Skocz do zawartości

Polecane posty

Aktualnie przechodze pierwszą część Risena - co jak co ale czuć w nim klimat Gothica II na kilometr. I bardzo dobrze !

Utopie lub zabije kogoś śmiercią głodową w Simsach 3.

Do tego od czasu do czasu rozegram pare bitwe w SHOGUN 2: Total War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymęczeniu bety Torchlighta II, instaluję sobie Star Wars: The Force Unleashed. Coś mnie ostatnio naszło na Star Wars, a że w kolekcji posiadam powyższy tytuł, chętnie sobie do niego wrócę, zwłaszcza, że to świetna gra akcji. Spodoba się nie tylko fanom sagi Lucasa.

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszłem Mass Efect(wspaniała gra,zaskoczyła mnie bo nie lubie kosmicznych klimatów) oraz Wiedzmin 2 Edycja Rozrzerzona(fajna gra,a zakończenie mną wstrząsneło,dużo wyborów i te wspaniałe zakończenie)a aktualnie gram w Fife 11,Skyrim i czekam aż przyjdzie do mnie Wiedzmin 1 Edycja Rozrzerzona(tak się w 2 zagrałem że zaciekawiłem się o co chodzi w Wieśku 1).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem niedawno Drakensang 2 RoT

Bardzo fajny crpg z oldschoolowym systemem rozwoju i postaci. Fajna graficzka, niezła fabuła , questy oraz bardzo satyfakcjonujący system walki. Szkoda że magia troszeczkę ssie w porównaniu do innych gier ale nie ma tragedii. Jako zagorzały fan wszelkich crpg bardzo polecam.

Wczoraj ukończyłem Amnesię: Mroczny Obłęd

Jest to druga gra obok Silent Hill 1 która faktycznie mnie przestraszyła, chwilami dość mocno. Oczywiście obowiązkowo gramy wieczorem, gdy zaczyna się ściemniać i najlepiej na słuchawkach. Inaczej nie ma sensu w ogóle podchodzić. Taki FEAR grany w podobnych warunkach to bajka na dobranoc. Sam pomysł na grę w której kompletnie jesteśmy bezbronni i od zagrożeń wszelkiej maści mamy uciekać a nie bronić się to spełnienie moich modłów.

Polecam bardzo

PS. Na pudełku jest 18+ i absolutnie nie jest to zawyżony rating. Natura rzeczy które bada główny bohater oraz sugestywny sposób ich pokazania, całkowicie usprawiedliwiają wymóg wiekowy.

Gram w: Dragon Age początek

Robię drugie podejście. Poprzednio grę zarzuciłem w pierwszym mieście (Lothering) i jakoś nie chciało mi się jej dalej przechodzić. Teraz po Drakensangu mam smaka na crpg i dałem grze szansę Póki co jedynie intefejs mnie dobija więc nie jest tak źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Skyrima a ostatnio przeszłam Deus EX: HR. Kapitalna gierka! Nigdy wcześniej nie miałam doczynienia z cyber punkiem i podchodziłam do tego z lekką rezerwą. Lecz zakochałam się w tej grze od pierwszych minut. Od tego czasu jest w moim TOP ulubionych gier :) A o Skyrimie pisać nie trzeba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...