Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Degustibus, dla mnie te dwa kawałki są zupełnie bezpłciowe. Nowy fekalista jakoś daje radę, nawet ma fajny patent śpiew (taki growling, ale nie do końca), jednak Romanowi, moim zdaniem, do pięt nie dorasta. Ogół też nie robi na mnie najlepszego wrażenia w konfrontacji ze starszymi kawałkami KATa.

No widzisz, mnie sie stary KAT generalnie nie podobal, a wokal Kostrzewskiego miejscami wrecz mnie smieszyl. Kostrzewski moze i byl wokalista charakterystycznym, ale spiewanie to mu srednio wychodzilo. Nowy wokalista po prostu umie spiewac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Degustibus' date=' dla mnie te dwa kawałki są zupełnie bezpłciowe. Nowy fekalista jakoś daje radę, nawet ma fajny patent śpiew (taki growling, ale nie do końca), jednak Romanowi, moim zdaniem, do pięt nie dorasta. Ogół też nie robi na mnie najlepszego wrażenia w konfrontacji ze starszymi kawałkami KATa.[/quote']

No widzisz, mnie sie stary KAT generalnie nie podobal, a wokal Kostrzewskiego miejscami wrecz mnie smieszyl. Kostrzewski moze i byl wokalista charakterystycznym, ale spiewanie to mu srednio wychodzilo. Nowy wokalista po prostu umie śpiewać

Jak nowy Kat moze byc lepszy od starego? Przeciez KATA stworzył romek, to romek wybil ten zespol z podziemia, romek wymyslil teksty. To romek mial tak specyficzny glos ktory kochaly tysiacxe. Nawet jesli nowy wokalista kata ma lepszy warsztat wokalny niz Kostrzewski napewno nie sprawuje sie lepiej od poprzednika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nowy Kat moze byc lepszy od starego? Przeciez KATA stworzył romek, to romek wybil ten zespol z podziemia, romek wymyslil teksty. To romek mial tak specyficzny glos ktory kochaly tysiacxe. Nawet jesli nowy wokalista kata ma lepszy warsztat wokalny niz Kostrzewski napewno nie sprawuje sie lepiej od poprzednika

Alez wszystko jest kwestia gustu. Ja nie lubilem starego KATa. Jedyna plyta, jakiej sluchalem wiecej niz raz, to "Ballady". Nie trafial do mnie kulawy wokal Kostrzewskiego, nie trafiala do mnie muzyka, nie trafialy do mnie teksty, nie trafial do mnie Kostrzewski jako frontman pajacujacy na scenie. Nowa plyte KATa kupie jak tylko sie ukaze. Kropka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vodzoo
Crown jest niezłe przez pierwszą minutę jeno, ale należy pamiętać, że the crown of thorns is still a crown ;]

No to widzę, że mamy zupełnie inne gusta :), bo dla mnie ten kawałek staje się rewelacyjny gdzieś tak od połowy (wcześniej z resztą też jest świetny). "...always standing, i'm a tree, awaiting the lightning, awaiting the lightning."

W tej chwili słucham Carcass "Necroticism Descanting The Insalubrious". IMO najlepsza ich płytka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słucham Blind Guardian i Paradise Lost. Blind Guardian dlatego, że lubię takie klimaty średniowieczne/fantasy. A Paradise Lost dlatego, że kiedyś Cardinal napisał, że to jego ulubiony zespół. Spodobała mi się nazwa i zacząłem słuchac. Muzyka też świetna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kółko i w kółko :

Madball - "Legacy" oraz EPka "NYHC" z fenomenalną, meksykańską wersją nieśmiertelnego "Pride".

Jak tak dalej pójdzie, to przerzucę się w punkowe rejony, bo coraz cześciej słucham coraz to prostszej muzyki.... Ale to chyba minie wraz z premierą "Dark Ages".. Co to ?? Pewne osoby pewnie się domyślają :)

Tyle z mojej strony. Salut !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacrimosa "Lichtgestalt". Od czasu koncertu nadwyraz często slucham tej płyty :) Polecam każdemu, kto lubi klimatyczną muzykę. także tym, kórzy nie byli zachwyceni poprzednimi dziełami Tilo i Anne - ostatni album naprawdę pokazuje ich z bardzo dobrej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...