Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Ostatnie 24 h

Polecane posty

A ja bym popykał w ostatnią grę z dzieciństwa jaką pamiętam.

Kapitan Pazur. :icon_cool:

Kapitan Pazur był także moją pierwszą grą. :smile: Zagrałbym w nią lecz nie moge nigdzie jej znaleźć, a poza tym odpaliłbym JazzJackrabbit2. Także jedna z pierwszych moich gier. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zdecydowany problem. Na pewno by to nie było MMOFPS, bo bym się ocknął 22 godziny później :D, ale na pewno HOMM 3 - moja pierwsza gra, starcraft, CoD, no i bym kupił książke xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ciężka decyzja :dry: Prawdopodobnie nie ograniczyłbym się tylko do jednego tytułu - starałbym się sięgnąć po parę. Na chwilę obecną jakie przychodzą mi do głowy to:

Freelancer

Wiedźmin

Ghost Recon

i jeśli bym jeszcze zmieścił to Lost Planet Colonies

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ciężka decyzja :dry: Prawdopodobnie nie ograniczyłbym się tylko do jednego tytułu - starałbym się sięgnąć po parę. Na chwilę obecną jakie przychodzą mi do głowy to:

Freelancer

Wiedźmin

Ghost Recon

i jeśli bym jeszcze zmieścił to Lost Planet Colonies

Czy w Ghost Recona się opłaca ? Jakoś to jest taktyczny shooter i trzeba pomyśleć, z jakiej strony dziabnąć wroga ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4 Modern Warfare Multiplayer - granie tak aby wygrać każdy mecz pod rząd. :cool::biggrin:

Mafia - Przejście całej fabuły i skończenie jazdy ekstremalnej.

Ukończenie swojej najnowszej gry. :tongue:

I Wiele więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w tym ostatnim dniu wypadła premiera Mass Effect 3 to właśnie by była gra, jaką bym musiał przejść i to obowiązkowo. Gdyby jednak tej premiery nie było to ewentualnie w Gothica, ale wolał bym porobić coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno byłby to multiplayer gdyż sam przekładam multi nad singlem. I poleciał bym w ciągu tych 24 godzin całą serię CoD-a, Left 4 Dead 2 no i może żeby przypomnieć sobie cudo polskiego komentarza PES 6 :tongue: Dorzuciłbym jeszcze kilka innych moich ulubionych gier, ale nie mam pewności że zdarzyłbym w nie zagrać podczas 24h. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na pewno pograł w moje ulubione gry, czyli Mass Effect 1 i Psi Ops. Jak koniec świata to tylko z najlepszymi grami, a jak to Joker mawia "Jak zginąć to z uśmiechem na ustach" ;)

A i kupiłbym konsole oraz Dead To Rights Retribution do niej jeśli bym zdążył :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...