Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Ostatnie 24 h

Polecane posty

Ja przejrzałbym co mam na pułkach i odpalił najciekawsze gry (na pewno GTA IV, a co do pozostałych nie jestem pewien), którymi zagrałbym 15h i 5h w multiplayera w jakąś gierkę - już to nie ważne (naprawdę, to ostatnich 24h świata nie grałbym aż 20h, ale jak już temat jest o graniu, to co tam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówiłem sobie, że w ostatnich chwilach przed śmiercią zagrałbym w Morrowinda. I wiecie co? Nadal jest w tym magia ;] Piękna tam była muzyka, tyle wspomnień, tyle chwil triumfu i radości...Popłakałbym się bankowo- ale nie mówcie nikomu...

A jedna jedyna? Kurde, to jest trudniejsze....Myślę, że City of Heroes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pograł w "kaszanki" z CDA. Ale tylko te, które były ocenione na 1 albo 1+. Po pierwsze byłoby to ciekawe przeżycie i nie będę się musiał martwic o swoje zdrowie psychiczne, a po drugie dałoby to mroczny klimacik do zakończenia świata. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnie ostani kupiony numerek CD-A na Dobranoc :P ( o ile CD-A dożyje)

I tu mi podsunąłeś ciekawą myśl. Gdyby gry całkiem zniknęły ze świata, to co byłoby z czasopismami o grach/dla graczy właśnie, a? Pewnie by upadły, bo o czym by miały pisać? Może i dało by sie coś pisać, ale nie wiem co, skoro by gier nie było i w ogóle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym grał całą dobę a nawet dłużej w Carmageddon II Carpocalypse Now :happy: Można powiedzieć, że to gra mojego dzieciństwa :happy:

Mam do niej ogromny sentyment. Na dodatek jeszcze ten soundtrack :happy: Można grać i grać bez końca :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak tak myślę to te ostatnie 24h mamy jutro koniec wakacji i nie będzie tyle czasu na grę.

Jak by były już ostatnie 24h świata to po grze zobaczyłbym do ilu podkręciłbym mojego proca athlon 64x2 5200+ zanim by się spalił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...