Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Ostatnie 24 h

Polecane posty

W ostatnie 24h to bym na pewno nie grał na kompie :tongue: . Jeśli już miałbym robić coś polegającego na lampieniu się w monitor to obejrzałbym sobie film Armageddon xD .

Ale film 24h nie trwa, więc pograć jeszcze można :P Chyba, że zamierzasz go oglądać przez całą tą dobe kilka razy... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zagrał w Postala. Jak już miasto to będzie kupa zgliszczy wtedy polecę do sklepu aby wydać całą kasę którą uciułałem przez całe swe "rzycie". Kupiłbym Assassin's Creeda, Turoka, Mirrors Edge, Dragon Age Origins i Wolfensteina. A tak poza tym rynek gier komputerowych trzyma się niesamowicie świetnie więc czemu miałyby być jego ostatnie 24h?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko rynek miałby wyparować, i tak miałbym rozrywkę na ładnych kilka lat. Ostatnia gra, w jaką pykałem na czasie, to GTA San Andreas :P

A gdyby wszystkie gry miały zniknąć... To posiedziałbym przy pierwszym Enemy Territory. Gram w nią od 4 lat na - uwaga - jednym i tym samym serwerze. Ta gra jest magiczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

A tak poza tym rynek gier komputerowych trzyma się niesamowicie świetnie więc czemu miałyby być jego ostatnie 24h?

To tylko taka zabawa polegająca na powiedzeniu, w co by się pograło, gdyby wszystkie gry miały tak po prostu zniknąć ^^ A rynek gier (PC także :D) będzie się trzymał bardzo długo i rozwijał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie zamiast tracić czas na kompa wyjrzał bym przez okno i popatrzył na świat który nas otacza ostatni raz :) Ale z drugiej strony jak już bym się napatrzył to wtedy odpalił bym jakąś szybką gierke. Typu Grid lub Gears of War, lub Fuel aby poczuć tą genialną przestrzeń niczym w Test Drive Unlimited.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z was, tak jak ja, wymieniamy gry, gdzie przejście jednej z nich (np. Wiedźmin) napewno by doby nie zajęło ^^ Chciałem powiedzieć to, że jakbym miał takiego Wiedźmina odpalić, to np. pograłbym tyle, by przejść max 1 akt, a potem następną gre. Niestety sejwów nie mam tak np. z środka gry, tylko z końca bym móc sobie outro oglądać, czy z ostatnim bossem powalczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezio,mamy chyba podobne gusta-witaj w klubie xP

Odpaliłbym GW i zaczął zarabiać na TE CHOLERNE CHAOSY ZA 75E I 10K!

Poza tym zainstalował Wiedźmina i starał się go zrobić,odkurzyłbym Pegasusa i grał w Contrę,jak i również chciałbym zrobić 1 kampanię w HoMM5:DH...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym odpalił stare dobre Diablo II LoD i przeszedł Singla barbarzyńcą ;P Potem jak już bym go przeszedł (kilka godzin) odpalił bym jakiegoś Collina (2,2005 albo Dirta) i pośmigał. Jeszcze kilka godzin by zostało, więc odpalił bym CoD 4 i postrzelał sobie do wrogów. Ofc jest to wersja PeCetowa ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...