Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Judas Priest - British Steel

Zupelnie zapomnialem ze posiadam ta plytke Judasow. Dopiero dzis rano przywdziewajac koszulke British Steel zdalem sobie z tego sprawe i postanowilem ze jak wroce to puszcze i przeslucham..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to w moim przypadku bardzo nieprecyzyjne pojęcie, bo ciągle słucham czegoś innego. Ale w tym miesiącu:

Blind Guardian - cała dyskografia, wraz z demami i singlami :D

HammerFall - też prawie cała dyskografia, ale głównie Chapter V

Iron Maiden - ostatnio wszystko, do czego wył Blaze Bayley, czyli The X Factor, Virtual XI i fragmenty Best of B'Sides (no i Virus) :)

A z konkretnych utworów:

Blind Guardian - The Maiden and the Minstrel Knight - jakoś teraz bardzo lubię tą balladę

Blind Guardian - Punishment Divine - cóż on tu robi ze swym głosem :D

HammerFall - Blood Bound - zawsze pasuje

Iron Maiden - When Two Worlds Collide - Bayley w najlepszej formie

Iron Maiden - Don't Look to the Eyes of a Stranger - jak wyżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek

A ja katuje od paru dni Yattering, album "Genocide" oraz Krisiun, album "Black Force Domain". Są to moje ulubione płytki tych grup i to najbliższe koncerty jakie szykują się w Szczecinie więc co nie co trzeba sobie posłuchać przed gigami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny, oldshoolowy, deathowy album !! Obituary - "Frozen in Time"

Nawet nie przypuszczałem, że w tym roku będę miał możliwość przesłuchania tylu kapitalnych albumów. Chociażby nowy Biohazard, nowy Madball, Devildriver....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem...

Nie siedzę w aż takich ciężkich brzmieniach, jak panowi wyżej(i poniżej pewnie również), ale od 4 dni fascynuję się najnowszą płytą

STATIC-X

zatytuowaną: "Start a War"

Dość dobra nazwa albumku....Nie wiem, komu się podoba ten styl muzyki(metal+ elektronika), ale ja mam ich ALL płytki i śmiem powiedzieć, że z krążka na krążek tworzą coraz lepsze....e.....krążki :wink::wink::wink: .

AVE dla fanów podobnej muzy, jak i również dla tych o innej "orientacji".....MUZYCZNEJ oczywiście :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry uprzedzam, że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o muzykę, a słucham tego co mi wpadnie w ucho akurat.

Tak więc ostatnio koleżanka przysłała mi jedną piosenkę niemieckiego zespołu (wg niej) metalowego o nazwie "Oomph!". Do tej pory przesyła mi piosenki :D.

Jak już w FoSie pisałem, 3 najlepsze (wg mnie) to: Augen Auf, Brennende Liebe i Diesmal Wirst Du Sehn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na zmianę dwie moje najnowsze płyty:

KAT - Ballady

Najlepsze (czyli właściwie wszystkie :)) ballady KATa z okresu do Bastard włącznie + kilka nowych kompozycji. Wszystkie trzymają poziom, płyta właściwie bez słabych punktów. Ładne melodie, genialny głos Kostrzewskiego i nieziemski klimat to atuty tej płyty. Polecam!

Turbo - Kawaleria Szatana

IMO jedna z najlepszych polskich płyt metalowych wszechczasów. Turbo często zmieniało styl dostosowując się do ogólnych trędów, ale też ich płyty nie przypominały kalk dokonań konkretnych zespołów. I Kawaleria mocno się broni - to kawał szybkiej, ciężkiej muzyki z pogranicza heavy i thrash. Są szybkie riffy, melodyjne solówki i świetny wokal Kupczyka. Rewelacyjny album.

Z góry uprzedzam, że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o muzykę, a słucham tego co mi wpadnie w ucho akurat.

Tak więc ostatnio koleżanka przysłała mi jedną piosenkę niemieckiego zespołu (wg niej) metalowego o nazwie "Oomph!". Do tej pory przesyła mi piosenki :D.

Jak już w FoSie pisałem, 3 najlepsze (wg mnie) to: Augen Auf, Brennende Liebe i Diesmal Wirst Du Sehn.

Oomph! to, z tego co mi wiadomo, protoplasta Rammstein, ale nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek coś od nich słyszał. Generalnie, poza Ramm, nie przepadam za niemieckim metalem. :P

I jedna uwaga - nie chwal się, że "koleżanka wysyła Ci piosenki", bo właściwie jest to piractwo, czego tutaj nie pochwalamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio słucham:

:arrow: Slipknot-Before I Forget - bardzo fajna piosenka i clip jest też bardzo dobry.

:arrow: System of a Down- B.Y.O.B - też bardzo dobra myzyka wpada w ucho i to na bardzo długo, a teledysk już trochę gorszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT - mp3 z oficjalnej strony

Na oficjalnej stronie KATa udostepniono dwa kompletne utwory (jeszcze rough mix) z nadchodzacej plyty. Nowy wokalista podoba mi sie duzo bardziej niz Kostrzewski. Radze zaczac odsluchiwanie od pierwszego utworu - mozna sie troszke zdziwic jak wchodzi wokal :)

Gamma Ray - Heart of the Unicorn

Gamma Ray omija na najblizszej trasie Polske :( Graja za to dwa koncerty w Czechach i jeden na Slowacji. Trzeba bedzie sie wybrac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Mimizu, to się więcej nie powtórzy. Ale nie sądziłem, że jest to piractwo, skoro posiada ona oryginalne płyty... No ale trudno, było minęło, zakopane 5 stóp pod ziemią.

Zapewniam Cię również, że piosenki ich są przynajmniej dobre.

Ty, facet, nie przeginaj z tym obrazkiem w podpisie, bo jest kilkukrotnie wiekszy, niz Twoje posty - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vodzoo
ostatnio braciszek moj nie oceniony podrzucil mi plytke zajefajna, a nazywa sie ona:

Control Denied - the fragile Art of Existence

mila plytka, bede musial sobie skolowac inne plytki tego zespolu, bo mi strasznie spodobal :]

No to muszę Cię rozczarować, bo Control Denied wydało tylko jedą płytę. Ponoć ma się jeszcze ukazać jeszcze jedna ("When Machine And Man Collide"), którą Chuck nagrał (przynajmiej swoje partie gitary) tuż przed swoją śmiercią :cry: (13.12.2001r.), ale i to nie jest pewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vodzoo
Bo BT to najlepsza piosenka samaela z okresu gry black metlau, a Mask jest dopiero drugi :)

Jak dla kogo. IMO, najlepszym kawałkiem Samaela jest Crown.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kogo. IMO, najlepszym kawałkiem Samaela jest Crown.

Najlepszym kawalkiem Samaela jest Infra Galaxia :twisted:

A potem Supra Karma

A potem Being

I jeszcze Radiant Star

:twisted:

No nie napisze czego teraz slucham, bo to nie dla tru metali, wiec rzuce tylko czyms co na chwilke wrzucilem do playlisty - Oomph.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Samusiów Supra Karma to jest to :) Reszta jest dopiero parę długości z nią... Z CoO mnie najbardziej podchodzi Mask of Red Death i Celebration of the Fourth. Crown jest niezłe przez pierwszą minutę jeno, ale należy pamiętać, że the crown of thorns is still a crown ;]

Jakoś tak dziś melancholijnie - The Gathering - How to Measure a Planet

Mniam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT - mp3 z oficjalnej strony

Na oficjalnej stronie KATa udostepniono dwa kompletne utwory (jeszcze rough mix) z nadchodzacej plyty. Nowy wokalista podoba mi sie duzo bardziej niz Kostrzewski. Radze zaczac odsluchiwanie od pierwszego utworu - mozna sie troszke zdziwic jak wchodzi wokal :)

Degustibus, dla mnie te dwa kawałki są zupełnie bezpłciowe. Nowy fekalista jakoś daje radę, nawet ma fajny patent śpiew (taki growling, ale nie do końca), jednak Romanowi, moim zdaniem, do pięt nie dorasta. Ogół też nie robi na mnie najlepszego wrażenia w konfrontacji ze starszymi kawałkami KATa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...