Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sir Zir

Ostatnie 24 h

Recommended Posts

ponoc koniec swiata ma nastapic w 2012 roku, bo... ma dojsc do wielkiego wybuchu na sloncu, w zwiazku z tym wiatr sloneczny (naladowane czasteczki - nie znam sie na tym AZ tak) uszkodzi satelity, urzadzenia elektroniczne na Ziemi itd... Naprawa tych uszkodzen ma kosztowac ponoc 2 tryliardy dolarow... No ale, pozyjemy - zobaczymy :D

Czyli ostatnie 24h, to byłaby totalna anarchia, i to bez prądu... i jak tu w cokolwiek grać :P?

A ja zabiłbym siostre. :D Niech jakiś chłopak powie, który ma siostre że tego by nie zrobił. :D

ponoc koniec swiata ma nastapic w 2012 roku, bo... ma dojsc do wielkiego wybuchu na sloncu, w zwiazku z tym wiatr sloneczny (naladowane czasteczki - nie znam sie na tym AZ tak) uszkodzi satelity, urzadzenia elektroniczne na Ziemi itd... Naprawa tych uszkodzen ma kosztowac ponoc 2 tryliardy dolarow... No ale, pozyjemy - zobaczymy :D

Czyli ostatnie 24h, to byłaby totalna anarchia, i to bez prądu... i jak tu w cokolwiek grać :P?

Przynajmniej nie będzie wstydu na Euro 2012 xD

A tak naprawdę to bym poszedł z kumplami pograć w nogę albo coś porobić.

btw: ponoc koniec swiata ma nastapic w 2012 roku, bo... ma dojsc do wielkiego wybuchu na sloncu

Tak, oprócz tego uderzy w nas Planeta X, Nibiru, będzie wspomniany wybuch na słońcu, przebiegunowanie magnetyczne Ziemi i zderzenie z kometą.

Jedyne, czego warto się obawiać, to totalnej anarchii, która niewątpliwie będzie się w kilku miejscach na Ziemi dziać.

Co do tematu, ale już tak na poważnie:

Przeszedłbym Gothica. Z Tormentem bym się nie wyrobił, a gdybym grał od rana do nocy, to G dałoby się przejść.

Ja chciałbym pograć w jakąś najlepszą grę świata w, którą bym i teraz zagrał.;)Choć pewnie taka gra nigdy nie powstanie, bo przecież ciągle powstają nowe gry.Lecz w ostatnim dniu pewnie byłoby na jakąś grę najwięcej ocen.Pewnie byłaby to jakaś gra ze znanej serii gier jak np.: GTA.:)

A ja bym zarwał nockę dla multiplayera Call of Duty 4 - łupanie snajperów przez 24 godziny to byłoby coś, szło by się do nieba z poczuciem, że zabiłem milion gości ze Specnazu :).

Ja na twoim miejscu (jesli mialbym juz grac w CoD4) sprobowalbym wybic wszystkich nubow. Przynajmniej mialoby sie swiadomosc, ze przed smiercia zrobilo sie cos dobrego dla swiata i wyglada on lepiej tuz przed samym koncem niz bylo to 24h temu.:)

A ja bym grał w WoW-a przez 24h =] , Jeśli pod sumując ostatnie 24h istnienia gier na rynku wtym znikniecie wszystkich gier z kazdego komputera (inaczej magia ciach i niema nic ) to co pierwsze bym zrobił , poleciał do banku po kredyt potym zaraz do Sklepu komputerowego i kupił z 4 zestawy =] grając jednoczesnie w 4 gry (wow, CoD:MW2,NfS:shift,starcraft) i nagrywajac przebieg przechodzenia gier aby niezapomniec ten ostateczny czas istnienia gier =]

@DiKej

A kiedy byś znalazł na to czas :D?

Ja przez ten czas próbowałbym skończyć pierwszego Splinter Cella. Pewnie tak by mi zszarpał nerwy, że zniszczyłbym wszystko naokoło :P. Tym razem bym się nie chamował, bo i tak za chwilę byłby koniec świata :D.

Ja bym nie grała ale nie o to chodzi :smile:

Zagrałabym w Assassin's Creed 2 (do 2012 wydadzą) i w Obliviona.

Co do końca świata to ma ono nastąpić po skończeniu się kalendarzy Majów. A ich kalendarz kończy się 12.12.2012 u nich nie ma roku 2013 bo nie ma takiego miesiąca

Guest traffic520

Ostatnie 24 H eheh raczej bym nawet nie spojrzał na kompa mojego tylko latał po mieście z MP5 i bawil sie w multi call of duty 4 :].

Żartuje trudno mi powiedzieć co bym robił ale na pewno bym nie grał w gry.

Ja bym pograł w jakieś klasyki... Albo w gry od których zaczynałem przygodę z komputerem :)

Na pewno pograłbym w Scrapland :cool: dawno w to nie grałem, następnie Evil Islands, mój pierwszy poważny RPG, Gothic 1 :), Total Overdose... Potem ze 2 misję w CoD 4 (koniecznie ta z ka-booom), następnie wbiłbym na mój serwer w CSie, pożegnał się z kumplami. Na koniec ustawiłbym jakiś ładny opis na GG i spokojnie był wyłączył kompa.

Ale to zajęło by mi tylko 12h! :tongue: po wyłączeniu kompa pożegnał bym się ze znajomymi w rl, z dziewczyną i rodziną. Wyszedł bym na dwór i pobawiłbym się w GTA w realu :laugh: :crash:

A ja bym zagrał jedną rundkę w Battlefield 2, spróbował zagrać shotgunem w CoD 4, potem zabić Kaileenę w PoP WW, przejechać całą wyspę w Test Drive Unlimited. A na koniec wysadzić Megatonę w Fallout 3 na ten sam czas, co światowy grzyb wybuchnie.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...