Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Nine Inch Nails - March of the pigs

Nine Inch Nails - Terrible Lie

Children Of Bodom - In Your Face - zapowiedź nadchodzącego wielkimi krokami Are You Dead Yet. Niestety więcej w tym Hate Crew Deathroll niż jak zapowiadano Follow The Reaper :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annihilator mnie jakąś tak zadziwił - z jednej strony ostra nawalana a tutaj zaraz jakieś balladki wyskakują, sam jeszcze nie wiem co o tym na razie myśleć. Konkrentnie móie o płycie All for You. Musze inne przesłuchać i zobacyzmy czy zespół daje reade :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johann Pachelbel - Kanon D-dur.

Klasyka. W pełnym słowa tego znaczeniu. I niezła kapka geniuszu przy okazji. :)

Are You Dead Yet.
Cóż, z tego co słyszałem to będzie daleko najgorszy album CoB... Krótko mówiąc podczas słuchania nikt nie zada pytania 'are you wet yet?' :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zalatuje mi od nowego COB nowym In Flames, ale może mi się tylko tak wydaje.

W głośnikach Opeth, album "Blackwater Park", bo tęsknie za taką grą Szwedów. Po tym co słyszałem z najnowszego krążka nóż w kieszeni mi się otwiera. Ale biadolą i smęcą :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porcupine Tree - Lightbulb Sun i In Absentia

Sentenced - The Cold White Light

Paradise Lost - Dracon ostatnio znów wrócił do łask, nikt nie gra takich solowek jak Jabłuszko :]

i dla osłody zycia:

Behemoth - Demigod :]

A słyszales Within The Realm Of A Dying Sun? Z tego co wiem, to Twoją ulubiona kapela jest Paradise Lost (witam w klubie) wiec powinienes kojarzyc cover Xaviera. To z tej plytki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili słucham Within Tempation, świetny zespół :wink: A jaka wokalistka... A ich hit "Stand My Ground" jest naprawdę wyśmienity.

no slyszalem to "stay my gorund" noi takie tam nic specjalnego, mozna posluchac... ale nie zachecilo mnie do sciagniecia/przesluchania calej plyty, choc wokalistka niezla, niezla :wink: mi to ogolnie wyglada na jakas taka kopie nightwish, tyle tylko, ze wokalistka nie wyglada naszczecie jak tara, i w ogole ogolnie widac ze to jest w stylu evanescnace (czy jak to sie tam pisze), the rasumus itp (a ja tych zespolow lagodnie mowiac nie lubie) i takie troche komercyjne... podpublike, no nie wiem mi sie to nie podoba, ja bym to ogolnie nazwal (te rozne evanscence, the rasmus, within templation, lp i lb chyba tez... i te rozne inne pierdoly) taki disco metalo pop

a ja teraz slucham slipknot - wait and bleed

sluchalem/ogladalem nie tak dawno ac/dc koncert w donington

a z plyt to teraz slucham back in black - tez ac/dc ...chociaz tak w zasadzie to ac/dc hardrock, ale nieduza roznica pomiedzy metalem, a tym, iron maiden to przypadkiem nie hardrock?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z World Destruction Tour w Nysie:

Behemoth - Demigod

Ciągle nie mogę się zdecydować, czy jest lepszy od Zośki, czy nie. Jest bardziej technicznie, znowu Kia była brutalniejsza. Obie bardzo dobre.

A słyszales Within The Realm Of A Dying Sun?
Ba, właśnie dlatego się zaopatrzyłem w Within... :) Ale stwierdzam, że jednak zbytnio przynudzają, utwory są rozwleczone do granic możliwości i wcale nie jest to w porządku, tak jak chociażby u Saturnusa. Ogólnie rzecz biorąc uważałem Xavier za zbyt nijaki nawet w wykonaniu PL, ale oryginał osiąga apogeum przynudzania. Nawet so-called opus magnum tego krążka - Cantara - nie jest tak dobra, jak się tego spodziewałem. A nie spodziewałem się wiele.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem czy słyszales cala plyte bo IMO Cantara jakas zbytnio porywajaca nie jest. Ba, to chyba najgorsza piosenka na tym - znakomitym i kultowym - krazku. Wiesh, co kto lubi, dla mnie to nie jest nudne, szczegolnie Anywhere Out of The World mnie rozpie*****. Co do innych płyt.... Nie jestem jakims wielkim fanem DCD, podzielam Twoje zdanie, ze czasem (cholernie) przynudzaja, ale ta plyta jest wyjatkiem. A co do Xaviera to nie porywa, fakt, ale w obu wersjach mi sie podoba. Swoją drogą, podobnie jak Ty, poznalem DCD przez Symol of Life PL :)

I jakby jeszcze bylo malo tych podobienstw to tesh katuje Behemotha, dwie ostatnie plytki, ale bardziej podoba mi sie Demigod, a szczegolnie piosenka tytulowa (inspirowana rzymskimi legionami :) ).

A poza tym - Riverside - Out of Myself. Kto nie slyszał, to wyjasniam pokrotce - najlepszy obecnie polski zespol neoprogrockowy (a w porywach moze i progmetalowy) zdecydowanie zbyt malo znany i doceniany. Kiedy powiem, ze graja wcale NIE gorzej od Marillionu czy Porcupine Tree to NIE przesadzam, serio! Kiedy uslyszalem ich po raz pierwszy, to (wstydliwe, ale prawdziwe) nie moglem uwierzyc, ze sa Polakami. Ale sa! Respekt. A niedlugo nowa plytka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome back wszystkim !!!!

Nie lubię słuchać utworów z nowych płyt ulubionych zepsołow zanim będa wydane bo to dla mnie jednoznaczne z wiadomo czym....

Flejmsi od Claymana są nieznośni i z żalem przyznaje ze ich juz nie slucham, z wyjątkie Lunar Strain/Subterreanen ktore jest arcydziełem z jeszcze Mikaelem Stanne na wokalu (obencie DARK TRANQUILLITY)

BTW jak chce porzadny skandywanwski melody death to wale do wieży/discmana ww kapele. DARKi są wielcy, niezmienni (in plus) i mają MIKAELA STANNE na wokalu :D

pozdro

Co do nowych Bodomkow mam nadzieje ze sie nie zatraca w syntezatorach i elektronice bo tego bym nie zniósł. Hatebreeder rlz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradise Lost - Fear

Doskonały kawałek rocka w stylu Once Solemn albo Self-Obsessed :)

Co do nowych Bodomkow mam nadzieje ze sie nie zatraca w syntezatorach i elektronice bo tego bym nie zniósł. Hatebreeder rlz!
Z tym, że to już jest pewne :) A i tak FtR lepszy ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blind Guardian - płyta Somewhere Far Beyond

Ogólnie to mogę powiedzieć, że nieco dziwna jest. Nie wiem czemu, ale cały czas mam takie odczucie. Kawałki trochę nietypowe, choć mamy oczywiście Bard's Song(The Hobbit i In The Forest). Prócz tego podobać się może utwór Theatre of Pain. Ogólnie to już się troche te płyty nasłuchałem i jednak wrócę do

A Night At The Opera lub Imaginations From The Other Side, albo spróbuję czegoś nowego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...