Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Ostatnie 24 h

Polecane posty

Fajny temat, ale czytajcie ten pierwszy post :D Bo tu nie chodzi o wasze ostatnie 24 godziny tylko rynku gier. Jakby to miało nastąpić w przyszłym roku to Wiedżmin 3 i niech się wali świat. Jeżeli teraz to pewnie Assasin's Creed III żeby skończyć rozpoczętą historię. Ewentualnie FABLE III bo mam na nią chętkę. Ale nie śpieszyłbym się do sklepu. Są jeszcze książki, a bez nich ciężej by było żyć gdyby zniknęły. I nie tylko mnie ale i naszym potomkom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał się skończyć sam rynek gier a nie nasz świat to w kolejnych latach byłby przecież czas na pogranie w dotychczas wydane tytuły. A tych jest nie mało.

Na początek zagrałbym kilka ostatnich partyjek w League of Legends (w końcu za 24h zamykają serwer) a potem chwyciałbym za Alan Wake ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tu sięgnąć?Powiedziałbym gdyby rynek gier przestał istnieć w ciągu 24 h a wszyscy gracze o tym by się dowiedzieli to w sklepach z grami byłyby rozboje i kradzieże.Każdy brałby co chciał i uciekał.Ale jakbym miał wybierać to brałbym te najdroższe w końcu po zagładzie rynku byłyby bezcenne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 24 godziny spędziłbym przy TWD akurat 5 epizodów po 2,5h to daje nam 12,5h wiec zostało mi jeszcze 11,5h a mając tak dużo czasu odwiedziłbym Prypeć ( STALKER ZEW PRYPECI ) następnie na Rock Island (FAR CRY 3 ) i odwiedził ziomków na Grove Street ( GTA SA ) a potem już może być koniec ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 24h mojego życia? Na pewno nie przeznaczyłbym ich na granie, ale jeśli już bym musiał to chyba zabrałbym się za pierwszego Mass Effecta (12h) i rozpoczął zabawę po raz n-ty z Neverwinter Nights (pozostałe 12h). Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAN ANDREAS!! Me on the motor with KDST on the radio w stronę zachodzącego słońca przez ostatnie minuty... xD

A wcześniej... może powrót do Fallouta 2. Bioshocka 2 bym zaczął bo czeka na liście pobierania, aż zacznę i przejdę pierwszą część. No i Sleeping Dogs... szkoda, żeby inwestycja na PS+ się zmarnowała, kiedy takie tytuły dostałem. ^^

A później już tylko deprecha... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po prostu grałbym w to co już mam. Jestem type zbieracza i mam w swojej kolekcji na pewno ponad 100 tytułów zbieranych przez lata, więc gier by nie zabtakło. Gdyby się znudziły przeżucił bym sie na papierowe sesje Dungeons & Dragons, Warhammera, Call of Cuthulu i innych rpg i które posiadam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać przez te ostatnie 24h to chyba bym musiał być zamknięty w pomieszczeniu bez klamek z kompem i paczką papierosów o_O. A skoro tak to zapewne dobry erpeg... Fallouty po kolei by się nadawały :) zawsze ich historia budzi nadzieję, że przeżyjemy apokalipsę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórzy nie złapali sensu tego tematu. Chodzi tu o to, że w ciągu 24 godzin wszystkie firmy tworzące gry miałyby upaść i musielibyśmy wybrać sobie nasze ostatnie gry, bo ze sklepowych półek niedługo wszystko zniknie :P.

Ja bym wziął stare dobre San Andreas i bawił się w multi, co swojego czasu nie nudziło mi się przez bite 3 lata, oraz GTA V (jeśli zdążyłoby wyjść).

Gdyby wszystkie firmy zostały zamknięte jednego dnia, to zawsze mamy "inne" źródła (już nie szkodzące twórcom) pozyskiwania gier trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja gdyby wszystkie gry miały zniknąć/nie było możliwości grania.Ale oczywiście nie koniec światalol.gif .To bym grał w te gry które najlepiej wspominam lub nieżle się ubawiłem.biggrin_prosty.gifAle gdyby więcej gier miało nie powstać i zniknąć ze sklepowych pułek to bym wziął....sam niewiem chyba połowe lub wszystko co bym tam znalazł na pułce+cda (ostatni numer bo gdyby rynek gier upadł to chyba nie powstawały kolejne numery).

120px-Face-devil-grin.svg.png Prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...