Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

JAK TEN FILM SIĘ NAZYWA?! Jest to horror. Akcja działa się w szpitalu (dla dzieci chyba) i trzcie lub drugie piętro było zamkniete bo tam straszył duch pacjentki albo pielęgniarki która nazywała sie chyba charlotta i ona zabijała pracowników a potem chyba zamknęła ten szpital i uwięziła wsyzstkiech i mieli wybrać albo wszyscy zginą albo poświęcą jedną małą dziewczynke i jej oddadzą i z tego co pamietam to chyba ją poświęcili.A i ten film oglądałem w tv około 5-6 lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrych filmów bijatyk (byle nie azjatyckie, chyba że coś w stylu Tekken). Może to być zarówno boks (Rocky;ego widzialem ;)), kickboxing, wrestling lub też uliczne walki. Da radę?

Proponuję "Za wszelką cenę" Clinta Estwooda, opowiadający o dziewczynie posiadającej niezwykły talent do boksu. Boks stanowi tło dla ciężkich wyborów moralnych, jakie trapią bohaterów pod koniec obrazu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o boks- Huragan- ale tu samej walki niewiele- niemniej polecam.

'Wściekły byk' z De Niro.

'Człowiek ringu' z R. Crowe- najwięcej walki.

'Moja krew'.

'Między linami ringu' z Newmanem (boski film)

'Triumf ducha' W. Dafoe

Wszystkie o czymś więcej niż boks.

Polecam także dokument o braciach Kliczko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi jakieś filmy wzbudzające silne emocje. Takie, żebym po ich obejrzeniu miał mętlik w głowie i żeby wywarły na mnie duże wrażenie. Gatunek nie ma znaczenie (no, może oprócz horrorów, bo tych nie lubię). Mając na myśli silne emocje, nie mówię oczywiście o obrzydzeniu czy wściekłości na producenta, ale to chyba oczywiste :smile: Przykłady - ostatnio na mnie duże wrażenie zrobił Więzień Nienawiści, a tak to jeszcze z tego typu filmów kojarzę Requiem dla snu i Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Znajdzie się coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czytelnik21

Nikt ci w głowie nie siedzi, żeby wiedział, co tam zrobi mętlik, a co nie. Można tylko polecać rzeczy, które polecającym zrobiły mętlik. "Donniego Darko" widziałeś? Tyle w kwestii mętlików. A co do emocji - dość dawno temu powalił mnie "Instynkt", nieco później "Za wszelką cenę".

Edytowano przez Tzar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dora, jeszcze nikt mnie tu nie zawiódł w kwesti poszukiwania filmów i mam nadzieję, że tym razem nie będzie inaczej :)

Chłopak poznaje dziewczynę, która po pewnym czasie okazuje się tranzwestytą. Na koniec, kiedy bohater trafia do więzienia owa "dziewczyna" przychodzi go odwiedzić.

@ Down, filmu szukam dla znajomej, ale to raczej nie to. Zapytam jak ją zobaczę ale jeżeli ktosma inne pomysły to bd wery wery wdzięczny :)

Edytowano przez Nekro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś dobrych filmów o więziennictwie czyli ktoś idzie siedzieć, gość z celi się z nim zaprzyjaźnia lub nie, wpakowuje się w kłopoty i inne takie. Coś jak Skazaniec z Valem Kilmerem.

Był jakiś film o takiej tematyce z Wesley Snipesem, ale nie pamiętam tytułu :/ Natomiast mój kuzyn poleca bardzo polski film "Symetria". Jest to dramat i główny bohater trafia właśnie do więzienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...