Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Ostatnie 24 h

Polecane posty

Hmh. Pewnie bym zagrała w jakieś klasyki, których nie miałam okazji jeszcze poznać (o zgrozo!). Czyli powiedzmy takiego Baldura, Icewind Dale'a czy FF. I w DMC! Koniecznie ^^ może zdążyłaby też wyjść kolejna część Tomb Raidera, w którą zagrałabym, choćby sufit mi się walił nad głową. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie grała ale nie o to chodzi :smile:

Zagrałabym w Assassin's Creed 2 (do 2012 wydadzą) i w Obliviona.

Co do końca świata to ma ono nastąpić po skończeniu się kalendarzy Majów. A ich kalendarz kończy się 12.12.2012 u nich nie ma roku 2013 bo nie ma takiego miesiąca

Po pierwsze jak już chcesz zabłysnąć to kalendarz majów kończy się 22.12.2012. A w ogóle to dla mnie żadne potwierdzenie, kalendarz Windowsa XP kończy się w 2099 i może wtedy będzie koniec świata :P.

A wracając do tematu to ja bym przeszedł wszystkie RPG jakie mam, no może nie dał bym rady w tak krótkim czasie ale w SW:KOTOR bym na pewno zagrał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zagrał w jakąś grę przypominającą moje dzieciństwo...

Było by to na pewno HoMM 3, gra którą nie jest tylko słaba grafika i porysowany spód płyty CD

Jest to kawał mojego dzieciństwa... około kiedy miałem pięć lat pierwszy raz tą grę zobaczyłem...

Grałem w to jakieś kolejne 3,4 lata na przemian oczywiście z innymi grami... Przecież przez cały czas w to nie grałem...

To jest odpowiedź na pytanie w co bym zagrał w ostatnie 24 h. w moim życiu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zagrał w jakąś grę przypominającą moje dzieciństwo...

Było by to na pewno HoMM 3, gra którą nie jest tylko słaba grafika i porysowany spód płyty CD

Jest to kawał mojego dzieciństwa... około kiedy miałem pięć lat pierwszy raz tą grę zobaczyłem...

Grałem w to jakieś kolejne 3,4 lata na przemian oczywiście z innymi grami... Przecież przez cały czas w to nie grałem...

To jest odpowiedź na pytanie w co bym zagrał w ostatnie 24 h. w moim życiu...

Ja także bym grał w HoMM 3.Moja ulubiona gra z dzieciństwa,później jak podrosłem pamiętam jak grywałem całe noce w to z kolegą...Ahh to były czasy...Spędziłem z nią ok.5 lat łącznie.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...