Skocz do zawartości

Polecane posty

Wczoraj skończyłem platynować Sleeping Dogs... jestem baardzo zaskoczony na plus - świetna fabuła, mechanika, miasto. Nie wiem, czy nie grało mi się lepiej, niż w GTA IV, które ogrywałem przez jakieś 7h na PC i czeka na swoją kolejkę na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pateros

Ja nadrabiam zaległości i ściągnąłem trochę dem ze Steama i Origin. M.in. Sleeping Dogs, Just Cause 2, Bioshock 1, Dirt Showdown, Rayman Origins, Mafia II, Mass Effect 3. Sleeping Dogs, Just Cause 2, Dirt Showdown, Mafia II i Mass Effect 3 są super, Bioshock to nie mój klimat, Rayman Origins też, zdecydowanie najlepszy jest Rayman 3. I mam mieć niedługo Wiedźmina obie części to sobie pogram trochę dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie męczę się z Far Cry 2 (wg. sejwa jakieś 20% gry za mną) i nie wiem czy dam radę go ukończyć. Staram się ukończyć wszystkie misje ale jest to strasznie irytujące. Przebijanie się co kilka minut przez te same posterunki daje się we znaki. Gra co prawda daje nam spory kawałek mapy do swobodnej eksploracji, tylko że nie bardzo jest po co to robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mam Mass Effect i FC 2 do grania, ale system strzelania w ME mnie strasznie wkurza, a w Far Cry to samo co powiedział nomadsoul czyli posterunki i ciągłe respawny przeciwników. Gdyby nie to iż wiem co to FC3 byłbym zachwycony tą grą, ale trójka ma system doświadczeń oraz w tym wielkim świecie jest co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pateros

Hehe, ja odpuściłem FC2 właśnie głównie przez te oddalone od siebie bardzo misje i do tego te posterunki po drodze. Gra dla wytrwałych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie udało mi sie skończyć Call of Juarez:Gunslinger musze powiedzeć ze całkiej przyjemna rozrywka do rozerwania sie fajny klimat westernu, całkiem fajny arcadowy klimat i fabuła podobała mi sie ale dość szybko wpadłem na to że... hm nie bede spoilerował... Jeśli któs ma ochote na całkiem dobry western i dobre strzelanie z dwoch rewolwerów Gunslinger is a must heve.

@Bleckbern linowości nawet sie tak nie czuje a elementy rpg sa całkiem znośne i przydatne aczkolwiek pare skilli uważam za wstawione "na siłe"

Edytowano przez VampireHunter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackbern chyba nie ma pojecia o tym jaki ma komputer, bo na tym, co podawal w watku: "Czy pojda" - nie daloby rady plynnie grac, na 100%.

Dzisiaj skonczylem James Bond 007: Blood Stone - musze powiedziec, ze filmy lepsze. Gra jest po prostu nudna, a do tego krotka.

Teraz zaczalem grac w XCOM: Enemy Unknown.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz gram w Metro Last Light :P Naprawdę zapowiada się świetnie i chodzi wybornie na mojej 5-letniej karcie graficznej. Grafika jest fenomenalna, tak samo jak klimat. Gdy skończę Metro, to zabieram się za GTA IV, które zakupiłem na muvie, a potem jeszcze na pewno coś się znajdzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę moją czarnulkę zaniedbałem, ale teraz powoli nadrabiam stracony czas ;) Aktualnie sprawdzam sobie Hitmana Absolution i jak narazie jest średnio, sprawdziłem też LOTR War i North z PS+. Kurczę co to za świetna gra, idealna by pograć z kumplem przy piwku i się zrelaksować :) Muszę też nadrobić inne gry i skończyć w końcu Heavy Rain i Far Cry 3, a ile jeszcze gier czeka w kolejne ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem ( w końcu) Borderlands. Ponad pół roku temu zacząłem grać w tą grę, lecz natrafiłem na trudną dla mnie misję

w której trzeba było wyeliminować "Mad Mel". (Nie wiem jak się nazywa po polsku bo grałem po angielsku.)

Więc odpaliłem grę jakieś 2 tygodnie temu z nastawieniem że może się uda przejść tą misję. O dziwo po 2-3 próbach się udało i mogłem brnąć dalej w świat borderlands. Z kolejnymi bossami nie miałem takich problemów (nawet z ostatnim) więc nie musiałem przerywać gry na kolejne pół roku:P Gra jest niezła ale po świetnych recenzjach oczekiwałem czegoś niezwykłego i może dla tego trochę się rozczarowałem. Na 7+/10 zasługuje.

Niedawno, po wielkich męczarniach przeszedłem call of juarez:kiepścizna czyli the cartel. Mimo że kupiłem cda z tą grą to trochę poleżała zanim się za nią zabrałem. Plus jest taki że nie grałem w nią od razu po premierze, zakupioną po sugerowanej cenie. Bo inaczej bym był bardziej surowy w ocenie. Nie wiem jak udało się twórcom to zrobić, ale grafika dla mnie jest gorsza od coj:wk. Niby nowszy silnik a czułem się jak bym grał w coś o klasę niższego. Tak samo grywalność, mechanika strzelania która nie dawała żadnej satysfakcji. Ciut lepiej się bawiłem strzelając podczas bullet time'u ale porównując do bullet time'a z jedynki i dwójki w cartelu był koszmarny. Fabuła i postacie są zawodem na całej linii. Nie bardzo obchodziło mnie to co się działo na ekranie.

A podczas końcowej sceny czułem "deja vu". Fajnie że jest więcej zakończeń lecz to nie zmienia faktu że mało mi się ta scena podobała z uwagi na to że podobną widziałem w więzach krwi.

Gra różnymi sposobami próbowała zrobić klimat jak w poprzednich częściach ale średnio jej to wypadło. Niektóre misje były dla mnie mega kiepskie, więc mimo iż grę przeszedłem w 7 godzin to odkładałem ukończenie jej na później. Myślałem nawet że daruję sobie i jej nie przejdęsmile_prosty.gif

Ciężko mi wystawić ocenę, ponieważ nie chcę przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę. Ostatecznie myślę że 4/10 to moja ocena końcowa dla "trójki" która jest najgorsza z całej serii. Nie grałem jeszcze w gunslinger'a ale wątpię żeby była gorsza od cartela.

Dodam jeszcze że serious sam 3 czeka na ukończenie, lecz nie wiem kiedy uda mi się zebrać na walkę z bossem:( Hydrophobia prophecy, zalega na moim dysku już długo. Postanowiłem ją przejść lecz znowu boss. Będę potrzebował dużo czasu zanim zmierzę się z bossami. Chyba nie potrafił bym być recenzentem:)

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie grania w CoJ Gunslinger :D Zajefajny arcadowy shooterek od naszego rodzimego techlandu :) Luźna konwencja, niesamowity fun ze strzelania oraz masterowania kombosów oraz wszechobecny humor :D Naprawde bardzo miłe zaskoczenie. Obecność postaci historycznych via Billy Kid oraz bracia Dalton :)

Przy okazji powróciłem do procentowania gry w Red Dead Redemption :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakończyłem właśnie Metro Last Light i miałem zamiar za kilka dni zabrać się za GRIDa 2, gdyby nie dziwna wiadomość od sklepu w którym zakupiłem pre-order

oto ta wiadomość:

post-122520-0-88554500-1369864183_thumb.

Szkoda, bo gdybym wiedział to nie kupiłbym. W 3013 zapewne będzie tańsza.

z wiadomych względów zakryłem swój email i dane sklepu

Edytowano przez borus213
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...