Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Ja zdecydowanie polecam Nine Inch Nails - Pilgrimage. Uwór ten ma w sobie takie cos, ze zadko który to posiada (to moja opinia).

Drugim zas utworkiem jest Downward Spiral (tez NiN). Ona zas zabiera nas bardzo daleko stad, gdy nagle...

ps

Oczywiscie nie sa one typowo metalowe (tylko troche) , ale mysle ze powinniescie ja zrozumiec :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słucham :D

Korn - Miażdży (jakkolwiek by sie to pisało :P) mam płytki: Issues / Take Look in The Mirror / Jakis bootleg... niestety nie mam pisu piosenek.. jakby mi ktoś pomógł to z góry dzięki na tym bootlego 6 jest Right Now/ 15 Let's do this now :D itd jakby ktoś wiedział co to za bootleg to z góry dzieki za spis piosenek :D

Nirvana - (wiem że to nie Metal ale nie pójde z tym do Hip Hopu przecież)

Mam 7 płytek :D muahahahah dokładnie wszystkie opórcz najbardziej znanej Nevermind :P tą płytke jest latwo zdobyc a najtrudniejszymi juz się zająłem

Rammstein - Jedyny Niemiecki zespół który mi się podoba :D płytka Mutter wymiata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie Slipknota słucham i "kredki". A ostatnio miałem zajawkę na Superjoint Ritual.Fajnie grają :evil:

Bobass, pedale zapyziały, dawno Cie nie widziałem :) Odezwij się jakoś, bo nawet koma do Ciebie nie mam.... (koniec OT)

Madball - "Look My Way"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaziu

Ja słucham ostatnio Death (kocham ich) oraz Iron Maiden (jak ja ich kocham). Właściwie to słucham ostatnio też inne metalowe zespoły, ale te dwa kocham prawdziwą, kochającą miłością. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enerdżajzer w postaci Szczypowego Do or Die - Too Late

Daje po mordzie, chyba najlepszy kawałek deathcore jaki słyszałem. :)

Najlepszy ? Boś chłopok mało jeszcze słyszał. Kiedyś podesłałem przecież "Blackened Soul", który to kładzie na łopatki "too late" na całej linii. Ogólnie "Tradition" z perspektywy czasu oceniam bardzo nisko. To już nie ta klasa co The Meaning Of Honor"....

Obituary - "Redneck Stomp" - jeden z lepszych utworów bez wokaliz jakie dane mi było przesłuchać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakoś w nastroju do Children of Bodom - Follow The Reaper

Najlepsza płytka CoB, po której się skończyli - HCD to już nie to samo, a epka TL&S to jakieś nieporozumienie.

Najlepszy ? Boś chłopok mało jeszcze słyszał. Kiedyś podesłałem przecież "Blackened Soul", który to kładzie na łopatki "too late" na całej linii.
Może i mało słyszałem, ale tutaj mogę w pełni obiektywnie stwierdzić, że Too Late bez napinania się rozwala Blackened Soul na kawałki. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakoś w nastroju do Children of Bodom - Follow The Reaper Najlepsza płytka CoB, po której się skończyli - HCD to już nie to samo[...]

HCD nie jest znowu takie złe chociaż faktycznie w porównaniu z Follow The Reaper wymięka. Ale uwaga najnowsza płytka COB zatytulowana "Are You Dead Yet?", która ma sie pojawic we wrześniu tego roku ma być kompletną odskocznią od tego co słyszeliśmy na HCD, w wielu miejscach bedzie przypominać Follow The Reaper...przynajmniej tak mówi producent :D

a teraz:

Children Of Bodom - Hatebreeder

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...