Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

O właśnie, ja też polecam w takim wypadku "Mumię", a zwłaszcza pierwszą część, bo druga już wydawała mi się być trochę naciągana, a jedynka miała jeszcze klimat :)

Jak "Indiana Jones.".. to również "Tomb Raider" :P

"Linia Czasu" też może być interesująca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema poszukuję filmu (polskiego) w którym:

Akcja dzieje się w 2000 r. Nadchodzi "Millenium" (komputery mają oszaleć itp.)

A taka babka w to nie wierzy i idzie do łazienki i przenosi się do czasów komunizmu, ratuje babcię przed śmiertelnym wypadkiem autobusu jadącego do Ciechocinka i zmienia wiele wydarzeń.

Potem na przyjęciu dostaje w r... twarz i budzi się i okazuje się że babcia żyje a ona ma jeszcze syna (ma też córkę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szukam jakiegoś dobrego i fajnego filmu takiego jak : ,, Wielki Stach ,, lub ,, Forrest Gump ,, polećcie jakiś

2. Szukam filmu który kiedyś oglądałem na kasecie, film był o dzieciakach, głównemu bohaterowi chłopakowi zawsze się grzywka podnosiła, wiem jeszcze tyle że był jakiś wyścig na zrobionych przez siebie samochodzikach, to chyba stary film

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, w którym bohaterami byli żołnierze niemieccy w czasie II wojny światowej. Z jakichś zapomnianych już przeze mnie powodów musieli się okopać w bunkrze, w którym potem zaczęły się dziać dziwne, nadprzyrodzone rzeczy, panowie zaczęli lekko schizować a w końcowej scenie któryś z bohaterów jest przysypany ziemią i stosem zwłok, ale ktoś go ratuje z tego (alianci bodajże).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rahid

Jak coś do oglądania z dziewczyną ale nie komedia romantyczna to polecam Vanila Sky. Tom Cruse Cameron Diaz i Penelope Cruz w niezłym scenariuszu. Naprawdę dobry film.

Czy pamieta ktoś który to film z Stevenem Sigalem miał taką scenę. Sigal pyta swego czarnego partnera czy zna rosyjski. Ten bierze oprycha i wali jego głową w maskę samochodu. Sigal:

-Piękny rosyjski

-Czarny rosyjski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa bogaczy urządza bardzo nietypowe polowanie. Nietypowe bo polowanie na ludzi. na ich nieszczęście wśród zwierzyny pojawia się tak pewien spec(chyba były komandos czy ktoś taki), który odbiera im inicjatywę i zaczyna polować na nich.

Ktoś kojarzy co to za film ?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję filmu, który oglądałem kilka lat temu. Jest on w miarę nowy, myślę, że ma ok 10 lat. Szcząki fabuły, które pamiętam:

W gangsterskich porachunkach na ulicy przypadkowo ginie dziecko, które nagrywało całą sytuację kamerą, bądź robiło zdjęcia (dostaje kulkę prosto przez aparat/kamerę). Zrozpaczony ojciec, który widział całą sytuację nie może nic zrobić, bo właśnie nadjeżdża policja i zatrzymuje przestępców. Postanawia jednak się zemścić i umyślnie trafia do więzienia, w którym siedzą. Dalej za bardzo nie pamiętam, ale wiem, że jednego załatwił, dosypując mu do napoju zmielonego szkła.

Kojarzy ktoś? Bardzo mi zależy.

Edytowano przez koorchuck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu filmu, który wyleciał mi z pamięci.

To co pamiętam:

Widziałem go w kinie w latach 2006-2008.

Motywy:

- pedofil, który wywołał panikę na basenie pełnym dzieci, wykastrował się nożem na koniec filmu

- para, która spotykała się na tym basenie, nawiązała romans (obydwoje zdradzali małżonków)

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuł tego filmu to Małe dzieci (link)

--------

przy okazji przypomnienie:

thriller z lat 90-tych, max 2000. oglądałem ostatnie 20 minut filmu, jeśli nie mniej. z fabuły pamiętam tyle, że główna bohaterka miała sąsiada, starszego pana, który kogoś zabił (chyba kogoś z rodziny bohaterki). gdy już kobieta dowiedziała się, że to ów sąsiad zabił, w końcówce stoczyła z nim walkę w pomieszczeniu całym wypełnionym jakimś styropianem, może pierzem, w każdym razie czymś białym i drobnym.
Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję filmów podobnych do Pozdrowienia z Paryża(From Paris with Love). Dla mnie świetny film, dużo akcji, świetny humor i cięty język Travolty. :D Ktoś zna coś podobnego?

Szalony Jackson (1988)

Dziewczyna dla dwóch (1998)

Teściowie (2003)

Nieuchwytny cel (1993)

A zresztą w linku poniżej odpowiedzi na Twoje zapytanie

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=213

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=215

Ten blog na gramie prowadzę ja tyle że nick inny od tego którym posługuję się tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu:

bodajże horror, starszy jakiś, grupa ludzi zakłada się o grubą forsę, że przeżyje noc/dzień/tydzień etc. w jakimś zamku, który z kolei był wcześniej szpitalem psychiatrycznym (chyba nic nie pomieszałem).

Zna ktoś tytuł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...