Skocz do zawartości

Polecane posty

Przeszedłem Binary Domain. Świetna gra, świetna fabuła, świetnie się grało. Chciałbym, aby powstała kontynuacja, ale raczej się na to nie zanosi.

A obecnie umilam sobie czas grając w The Dark Eye - Klątwa Wron. Bardzo miła przygodówka. Łatwa, ale fabułę ma całkiem całkiem. Jak na klimaty fantasy, oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przechodze XCOM: Enemy Unknown. Jako weteran UFO: Enemy Unknown i UFO: Terror from the Deep calkiem niezle sie bawie i mimo zastosowania w tym rimejku pewnych uproszczen wzgledem pierwszych XCOM-ow, jestem z niego bardzo zadowolony. Jesli mialbym sie juz do czegos przyczepic, to chyba najbardziej brakuje mi oryginalnego motywu muzycznego i ciezszego klimatu. Mimo to nie zamierzam byc malkontentem i jestem wdzieczny tworcom za to, ze po tylu latach od premiery pierwszych gier z serii mam okazje pograc w solidnie zrobiony tytul, ktory godnie reprezentuje serie w XXI wieku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Need For Speed: The Run... Nawet mi się podobało, chociaż wolałbym zagrać w to na PS3, a nie kompie, ze względu na mocno niedopracowaną optymalizację. Ogólnie fajna przygoda na 1 raz... do złożenia się z 4 kumplami na spółę.

Na razie robię powrót do przeszłości i męczę Tony Hawk's Pro Skater HD (w planach platynka), a później... Sleeping Dogs na PS3 vs Skyrim na PC (jak ja uwielbiam takie nordyckie klimaty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przyszła do mnie dość sporych rozmiarów paczuszka. Co w niej było? Wszystkie części Assassin's Creed wydane na PC (I, II, Brotherhood, Revelations i III). Dzisiaj ukończyłem jedynkę. Pod koniec fabuła wgniatała w fotel, ale niespodziewanie się urwała. Mam nadzieję, że w dwójce się wszystko wyjaśni. Piersza część była trochę nudnawa (cały czas robiłem praktycznie takie same zlecenia), zobaczymy co pokażą kolejne częśći :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zacząłem Dead Island Riptide, ale strasznie mi nie podchodzi ta gierka i odstawiłem w nadziei, że przyjdą dla niej lepsze czasy. Poza tym powrót do Ultimate Team w Fifie 13, ale głównie poszukuję tam dobrych kart i sprzedaję to, co już mam za niezłą kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz kolejny ukończyłem Risena 2. Sama gra ma magiczną właściwość - eksplorując tereny, cały czas zastanawiasz się - daleko jeszcze?! A gdy widzisz outro - co?! To już koniec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...