po ludzku mowi? Albo moze uwazasz, ze grzebanie w czyims PRYWATNYM zyciu jest w porzadku? Nie widzisz subtelnej granicy pomiedzy zwykla ciekawoscia a wp... sie w cudze jak najbardziej prywatne/intymne sprawy? Bo jesli nie to ja cie szybko naucze. Zebys potem nie narzekal, ze nie ostrzegalem. [smg] 3. Jakie miejsca we Wrocławiu lubisz odwiedzać i dlaczego?
 5. 1. Czy uważasz Wrocław za najładniejsze miasto polskie? 2. Masz jakieś zwierzątko domowe? Jak nie to jakie byś chciała mieć bądź masz w planach? 3. Twoje marzenie? Twój cel jaki chcesz osiągnąć w życiu? 4. Twoja cecha charakteru która według ciebie jest najbardziej wyjątkowa? 5. Oglądałaś może: ,, Egzorcyzmy Emily Rose ,, ? Czy według ciebie był straszny? 6. Będziesz oglądać Mikołajkowy Blok Reklamowy?
 6. 1. Co sądzisz o grze the settlers online? 2. W jakich sportach byłaś bądź jesteś dobra? 3. Czy interesujesz się sztukami walki typu karate, judo, kendo? 4. Ile godzin dziennie spędzasz przed komputerem? 5.Jakie przedmioty wybrałaś sobie jako dodatkowe na maturze? 6. Czy zdarzyło ci się całować z innym chłopakiem niż z tym którym chodziłaś? Pokazujemy tutaj siebie jako redakcje CDA, a nie swoje zycie prywatne. [smg] 7. Jesteś flegmatykiem?
 7. 1. Oglądasz któryś z tych seriali: Przygody Merlina, The walking dead, Pamiętniki Wampirów, Pierwsza Miłość? Jak nie to to jakie seriale oglądasz bądź oglądałaś? 2. Na jaką partię polityczną masz zamiar głosować? 3. Czy lubisz chodzić w spódniczkach czy jednak wolisz spodnie? 4. Sądzisz, że jest możliwa przyjaźń między kobietą a mężczyzną? 5. Wolisz grać w gry czy o nich pisać?
 8. Mam dwa problemy w grze worms revolution: 1. Jak się skacze podwójny skok ( ten taki wyższy z saltem ) ? Ja naciskam dwa razy shift ale jak naciskam dwa razy shift to tylko CZASAMI mi skacze podwójny a czasami normalny. 2. Jak przejść ostatnią misje łamigłówek kanału ściekowego - ,, pełna elegancja ,, ?
 9. To raczej nie dotyczy tylko pytań i pisania, pewnie to samo ma w redakcji czy też na ulicach gdy spaceruje, pewnie się przyzwyczaiła.
 10. Jestem 70-letnią babką z wąsem, ale korzystam z tego, że mnie nie widzicie. Wybacz ale na pierwszej stronie napisałaś: Więc nie kłam, że masz 70 lat, nie lubię kłamstw.
 11. Dlaczego wiele razy napisałaś aby ci się nie oświadczać? Czyżbyś była aż tak bardzo pewna siebie i swojego wyglądu?
 12. 1. Z kim w redakcji CDA masz najlepszy kontakt i się najlepiej dogadujesz? 2. Masz chłopaka albo męża? 3. Czy łamigłówki i zagadki w grach przygodowych przechodzisz sama czy jednak skorzystałaś z poradnika gdy gdzieś utknęłaś? 4. Czy codziennie w redakcji jest dostawa pizzy? 5. Jak u ciebie z nałogami typu alkohol, papierosy?
×
×
 • Create New...