Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Ostatnio straszliwie mi się podoba Devin Townsend

To polecam Strapping Young Lad w takim razie, z Townsendem na czele :] Na początek może płytka City.

U mnie w tej chwili Pink Floyd - Echoes, czyli ich greatest hits - chyba sie od kompa nie odkleję przez 2 godzinki jeszcze :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samael - From Malkuth to Kether

Absolutne opus magnum chill-out'u. Żałuję, że poznałem się na nim dopiero teraz.

Ponadto: Mech - Painkiller. Bez wokalu jest kapitalny, niestety miałem okazję się przekonać jak brzmi ze śpiewem a'la Ozzy... czizys.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio drugą miłość do Punk Rocka przeżywam :D

:arrow: Never Mind The Bollocks Here's The Sex Pistols

:arrow: The Clash London Calling

I oczywiście standardowo Slayer, Metallica, Motorhead, Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple i Iron Butterfly :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testament - "Ritual" i "Souls Of Black". Naprawdę warto posłuchać, klimatyczne i miodne jak cholera.

A poza tym Sepultura - "Chaos A.D.", Grave Digger - "Lost Tunes From The Vault", Arch Enemy - "Wages Of Sin". No i cała dyskografia Helloween i Judas Priest.

PS: Przetrząsłem cały dział metalowy w bielskim Media-Markt, ale nie znalazłem ani jednej płyty Enter Chaos. :( Chyba napiszę do nich skargę. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, nie trzeba. Powiedz takiemu kolesiowi w czerwonej koszulce co tam gdzies powinien stac w poblizu, ze szukasz tego czy tamtego. Sprawdzi na kompie, jak nie mają to Ci postara sie sprowadzic :] Swoja droga - MM to jest to. Czasem mozna kupic cos wypasionego za 30-40 zl, albo i taniej - warto szykac w dziale "wyprzedaz".

A u mnie Marillion i wyżej wspomniane Riverside leci. Najlepszy polski progresywny rock. Nie ma konkurencji, nawet slynna plyta Collage - Moonshine wysiada przy Out of Myself.

A na dokładke - Opeth. Genialni są ci brzydale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie Marillion i wyżej wspomniane Riverside leci. Najlepszy polski progresywny rock. Nie ma konkurencji, nawet slynna plyta Collage - Moonshine wysiada przy Out of Myself.

Riverside - Out of Myself to wyśmienita porcja muzyki, jedna z lepszych polskich płyt ostatnich lat :) . A jeszcze w tym roku ma być wydany nowy album, podobno mają na nim zagrać ostrzej. A co do Marillion to jeszcze miło wspominam ich koncert na rynku w Krakowie.

A leci w tle

The Mars Volta - De-Loused in the Comatorium

Pain of Salvation - Remedy Lane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...