Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Ostatnie 24 h

Polecane posty

Starałbym się ukończyć BG 2 z dodatkiem w 24 godziny, albo chociaż sam dodatek ( gdzieś zarchiwizowane na płycie leżą savy z mojego pierwszego przechodzenia BG, mag na 33 poziomie, więc bym sobie pograł). Zdecydowanie to jest gra po której świat może się śmiało skończyć ( choć zagrałbym w Dragons Age i Risen i Arcanie...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxord to ja bym pojechał razem z Tobą sterroryzować ludzi z Blizzarda by dali pograć w Diablo 3 :devil: a gdyby mieli fortyfikacje nie do zdobycia bronione przez Mroczna Trójcę i nasz plan wziąłby w łeb to wróciłbym do domu pograć w tytuł który dla rdzennych PC-towców może być nie znany (lub mało znany) a jeśli nawet znany to nie doceniany przez nich ale jeśli ktoś miał kiedyś PSXa to wie o czym mówię a mówię o prawdziwym klasyku japońskiego Rpg - FINAL FANTASY 7 :smile:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nudne zaczyna sie robić to pisanie w kółko o graniu przez te całe 24 h i dlatego wpadłem na ciekawy (lecz nie wiem czy sie przyjmie) pomysł. :D W każdym razie dalej można mówić, w co by sie grało w te 24 h, ale... Macie do wyboru jedną gre, która mogłaby zostać i nie znikła by jak pozostałe :biggrin: Można wybrać tylko jedną gre! Wybór jest trudny... wiem. Dlatego ja sie wstrzymam z powiedzeniem jaką gre bym 'oszczędził' :ermm: Pomysł ciekawy? Mam nadzieje, że sie przyjmie i wybierzecie 'tą jedyną' :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...