Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Ja aktualnie słucham głównie Slayera (Reign in Blood, oraz Season in The Abbys, moje ulubione albumy), oraz starych kawałków Rammsteina (Herzeleiz, moim zdaniem ich najbardziej udana płyta), a pozatym jeszcze KoRn (chyba jedyny nu-metalowy zespół który mi się podoba), Metallica (Black Album i Ride The Lighting, tego można słuchać w nieskończoność), trochę Marilyna Mansona (Antichrist Superstar) i pierwszego albumu System of a Down.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soulfly - "Babylon", "I and I", "Arise Again", "Staystrong"

Nie musze tego komentować........

MANIEQ YESTERDAY PLAYED:

VENGABOYS - "We're goin' to IBIZA"

:twisted: :twisted: :twisted:

hahahahahaha :D "- Mithu, miałem wrażenie że jestem na Ibizie :lol: "

Never Stop The Madness < ten utwór Witchmastera najlepiej oddaje to co się działo przez ostatnie 4 dni we Wrocku :) m/:hdb:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, właśnie dlatego, że Reconstellation

Niie rozumiesz, ze reconstellation byla wydana PO Asperze?-_-. Wiem, ze jestes superznawca, itp, itd, ale sprawdz czasem, czy nie mylisz sie w jakims wzgledzie, a nei wyjdziesz na osobe pozujaca znawce.

Do płyt wydanych przez zespół zalicza się też EPki, nie tylko LP ;]

W takim razie Reconstellation jest tylko re-relased EPek wydanych sprzed Aspery. Czyli najstarsza plyta Arcturusa to My Angel.

ale nie sądzę, by było to trudniejsze albo bardziej przewidywalne choćby od takiego ostatniego Samaela ;]

Na Reign of Light mimo wszystko sa zbyt rozne kawalki, by stwierdzic, ze jest to plyta przewidywalna.

Jak dla kogo. IMO, najlepszym kawałkiem Samaela jest Crown.

BT, Mask of Red Death, Black Trip, Flagellation, Crown.. przynajmniej z Ceremony of Opposites.

Najlepszym kawalkiem Samaela jest Infra Galaxia

A potem Supra Karma

A potem Being

I jeszcze Radiant Star

Nie ma to jak slyszec jedna plyte zespolu ;p

Samael - The Ones Who Came Before

Samael - On Earth /live in Paris/

EDIT:

Vesania - God the Lux.. hm.. rozpieprza mnie teraz ta plyta..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by Wam tu skrobnąć?

Posłuchajcie sobię Bathory płyta Destroyer Of Worlds. Daje ładnie po garach...

No, to tyle tytułem wstępu:P Chcę Wam przedstawic dzień z życia metala, ale nie chodzi mi tutaj że np godz 9.00 metal idzie palić kościoły, a rozpiske utworów i sytuacji w których przydałoby sie je posluchać. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka :) No to jedziem...

6.66 (wiem, wiem... wcześnie:P) Ranek, trza by sie tu obudzić jakoś zapodajemy Pantere - Mouth for war i rozpier***amy pół chałupy... tak, teraz czujemy, że żyjemy :)

8.00 Do śniadania radzę coś strawnego np teledysk Kredek - From Creadle To Enslave ( w wypadku gdy nie mamy TV w naszej grocie słuchamy Crytposy - bylejaki numer)

10.25 idziemy na spacerek. Zabieramy ze sobą następujące kapele w formacie mp3 : Vader (w razie gdyby jakieś dymy były), Nirvana (jakby było smutno), Slayer (żeby poszpanować jacy my antychryst i wogule), Offspring (gdyby nas goniły drechy i trzebabyłoby uciekać).

14.00 Na obiadek zapodajemy... nic nie zapodajemy bo chcemy chociaż sobię obiad w spokoju zjeść.

18.00 Bierzemy z domu walkamana z jakoś kasetą (niekoniecznie metal) i idziemy na koncert jakiejś nam bliżej nie znanej kapeli. W razie gdyby kapela grała ch*jnie słuchamy sobię walkana.

22.00 Toż to cisza nocna! Napieramy przebrani za śmierć i tancując przed domem, na cały regulator dyskografie Mayhem. Niech sąsiedzi czują respekt.

3.00 Idziemy spać do naszej trumny czekając na następny pełen muzycznych wrażeń dzień. Oczywiście usypiamy najlepiej przy jakimś techno, bo to przynajmniej nudne jest...

Ps Sorry za ewentualne błędy

Ps2 Przy twożeniu tego czegoś słuchałem płyty Pantery "Cowboys From Hell"

Ps3 Pozdro dla wszystkich ludzi piszącychna tym forum (Tak człowieku dla Ciebie też!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie muzyka ogólnie nie jest czymś bardzo ważnym w życiu, ale lubię posłuchać Metalliki, SoaD, Dream Theater, oraz trochę mniej 'hardkorowych' zespołów: Offspringa i Green Day'a

Predalien: zainteresowałem się twoim podpisem; jak chcesz zagrać to /w voyteck na bn :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darzamat - Oniriad

Gotyckie pierdzenie, jak to mawia Chimek, ale Siren... i Time bardzo trafiają w mój gust.

Nie rozumiesz, ze reconstellation byla wydana PO Asperze?-_-.
Nie wiem jakim cudem to mogło się stać, skoro Aspera posiada remiksowane kawałki z Reconstellation ;]
Na Reign of Light mimo wszystko sa zbyt rozne kawalki, by stwierdzic, ze jest to plyta przewidywalna.
Ale to arabskie tekno :P

Na RoL da się wyróżnić kilka nurtów: tekno (reign, telepath), trip-hop (moongate, as the sun, on earth), arabic (inch'allach, high above, heliopolis). Ponadto jest jeszcze bardzo passage'owy Oriental Dawn, ballada Further oraz epicki Door of Celestial Peace. I wsio :)

przynajmniej z Ceremony of Opposites
Dla mnie MoRD, Crown, Black Trip, Celebration of the Fourth. Reszta jest średnia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem to mogło się stać, skoro Aspera posiada remiksowane kawałki z Reconstellation ;]

A ja ponownie odsylam do dyskografii Arcturusa :)

Na RoL da się wyróżnić kilka nurtów: tekno (reign, telepath), trip-hop (moongate, as the sun, on earth), arabic (inch'allach, high above, heliopolis). Ponadto jest jeszcze bardzo passage'owy Oriental Dawn, ballada Further oraz epicki Door of Celestial Peace. I wsio

Tia. To prawie jak fasolki.

Braveheart OST

Tiamat - Gaia.

Wogle, to sluchalem se tego Moonspella z Butterfly Effect i mi sie srednio podobal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zespoły takie jak: Graveland,Saltus,Slavland i Hellveto :twisted: ...to są moje ulubione kapele BM 8) .Ogólnie wiele mogłbym zespołów wymienić tylko troche by mi to zajeło miejsca :roll: .

PS. Chciałbym też usłyszeć co o tych kapelkach myślicie :?: O ile ktoś takowe słyszał 8)

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Children Of Bodom - Teste Of My Scythe << taki maly trening przed gorssen krieg :>

Nirvana (jakby było smutno)[...]Offspring (gdyby nas goniły drechy i trzebabyłoby uciekać).

Jesteś pewien, że to dzień z życia metala ? ;]

MANIEQ YESTERDAY PLAYED:

VENGABOYS - "We're goin' to IBIZA"

CZCZĘ ŚMIERĆ !! ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika Brodka - Album.. hm.. nie spodziewalem sie ze polska wschodzaca gwiazda death metalu, znana z dosc mainstreamowych kompozycji w telewizji, na plycie brzmi.. dziwnie. Nie wiem, co to jest - soul, jazz, trip-hop? Nie znam sie na takiej muzyce. W kazdym razie black metalowcy zapewne odwroca sie od niej, gdyz poszla w dosc progresywna muzyke, a jak wiadomo, undeground za tym nei przepada.

W kazdym razie polecam te plytke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...