Skocz do zawartości

Polecane posty

Niedawno udało mi się przejść Fallout New Vegas i nie jestem do końca zadowolony ze swojego wyniku. Po prostu chyba zbyt szybko chciałem skończyć ten tytuł i ominęło mnie sporo frajdy, z odkrywaniem lokacji na czele. Pocieszam się, że przynajmniej będę miał motywację, by odpalić NV raz jeszcze, zagrać inaczej i "wymaksować" tytuł.

Skorzystałem też z promocji na Steam i za śmieszne 2,74 nabyłem DLC do Deus Ex - Human Revolution, The Missing Link. Twórcy zapowiadali, że średni czas przejścia dodatku to ok. 5h i rzeczywiście taki wynik udało mi się osiągnąć. Jako wielki fan Adama Jensena nie mogę powiedzieć nic krytycznego wobec "Brakującego ogniwa". Z pewnością do całości (podstawka + dlc) podejdę raz jeszcze, tym razem próbując nikogo nie zabijać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie po kilku ładny latach przeszedłem Vampire the Masquerade: Bloodlines :) tym razem Brujah niniejszym grałem każdym klanem w grze :P.

Gra w ogóle się nie zestarzała nadal jest świetna a dzięki fanowskim patchom gra nie ma żadnych bugów które był kiedyś uniemożliwiały grę. Odblokowuje cały kontent gry, naprawdę warto zagrać, jest nawet spolszczenie, lecz nie wiem jak wygląd sprawa z tym bajerem bo z nim nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak mi sie temat spodobał że aż musiałem dołączyć do braci forumowej, bo pasuje wziąść aktywny udział :-), obecnie Dark Souls, Batman AC, Assassin Brotherhood, Deus Ex HR, Divinity 2, a co do tej ostatniej, ta ocena w magazynie....moja rada taka, nie dawajcie Gemowi RPG, gdy musiał przerwać w połowie rajd w Wowie by recenzje na szybcika walnąć, bo potem takie kwiatki wychodzą, jednym słowem, kto lubi RPG niech zagra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Call Of Duty Black Ops 2 a teraz drugi raz gram w The Elder Scrolls V: Skyrim tym razem tylko po angielsku i tym razem postaram się wymaksować grę bo poprzednio grałem ze 130 godzin w tym zrobiłem wszystkie misje z Winterhold i oczywiście wątek główny. Kiedy mam potrzebę postrzelać to ostatnio ćwiczę z BOTami(najtrudniejszymi) w CS: GO.

Edytowano przez lukaszsa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój dysk pożegnał się z trzecią częścią Assassyna. Uznałem że robienie wszystkiego po ukończeniu fabuły nie daje mi takiej frajdy jak sama część fabularna.Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszłoicon_wink.gif Na jego miejsce zaprosiłem nowego Far Cry 3 (Dla mnie gra roku,pobił tu nawet DisHonored) oraz BiA Hell's Highway.Od soboty gram także w Braid i trenuje swój skill w Fifie 13(trenerski,ale to zawsze coś ). W niedalekiej przyszłości mam zamiar zakupić FM 2013 i chcę także wrócić do League of Legends,ale strasznie boję się nadchodzących zmian, które zmuszają mnie w pewien sposób na zmianę stylu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...