Skocz do zawartości

Polecane posty

Po ukonczeniu Dragon Age początek wróciłem do mojego ukochanego Stalkera czyste niebo, który jest najlepszym fpsem na świecie B-)

Na dysku cały czas czeka Torchlight 2, ale jakoś mnie do niego nie ciągnie, mimo dużej sympatii do tej gry omijam ją jak Diablo3. Jakoś mi te gry się szybko nudzą.

Właśnie zaliczm moje pierwszę podejście do Batman AC. Świetna klimatyczna grafika, miodny system walki i ta kotka :3

Batlefild 3 singla ukonczyłem 27 razy, jestem dziwny (0_0)

Edytowano przez Aragornix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojkotuję nadchodzące premiery :) Postanowiłam sobie, że do końca roku urządzać będę wspominkowe tygodnie tematyczne, hihi. I tak wczoraj ukończyłam wreszcie za jednym zamachem pierwszego F.E.A.R.-a. Mam nadzieję, że za tym podejściem uda mi się przejść wszystkie po kolei :) W przyszłym tygodniu zabrać się chcę za Mass Efekty. Potem będzie tydzień dziwnych gier z allegro (kilka tytułów: Cold Fear, Darkness Within, Area 51, Fahrenheit - leży to juz od dłuższego czasu, więc zabrać sie trzeba. A potem pewnie nie wytrzymam i kupie nowego Hitmana :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to teraz mam przewalone...

Gram Dark Souls, zacząłem Walking Dead...

Muszę przed AC III który czeka nadrobić poprzednie części (prócz jedynki).

A niedługo następne premiery... Mosh... Ale się wpakowałem. Nie mam czasu nawet grać w GW 2 - już i tak jestem sporo w plecy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili o czas na granie dziele pomiedzy The Walking Dead i Hitman Sniper Challenge. W weekend pewnie uda mi sie ukonczyc TWD i kolejna gra jaka zainstaluje bedzie Hitman Absolution. W dalszych planach XCOM i Borderlands 2, ktorych poki co jeszcze nawet nie odfoliowalem. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds 1 i Sega All Stars Racing Transformed na Xboxie.

TW to dobry eRPeG ale jakość konwersji jest tragiczna a gra wygląda techniczne jakby przedpierwszym Gothiciem powstałą. Drewniane animacje, paskudne twarze i stały framerate na poziomie 15-20 klatek.

A jako maniak w ścigałkach męczę kolejne gokarty (nie)dla dzieci. Nie bo na najwyższym poziomie trudności chce się płakać ale to cecha charakterystyczna wszystkich dziecinnych gokartów.

A naPieCyku klasyka, pierwsza Phantasmagoria z GOG-a.

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni epizod w Walking Dead zakończony (krótki, ale jakże treściwy), Forza Horizon w między czasie (między meczami Fify 13 ofkorz! :)). Poza tym 'na boku' zaliczony Medal of Honor Warfighter i szykuję się do Black Opsa 2. A na horyzoncie AC3, F1 Race Stars, Hitman :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo porzuciłam mój ambitny plan przejścia wszystkich części F.E.A.R. za jednym zamachem na rzecz Grotesque Tactics: Evil Heroes. Gierka rozbroiła mnie dosłownie :) Wspaniały oddech pomiędzy tymi wszystkimi poważno-strasznymi grami, haha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skusiłem się na Tomb Raider Ultimate Edition z serii Premium Games i teraz gram w grę. lol

Naprawdę udana seria, starsze odsłony budzą we mnie wspomnienia z przeszłości i nawet parę razy przyłapałem się, że popadam w coś, na wzór sentymentalnej zadumy smile_prosty.gif "Świeższe" części, to dla mnie kolejne rozwinięcia wspaniałej przygody, w coraz to lepszej oprawie audio-wizualnej.

Zważając na ilość wolnego czasu jaki posiadam oraz styl w jakim gram (zajrzyj wszędzie, podnieś wszystko), na 100% nie skończę TR w tym roku smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, od czego by tutaj zacząć? ;] Grywałem sobie i przeszedłem na najniższym poziomie trudności XCOM: Enemy Unknown i poza początkowymi trudnościami z wbiciem paru leveli przez swoich wojaków było naprawdę przyjemnie; był także jeszcze Dishonored przechodzony na modłę a'la Rambo z zabijaniem wszystkiego co się rusza co jednak trochę popsuło mi odbiór gry (dlatego zbieram się na drugi raz, tym razem po cichu). Nadal z mniejszą bądź większą - ostatnio większą - grywam w Guild Wars 2, nadal uważam jej zakup za jedną z najlepszych inwestycji ;p Zdarza mi się także zagrać jakiś jeden albo dwa meczyki w League of Legends, głównie supportami aby powoli grindować IPki na runy i nowych bohaterów. Coś tam grywałem w GRIDa oraz DiRT'a trójkę, ale ten drugi znudził mnie dosyć mocno... choć i tak nie równa się to rejdżowi jaki spadł na najnowszego Need for Speed'a jaki ma najgorszy system jazdy z jakim kiedykolwiek się zetknąłem. Miałem okazję skończyć także kampanię singlową w ostatnim MoHu... nic urywającego głowę, ale jest całkiem niezła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho, trochę tego teraz jest. Zacząłem AC3, w międzyczasie Euro Truck Simulator 2, coś tam muskam Guild Wars 2, Skyrim i Diablo 3, a i znajdzie się pół godzinki dziennie na rundkę w League of Legends. Dalej czeka na mnie beta dodatku do Starcrafta II i nieruszony SW:TOR także na brak tytułów nie mogę narzekać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...