Skocz do zawartości

Polecane posty

Sniper Elite v2 zaliczony już dawno, podobnie jak Need For Speed The Run (po raz drugi dopiero). Zabieram się też od jakiegoś czasu za Assassin's Creed pierwszą część, żeby przypomnieć sobie jak zmieniała się seria. Po 'jedynce' przyjdzie pora na 'dwójkę' i aż do końca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończony Prince of Persia: Warrior Within, super gierka dla mnie. Grafika już nie taka, ale lubię pograć w niekoniecznie najnowsze produkcje. Czas przyszedł na kampanię Podziemia w Sacredzie Gold. Przydałoby się w końcu tą grę odinstalować. Już koło trzech lat na dysku. A tak to standard: FIFA 12, League of Legends i haxbal:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoj wolny czas wciaz przeznaczam na granie w Skyrim. Przy grze spedzilem juz okolo 60 godzin, a mimo to watek glowny ledwie rozpoczalem. Podobnie zreszta z wystepujacymi w grze frakcjami - jak dotad udalo mi sie zakonczyc linie questow tylko dla dwoch gildii. Ilosc zadan pobocznych i lokacji do zwiedzenia i zlupienia moze w tej grze przytloczyc mniej cierpliwych graczy. Ja jednak jestem bardzo zadowolony, bo w zalewie produkcji starczajacych w trybie singleplayer na 2-3 dni Skyrim oferuje wspanialy stosunek dlugosci gry do ceny, a na dodatek umozliwia korzystanie z wielu tuningujacych gre modow i niedlugo wyjdzie jeszcze do niego dodatek.

Kiedy jednak juz sie ze Skyrimem uporam, to w kolejce czeka na mnie Zbolaly Maksymilian Trzeci ;), AC Revelations i coraz bardziej wiercacy sie na polce i starajacy sie zwrocic na siebie moja uwage najnowszy Diabelek.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hnm...biorąc pod uwage mało czasu na granie troche mi zajmuje przejście dobrej gry w godzinach wieczornych po pracy :) Ale tak na poważnie to hronologicznie w ciągu ostatnich 2 miesiący zakończyłem takie tytuły jak Deus Ex Human Revolution, Wiedźmin 2 oraz w międzyczasie wykręcam na kierownicy coraz lepsze czasy w Shifcie 2. A w planach może od tego weekendu zaczęcie trylogi Mass Effect, jedynki oraz dwójki kolejny raz, a trójka już się kurzy powoli...ale to zajęcie na wiele wieczorów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja siedze w Mass Effect. Glownie multi z trojki, ale wlasnie instaluje ponownie jedynke i bede od nowa przechodzil cala trylogie. i wroce po krotkiej przerwie do Skyrim (ponad 150 godzin i jeszcze nie skonczylem glownego watku). I zaczalem wreszcie Wieska drugiego, ktory jest bardzo fajny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu siedzę w uniwersum Mass Effect. Korci mnie też ponowne przejście serii Dragon Age. No po prostu uwielbiam te gry i raz na jakiś czas zaliczam je ponownie wink_prosty.gif

Dokładnie. Pierwszy Dragon Age, to gra, którą aż się chce przechodzić kolejny raz i z inną drużyną. Ja go przechodzę drugi raz (z przerwami), ale myślę, że i trzeci raz się na niego skuszę, ale z modem na dodatkowego psa, czyli 4 osoby + pies = mocarna grupa :) .

Oprócz tego gram namiętnie w Forza Motorsport 3 na konsoli Xbox 360, a moim celem jest odblokowanie wszystkich osiągnięć, dobicie do 1000 punktów i przejście calutkiej gry (łącznie z przeczytaniem creditsów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...