Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

Na szybko, co mi akurat przychodzi do głowy:

Mad Max - absolutna klasyka gatunku, więcej chyba nie muszę mówić.

Łowca androidów - kolejny wybitny przedstawiciel post apokaliptycznego Sci - Fi.

Krew bohaterów - żadne arcydzieło, ale solidny film przedstawiający "świat po bombie".

A z nowszych to oczywiście polecam "The Road" z Viggo Mortensenem. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedyś oglądając Jasia Fasolę brat dał do DVD płytę z jakimś filmem...

Film zobaczyłem tylko w małych urywkach, proszę pomóżcie mi odgadnąć jaki to film

No więc... Film ma przeszło 4 lata, gatunkowo był podobny do horroru, ale do końca nie wiem, A scenę jaką zobaczyłem jest taka... Człowiek budzi się w więzieniu poczym z niego ucieka wchodzi do innego pomieszczenia, a tam z stryskiwaczy leci na niego kwas, który go "kwasi" :pokerface: Potem śmieją się z niego jacyś 3 kolesie na krzesłach.

Proszę o pomoc, więcej na temat filmu nie pamiętam, a pytając brata też mi nic nie pomógł :rage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Arci

Chodzi o Cube Zero, czyli trzecią część serii, najlepsza i tak jest pierwsza.

Ja poszukuję filmów o tematyce post-apokaliptycznej, widziałem dość dużo no ale napiszcie parę jakie znacie
Napisz, które widziałeś, bo tak to możemy sobie strzelać do świąt nawet. A skoro o tym mowa, to strzelę sobie, że Ludzkich dzieci jeszcze nie widziałeś. Edytowano przez Tzar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tenacious D: Kostka Przeznaczenia"? :P nie ma takich filmów dużo, możesz poszukać filmów biograficznych, kilka się ich znajdzie, "Skazany na bluesa" (Dżem), "Control" (Joy Division), "The Doors" (Papa Dance :P), "Spacer po linie" (Johnny Cash) do kin wchodzi "John Lennon: chłopak znikąd". możesz też sięgnąć po niezłą komedię z Tomem Hanksem "Szaleństwa młodości" ;)

znalazło się jeszcze na filmwebie "Przegrane życie", "Gwiazda rocka", w ostatecznej ostateczności "Królowa potępionych". no i Camp Rock :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję filmów o tematyce post-apokaliptycznej, widziałem dość dużo no ale napiszcie parę jakie znacie.

P.S. Poszukuję DOBRYCH tytułów a nie kiszek ok ??

The Day After (1983)

Twelve Monkeys (1995)

On the Beach (1959 i 2000)

Fahrenheit 451 (1966)

The Postman (1997)

Waterworld (1995)

Steel Dawn (1987), Dune Warriors (1990) klasa b

O-Bi, O-Ba. Koniec cywilizacji (1985)

Najlepiej to wejdz tu i coś sobie znajdz :wink:

lista

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, iż czasu wolnego teraz nie co więcej zobaczył bym sobie jakieś filmy co polecacie z gatunków: Science fiction,Fantastyczne,Przygodowe ??

Tak pokroju Starcie Tytanów,Harry Potter,Batman,Avatar,RobinHood ;]

Chodzi mi o filmy które wyszły już na krążkach najlepiej Blu-Ray (1080p albo 720p) Czekam na propozycje ;]. I Świąt Wesołych Forumowicze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie podałes tak rozlegly przedział... Niby przyklady filmów pokazują, ze to nie ma być jakieś wysokich lotów kino ale spróbuję,

a może się coś spodoba.

12 Małp

Efekt Motyla

Piąty element

Deja Vu (bardziej triller ale s-f)

I robot

2012 (efekty w HD są wyśmienite)

Next

Może taki klasyk jak Mechaniczna pomarańcza? Jest w HDTV.

Łowca androidów

Cos

Surogaci

Gwiezdne wrota

Sprecyzuj dokładnie czego oczekujesz bo tak na ślepo to mozna wymieniać i trafić 1 filmem... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Push jest dobre.

Avatar - Ostatni Mag Powietrza! Takie połączenie przygodówki z sci - fi, oparte na kreskówce, którą wielbię :D Oprócz... Odyseja kosmiczna? ;) Jeśli chodzi o typowo katastroficzne bądź powiązane z astronomią, to wal śmiało! Armageddon, 2012, Czarna Dziura, W stronę Słońca....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale te 2 ostatnie z up up ^ nie polecam jestem wielkim fanem DB ale na filmie sie tak zawiodłem :/ a te drugi to tylko efekty ogólnie słaby.

A Incepcje polecam bardzo ! Może troche film naiwny ale naprawde dobry.

Edytowano przez MarcinCallOfCthulhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu oglądałem pewien film i za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć tytułu, kojarzę jedynie pewne fakty. Mam nadzieję, że ktoś oglądał i pomoże odszyfrować tytuł, gdyż bardzo chciałbym go powtórnie obejrzeć.

-typ: romansidło

-bohaterem głównym jest 17? latek, który wprowadza się do mieszkania.

-jego sąsiadkami są dwie panny: jedna ostra blondynka, druga zimna czarna (interesuje się fotografią).

-chłopak na początku ma dosłownie puste mieszkanie, była scenka z otwieraniem wina, gdzie chłopak później się uczył to robić (korkociąg)

-chłopak kręci wpierw z blondynką, ale, gdy okazuje się, że jest "świeżak", to ona go rzuca.

-bodajże chłopak jest młodszy od obu pań, które są studentkami

-film kończy się jak oboje (on i czarna jadą na motorze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję filmów o tematyce post-apokaliptycznej, widziałem dość dużo no ale napiszcie parę jakie znacie.

Aleja potępienia (1977)

Andromeda niesie śmierć (1971) ekranizacja powieści M.Crichtona

Ani źdźbła trawy (1970)

Człowiek Omega (1971) druga adaptacja powieści "Jestem legendą" Richrada Mathesona

Dzień końca świata (1956)

Dzień, w którym wypłynęła ryba (1967)

Hardware (1990)

Kwintet (1979)

Nazajutrz (1983) reż. Nicholas Meyer

Ostatni brzeg (1959)

Ostatni człowiek na ziemi (1963) pierwsza adaptacja powieści "Jestem legendą" Richrada Mathesona

Pięcioro (1951)

Robot Wars (1993) reż.: Albert Band

obsada:Don Michael Paul, Barbara Crampton, James Staley, Lisa Rinna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje filmu, który widziałem kilka lat temu w tvp2:

- komedia

- film opowiada o jakimś murzynie, który wstępuje do czarnego bractwa, które ma bronić pierwszego czarnoskórego kandydata na prezydenta albo premiera w USA

- to czarne bractwo ma bronić tego kandydata przed jakimś białym bractwem, które wspomaga swojego białego kandydata i chce ośmieszyć tego czarnego

-z filmu zapamiętałem jedną scenę: jak ten główny bohater wchodzi do siedziby czarnego bractwa ze ściany wysuwa się niebieska ręka i zaczyna z nim przybijać piątki, a po kilkudziesięciu sekundach głośnik mówi "czarność potwierdzona" i drzwi się otwierają

Trochę to zagmatwane, ale wierze w was :laugh:

Edytowano przez cinek8886
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...