Skocz do zawartości

Poszukuję filmu...


Turambar

Polecane posty

A ja też mam pytanie o jeden z filmów:

Czas akcji to pierwsza krucjata - trzech przyjaciół-rycerzy się na nią wybiera. Jeden z nich okazuje się mieć korzenie Islamskie i przechodzi na stronę obrońców Jerozolimy, jeden z nich jest jakiś okrutnie religijny i w czasie rzezi mieszkańców łazi z kawałkiem krzyża Chrystusa i nawołuje do spokoju, a trzeci jest jakimś dowódcą Krzyżowców. Wiem, że w filmie był też Ogień Grecki... i tyle pamiętam :]

@Bacardi

Dzięki ci, to ten film.

Edytowano przez ChosenOne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, który leciał w te wakacje w kinach - O parze przyjaciół (kobieta, mężczyzna).

Ona chciała mieć dziecko, dostała spermę, a on ją przypadkiem podmienił.

Później, po 7 latach, ona wraca do Nowego Yorku i okazuje się że ten syn jest bardzo do Niego podobny i dopiero wtedy uzmysławia sobie że to Jego sperma została użyta.

EDIT

Dzięki, właśnie o to Mi chodziło ;]. Wybacz za kłopot, jakoś o tym nie pomyślałem.

Edytowano przez Sarcastic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Switch. Dziwię się jedynie, że po tak dokładnym opisie, mając dostęp do internetu, sam nie zdołałeś odnaleźć tytułu filmu ;)

BTW Nie posądzajcie mnie o to, że wspomniany film oglądałem, po prostu poświeciłem 15 sekund wyszukiwarce.

Edytowano przez niko22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje filmu ktory kiedys wielokrotnie byl puszczany w polskiej telewizji. Kolorowy. Druga wojna swiatowa. Przypuszczam, ze francuski, mozliwe ze komedia. Pamietam tylko jakies urywki.

Grupa ciezarowek z zolnierzami francuskimi ( legionistami? ) przejezdza przez jakies miasteczko i wpada w niemiecka pulapke - zostaje wystrzelana z karabinow maszynowych. Przezywa bodajze tylko jeden i ukrywa sie w ruinach, potem bohaterow jest wiecej.

Nie jestem pewien czy w pulapke nie wpadaly kolejno po sobie dwa konwoje a nie jeden i chyba te poczatkowe sceny toczyly sie w upalne lato.

Na koncu pamietam tylko, ze bohaterowie jakims cudem znalezli sie nagle posrodku masy zolnierzy i czolgow, bodajze amerykanskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do kina to na nową Piłę, a poza tym to:

Oszukać przeznaczenie

Candyman 3

Laleczka Chucky

Mgła

Straszny dom, czy coś takiego bo nie pamiętam dokładnie tytułu.

Toć to gnioty i komedie nie horrory :)

Ring tez jakos nie straszy.

A od siebie dorzucę pierwszego Egzorcystę, należycie straszy.

Zacna propozycja :)

Do tego:

Egzorcyzmy Emily Rose

Omen 1 i 2.

Lśnienie

Mgła ale ta bardzo stara.

Gothika

Coś/The thing

28 dni poźniej

Drabina Jakubowa

Stygmaty

Horrory kryminalne tez moga byc?

Aaaa jeszcze Smętarz dla zwierzaków ale sam nie ogladałem bo boje sie, że skopany :]

Edytowano przez M@TH3V
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...