Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Ostatnie 24 h

Polecane posty

Cóż ja też bym zagrał jak niektórzy w Gothic'a I (swoją pierwszą grę RPG) i HoM&M III. Oczywiście nie poświęciłbym aż na to tych 24 godzin :tongue: . Zagrałbym tyle by powspominac stare czasy i cóż zaakceptowac fakt, że: "coś się kończy, coś się zaczyna " :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy czy nikt nie wybiera starych ale hitowych i przełomowych produkcji takich jak Final Fantasy VII.Dla mnie to jest hit którego żadna inna gra nie przebije choćby nie wiem jaka była cudowna i jakie miała w sobie bajery.Ta gra zmieniła podejście graczy do gier a znam osoby którym zmieniła nawet podejście do życia.Mógłbym jeszcze kilka tytułów starszych wymienić które są dobre ale ta produkcja jest dla mnie najlepsza i zajmuje u mnie pierwsze miejsce.Choć nie chce nikogo obrazić bo nowsze tytuły też są dobre np.Gears of War.Pozdro dla wszystkich graczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji najchętniej odpaliłabym Fallout: New Vegas - i mam nadzieję, że świat się nie skończy przed wydaniem tej gry (choć akurat w tej materii może należałoby stawiać na Duke Nukem Forever :) ). Jednak gdyby jednak, myślę, że spokojnie zadowoliłabym się trójeczką. Do tego jeszcze raz oswobodziłabym Geldern, wtłukła gethom i poszwędała się nieco po starym, dobrym Morku. A potem poszłabym się załamać, że nie zagram we wszystkie te gry, które czekają cierpliwie w kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej minuty jest koniec świata,więc zagrałbym w Deus exa,MW,Kane and Lynch.W tej chwili te 3 gry przychodzą mi na myśl.W sumie to i tak bym na pewno nie grał w ostatnie 24h ale jeśli już bym musiał zagrałbym w te tytuły co podałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzę, że bym grał w swoje ostatnie 24 godziny, ale jeśli miałbym wybrać to byłby to z pewnością Fallout 2 i możliwe, że rozegrałbym ostatnią partyjkę w Counter-Strike'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejno rundka w CS'a.

Lost Planet - czyli coś na szybko, nie ma sensu marnować czasu na robienie misji w GTA IV

Napewno jeszcze Gears of War i misja w Bitwie o Śródziemie.. Tako rzecze ja :)

PS. odpukać żeby taka wizja się nie spełniła.. wtedy.. biada nam, oj biada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...