Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Ostatnie 24 h

Polecane posty

Ja bym włączył Settlers III.

Mam do niej wielki sentyment. Na niej się wychowałem.

Przeszedłbym jakieś dwie misje i to byłaby TA esencja.

Ale na szczęście na razie może sobie zakurzona leżeć na półce.

Może jeszcze Airline Tycoon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałbym w MMOwskiego STALKER'A i CoD: MW2.

Czemu to pierwsze?

Ano, bo gra byłaby z pewnością przednia. Klimat, 100% wolność, możliwość poznania nowych graczy i spytania ich, co by odpowiedzieli, gdyby ktoś zadałby im takie pytanie, jak te.

Czemu Modern Warfare 2?

A to akurat jest proste.

Czekam na tą grę od momentu, gdy Soap wyskoczył z samolotu w ostatniej misji w COD 4 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhu popieram - w ostatnie 24h nie dotykałbym komputera.

Ale gdyby chodziło o rynek gier i załóżmy ,że wszystkie gry jakie mamy i w kompie i na płytach rozpadłby się samoistnie i nieodwracalnie na kawałki to na bank zagrałbym w :

STALKER Cień Czarnobyla i Czyste Niebo

Heroes III albo V + któryś z dodatków

PES (w tym momencie 2010)

FIFA (w tym momencie 10)

ukończyłbym w końcu BROTHERS IN ARMS HELLS HIGHWAY - bo ta sztuka już długo mi się nie udaje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NightPlayer

moje typy są podobne:

1.S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla i Czyste Niebo a i zależy kiedy ma byc ten koniec bo podobno w 2012 :) jeśli tak to zdążyłbym zagrac w tego nowego Stalkera.

A jeśli zostanie tego cennego surowca (czasu) to:

2.Herosy całą seria od I do V :P jak szaleć to szaleć (ok 3 dni by mi toi zajęło;p)

3.MAFIA 1 I MOŻE 2 JAK BEDZIE

4. TU BY BYŁO JUZ BUM:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą grą którą bym odpalił byłby Gothic (od tego się można powiedzieć zaczęło takie poważniejsze granie) natomiast potem zagrałbym najpierw w Gears of War, później Silent Hill'a, następnie w Devil May Cry'ja, potem w wiedźmina i skończyłbym na Cs'ie 1.6 z 10 latkami w teamie. I jeszcze jakby starczyło czasu to zasiadł bym do GTA IV, Bioshocka czy CoD 4 ;P

Dużo tego, ale jakoś to by się ze sobą pogodziło ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze ten temat jest zupelnie bez sensu jesli brac go na powaznie, ale ja wiem, ze jest na pol serio, bo na 24h przed koncem swiata to zadnemu z nas przez mysl nawet by nie przeszlo granie, tylko co tu zrobic by ocalic swoje szanowne cztery litery :)

Na pewno bym zaliczyl jeszcze raz lige w Motorhead, A reszte 23h i 20 minut gralbym w Baldur's Gate 2.

A gdyby wziac ten temat na serio, to na pewno bym kompa nie tknal, a cala reszte czasu spedzilbym ze swoimi corkami i zolza ;p

btw: ponoc koniec swiata ma nastapic w 2012 roku, bo... ma dojsc do wielkiego wybuchu na sloncu, w zwiazku z tym wiatr sloneczny (naladowane czasteczki - nie znam sie na tym AZ tak) uszkodzi satelity, urzadzenia elektroniczne na Ziemi itd... Naprawa tych uszkodzen ma kosztowac ponoc 2 tryliardy dolarow... No ale, pozyjemy - zobaczymy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...