Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

@PawcioX

Blood and Bone (2008) naprawdę super film, mordobicia jest tu do znudzenia xD

Człowiek pies (2005) niby główny bohater chińczyk/japończyk... ale akcja się dzieje chyba w USA.

Sam dołączam się do prośby.

Ostatnio mało takich filmów oglądałem. Ale mi bardzo zależy by akcja filmu toczyła się w ameryce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po raz kolejny poszukuję filmu. Była to komedia ( w stylu nagiej broni ) w której parodiowano różne filmy. Głównie obracało się to woku Opowieści z Narnii, ale znalazło się tam również miejsce dla pilota ( tego z filmu w którym gośc od sprzedawcy dostaje pilot którym może zatrzmywać/przyspieszać czas ). Film był kiedyś emitowany na polsacie ( było to w okolicach 2009-2010 r ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elesshar

Nie do końca mitologia, ale w tych klimatach masz jeszcze film "Gladiator" (2000) i "Spartakus" (2 wersje - jedna z 1960, a druga z 2004).

A także masz serial "Spartakus: Krew i piach" (2010).

Jest jeszcze mocno średni "Gladiator w spódnicy" (2004), może Ci się podobać, a może nie...

Edytowano przez Fanat1c
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam tytułu pewneo filmu, więc mam nadzieję, że pomożecie.

W tym filmie główny bohater musi ukończyć 12 zadań, żeby dostać spadek od dziadka. Pracował na roli, musiał znaleźć prawdziwego przyjaciela, dać kasę komuś, kto najbardziej jej potrzebuje, raz go porwał gang narkotykowy. Kłucił się z pewnym żebrakiem o ławkę, jego przyjaciółka zmarła na białaczkę. Spadek wydał na budowę nowoczesnego ośrodka dla chorych dzieci z miejscami mieszkalnymi dla rodziców. Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje filmów typu Metal: A Headbanger's Journey czy Some Kind of Monster ważne żeby tematyka kręciła się wokół Metalu lub Rocka...Może to być film ogólny tak jak HJ lub też biografia jak SKOM...Film niekoniecznie musi być dokumentalny.Z góry dzięki za pomoc.\m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dwóch filmów:

Pierwszy:

Pamiętam jak kilka lat temu oglądałem film w którym dwóch mężczyzn jechało autem i tą samą drogą szła czarnoskóra dziewczynka kierowca auta otworzył szybę i rzucił ją w głowę puszką.

Potem ją zgwałcili.

jej ojciec podał ich do sądu.... Tyle pamiętam.

Drugi:

Z tego filmu mało pamętam wiem że akcja toczyła się w zimie, był jakiś czarnoskury mężczyzna (możliwe nawet że tą rolę grał Samuel el Jackson) miał autko które od środka było całe w plakatach z dziewczynami.

Jeśli się nie mylę to on kogoś zabił nożem w łazience.

Prosił bym o jak najszybsze podanie tytułów tych filmów.

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam tytułu pewneo filmu, więc mam nadzieję, że pomożecie.

W tym filmie główny bohater musi ukończyć 12 zadań, żeby dostać spadek od dziadka. Pracował na roli, musiał znaleźć prawdziwego przyjaciela, dać kasę komuś, kto najbardziej jej potrzebuje, raz go porwał gang narkotykowy. Kłucił się z pewnym żebrakiem o ławkę, jego przyjaciółka zmarła na białaczkę. Spadek wydał na budowę nowoczesnego ośrodka dla chorych dzieci z miejscami mieszkalnymi dla rodziców. Z góry dzięki

Ten film to Bezcenny dar (The Ultimate Gift, 2006).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...