Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Może i mało słyszałem, ale tutaj mogę w pełni obiektywnie stwierdzić, że Too Late bez napinania się rozwala Blackened Soul na kawałki. :)

A przecież "Too late" ma naleciałości new-metalowe, którymi Ty gardzisz :> Zresztą całe "Tradition" jest takie 'linkinporkowe'.....

Madball - "Our Family"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stamtąd zamawiałam podkoszulek z TAKE A LOOK IN THE MIRROR , KoRna

wypas !!! Chociaż mojej kumpeli przysłali kostkę bez szelek.......

KoRn Rulezzzzzzzzz!! :twisted:

KoRn rulezzz, tu sie zgadzam w 1000%, moja ulubiona kapela:P Tez go mam, chcialem zamowic jeszcze bluze (wyczesana!) ale juz nie bylo :( Z bluz mam tylko wiec Issuesa :( Kostke bez szelek? Hehehe... to pewnie jej sluzy jako torba ;):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE ja też nie jade !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rodzice mnie nie puścili !!!!!! Przerąbane........... :evil:

I to jest ten mały oftop? Cut it. Jest temat imprezy i koncerty, tam można przeprowadzać tego typu gadki.

A tak na marginesie... nie dziwota :roll: - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frontside - zmierzch bogow

i to jest zasadniczo jedna z najlepszych polskich plyt 2004

A daj Pan spokój... n-razy grane, wałkowane i słyszane szwedzkomelodyjnogothenburskie riffy, takie same wokale + teksty i imidż wywołujące niekontrolowane skręty jelita cienkiego i grożące przepukliną. Za takie nieświeże płyty sanepid grzywny powinien dawać. Ale taka to ta nasza polska scena właśnie, Atrophia Red Sun się rozpadło, Yattamanom się we łbach poprzewracało zupełnie, dobre zespoły siedzą w głębokim podziemiu a płytami roku obwieszcza się takie dziadostwa. Podobno na koncertach dobrze wypadają, choć kumpel opowiadał, że jak przed Sepulturą wyskoczył ich wokalista i ryknął "witajcie synowie szatana!" to on się mało kopytami nie nakrył...

Ja mam wrażenie ze ktoś sobie z nas jaja odpieprza...

Dobrze by było...

_____________________________________

Nile - "In Their Darkened Shrines" - Może to i mało oryginalne, ale perkusja wgniata w ziemię a piach czuć w ustach... Moc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie ze ktoś sobie z nas jaja odpieprza...

No, wiesz...Durnych 17-latkek nie brak w Ojczyznie naszej skrwawionej lewackim scierwem. SLAVA! <rotfls>

A ja dalej katuje TiamaT. W ogole to chcialem powiedziec, ze zazylem na maksa wujka Szczypcia, bo mu powiedzialem ze mi sie piosenka Mandaryny podoba :D

Poza tym leci tez Warraha - Młot na chrzescijan.

Wiecie co to zacz. Czuje sie taki silny i poganski przy tym.

"Chrystianskim slugom rozbij ryj,

A scierwo spal na bloniach..."

Tralala... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej katuje TiamaT.

Tak się jakoś składa, że ja tak samo. Na non stopie "Wildhoney" a w szczególności "Whatever that hurts" i "Do you dream of me?"..

W ogole to chcialem powiedziec, ze zazylem na maksa wujka Szczypcia, bo mu powiedzialem ze mi sie piosenka Mandaryny podoba :D
Nie wracajmy już do tej kompromitującej rozmowy... Ja ciągle w to nie dowierzam, sądząc, że mnie w buca robiłeś...
Poza tym leci tez Warraha - Młot na chrzescijan.

Wiecie co to zacz. Czuje sie taki silny i poganski przy tym.

Matko boska, oszczędź...

"Chrystianskim slugom rozbij ryj,

A scierwo spal na bloniach..."

Ja pierdole... Nie oszczędził.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behemocza jakos troche zarzucilem -

Decade of Therion - ze wzgledu na fajnosc i niesmiertelne APO! PANTOS! KAKODAIMONOS! :D

23(The youth manifesto) - po prostu genialny utwor, z genialna melodia, genialnym riffem i rownie genialnym tekstem. Kropka.

"My will transgress, the spirit LIVES on!"

Nie wracajmy już do tej kompromitującej rozmowy... Ja ciągle w to nie dowierzam, sądząc, że mnie w buca robiłeś...

Serio. Lubie piosenke Mandaryny.

Matko boska, oszczędź...

Bozi do tego nie mieszaj. Juz ci na gg pisalem ze to zlewa kompletna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest druga w nocy, toteż żeby było kulturalnie i jednocześnie nie zasnąć:

Kreator - Extreme Aggression :twisted:

"Do you dream of me?"..
O czizys, jak ja kocham ten utwór :) Najlepszy erotyk jaki kiedykolwiek słyszałem. I jest doskonały na kaca, nie tylko moralnego ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespołu który mi się bardzo spodobał i moge to powiedziec wszystkim iż jest to najlepszy zespół z wokalem żeńskim:

play: Guano Apes Walking on this live

btw... słucham ktoś może najnowszej płyty Apocaliptyci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...