Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Zakończenia w grach komputerowych

Polecane posty

Zakończenie obu Syberi mnie urzekło w 1

całkowite zerwanie ze starym życiem i przyłączenie się Hansa w poszukiwaniu mamutów

a w 2

spełnienie dziecięcego marzenia, poziom sentymentalizmu równy Titanicowi

:thumbsup:

Zakończenie w Serious Sam 1 też mi się podobało bo przeszedłem na poziomie "poważnym" :happy: a muzyka i skaczące ludki dopełniły poczucie satysfakcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker zdecydowanie i nie będe tu spoilerował bo zakończeń jest aż 7 :happy:

call of duty4 za bardzo emocjonującą końcówkę ale o tym opowiadało już dużo postów:P

gothic1, fallout, tes4 oblvion również warte uwagi. Bioshock i bym był zapomniał o Hitmanie z podtytułem krwawa forsa.

Pierwszy raz przechodząc tą grę po prostu myślałem, żę agent 47 umarł ale potem kumpel powiedział mi,że w tej ostatniej misji da się wstać "z grobu" i naprawdę się dało. Ale potem domyśliłem się że tak naprawde diana dała agentowi 47 serum śmierci a potem w ostatniej chwili naniosła odtrutkę na swoje usta i całując agenta podała mu lekarstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje w CoD WaW zakończenie Rosjan,

naprawdę podobało mi się jak został ranny(jeden szczał i o mało nie umarł, a w grze przyjmuje tyle postrzałów i nic) i zawiesz flagę na Reichstagu

Oraz zakończenie w Saints Row 2,

Gdy zabijamy szefa Ultoru,sam filmik gdy próbuje się tłumaczyć,że jest poplecznikiem Świętych i mimo to dostaje kulkę w twarz i spada z wieżowca,oraz lot helikopterem w siną dal,a przed tym rozmowa z Gatem przez telefon,podczas jego walki z policją i zobaczenie go z helikoptera bawiącego się jak małe dziecko strzelając do policji,jego uśmiech bezcenne

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo przypadły do gustu końcówki gier:

Call Of Juarez: Więzy Krwi- mimo, że było wiadomo mniej więcej co się zdarzy to jednak moje domysły były błędne. Sądziłem iż po prostu Ray strzeli Thomasowi prosto w ......ciało, a Marisa ucieknie, albo coś takiego. Tymczasem nie wszystko okazało się takie banalne i trzeci z braci, William postanowił uratować swoją rodzinę, przypłacając to życiem...

Dead Space- Końcówka porusza wielkie problemy psychologiczne. Isaac Clark odnajduje swą ukochaną i razem starają się oddać starożytny artefakt na planetę. Jednak niejaka Kendra, która chce zawieść artefakt na Ziemię, próbuje pokrzyżować plany kosmicznego inżyniera. Na szczęście uświadamia mu, że z nagrania, które oglądał zanim przyleciał na statek USG Ishimura i zanim musiał walczyć z Nekromorfami pokazują, że jego ukochana nie żyła już dłuższy czas, a on po prostu lekko oszalał na tym punkcie i zdawało mu się, że mu towarzyszy. Koniec końców Isaacowi wróciła jasność umysłu, Kendra umarła, on uciekł z planety, siadł za stery swego promu wyleciał w przestrzeń kosmiczną i nagle rzuciła się na niego jego ukochana zmieniona w Nekromorfa.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podzielę mym zdaniem :) (i jestem na 100% pewien, że coś pominę :D)

Prince of Persia : Bitwa z awatarem Ahrimana. Poświęcenie Eliki dla dobra świata. Książe, ulegający Ciemnej Stronie... Wskrzeszenie Eliki i uwolnienie Ahrimana...

LOST : Via Domus : Udało się dotrzeć na czas do łodzi. Wypływamy z wyspy, znając koordynaty wyjścia. Nad nami leci samolot... Oceanic 815... ten, w którego katastrofie uczestniczyliśmy. Tym razem jesteśmy obserwatorami... Budzimy się na plaży, podbiega do nas Lisa. Widząc, że nic nam nie jest, uradowana mówi "Dzięki Bogu, przeżyliśmy" (a we wcześniejszym rozdziale/odcinku dowiadujemy się, że przez nas Lisa zginęła). Aż chce się powiedzieć - ocb? Czy Eliot cofnął się w czasie, jednocześnie zmieniając historię (motyw Lisy)? Może cała przygoda była tylko snem? - w końcu bohater stracił przytomność podczas katastrofy...

Wiedźmin : Atak zamaskowanego zabójcy na króla Foltesta. Zdziwienie, gdy dowiedzieliśmy się, że zabójcą ktoś, kto przeszedł mutację... Czyżby Jakubowi i Azarowi udało się zakończyć eksperymenty? Może nie działali sami?

Gothic : Dotarliśmy do leża Śniącego. Tam zmierzyliśmy się z fanatykami i ich przywódcą, Cor Calomem. Gdy już się ich pozbyliśmy, przyszedł czas na samego demona. Unikając kul ognia z jego paszczy (nawiasem mówiąc, wielki pełzacz plujący kulami ognia? Matka natura i ojcowie - twórcy mają pomysły...) wbijamy miecze szamanów w ich serca. Gdy to już zrobiliśmy, Śniący, wściekle rycząc, został odesłany do swego patrona, Beliara. Wycieńczeni, wychodzimy ze świątyni (wg zakończenia G1)/ Wycieńczeni, zbieramy się do wyjścia. Nagle, świątynia zaczyna się walić. Uciekamy co sił w nogach, lecz niestety ciężka potyczka, jak również spadające głazy, uniemożliwiły nam ucieczkę. Zostaliśmy pochowani pod gruzami świątyni (wg początku G2)...

Spellforce : Zakon Świtu : Po wielu trudach udało się nam dotrzeć do znienawidzonego Mrocznego. I tu dowiadujemy się strasznej prawdy. Jest to Rohen, jeden z trzynastu, choć dziwnie młody. Śmiejąc się nam w twarz, przechodzi przez portal... by historia nadal mogła toczyć koło.

PS - pisałem w liczbie mnogiej, gdyż zawsze jest przynajmniej dwóch bohaterów. Ten wykreowany, jak i gracz.

PS2 - gdy przypomnę sobie co ominąłem, drugi post się pojawi. Zamieszczę tam również zakończenia gier z innych platform, jako że teraz nie chce mi się pisać ich :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisac co najbardziej mnie zaskoczyło...

ponieważ wszystkie zakończenia już opisano :biggrin:

Powracając do sedna: Najbardziej zaskoczył mnie KOTOR,

gdy dowiadujemy się że człowiek którego ścigamy, jest

samym sobą :biggrin: ( czyli ścigamy samego siebie )

A co do zakończeń: Nie podobały mi się za bardzo, takie krótkie

i dające mało satysfakcji :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkimi zakończeniami Dante 1993. Dodaje jeszcze od siebie zakończenie Dead Space (również ładnie opisane powyżej), Mass Effect 2, CoD:MW i mimo dziwnej (dziwnej- mało powiedziane. Debilnej- o, już lepiej) fabuły MW2.

Fallout 1- odrzucenie bohatera po tym wszystkim co zrobił dla swoich ludzi, ech.

Max Payne 1 i 2

majonez, może nie podobalo ci się zakończenie Maxa Payne'a 2, bo nie przeszedłeś go na najwyższym poziomie trudności. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobało się zakończenie Wiedźmina, wliczając cały ostatni akt.

Przyjemność wynika z tylu niepewności dotyczących Alvina (czy to naprawdę Wielki Mistrz Zakonu), jak i zamachu na króla Foltesta. Cała fabuła jest powalająca, ale zakończenie epickie i bardzo długo go nie zapomnę. Bardziej na ten temat nie będę sie rozpisywał, bo nt. Wiedźmina pisano już kilkakrotnie.

@WB1 - może i zakończenia MW i MW2 są efektowne i rzeczywiście przy pierwszym podejściu zapierają dech w piersiach, ale fabuła MW2 leży i kwiczy. Takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki gier..

hm hm hm...

No mi przypadła do gustu końcówka Warhammer 40K: Dawn of War.. dlaczego ? Totalna rozpierducha! Wszystkie jednostki na demona ! arghgh...

Spodobało mi się tez zakończenie Killzone'a na PS2 oraz GTA: SA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borzecki95

Najdziwniejsze zakończenie gry dla mnie było w Postal2 gdzie po ukończenu wszystkich misji przychodzisz do domu a żona cię zabija. Trochę głupie bo po co to wszystko zrobiłeś - aby cię zabili??? Podobało mi się zakończeniem GTA:SA gdzie gra kończyła się happy andem. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne i niezapomniane zakończenia: :wink:

1 Assassin's Creed dwie ostatnie misje 1 zabić Robert de Sablé 2 zabić numer 10 na liście ,ostateczna walka :starwars: , Pytanie co będzie z desmondem .

2 CoD4MW i MW 2 .

3 wszystkie zakończenia w wiedzminie.

4 zakończenie Bet on Soldier Krwawy sport .

5 no ciekawa akcja w Just cause z bombką . :cool:

6 Far Cry 2 smutny wybór . :mellow:

7 wszystkie zakończenia z serii Gothic .

8 zakończenia w Stalkerach

9 Mass Efect

10 seria Hitman

i wiele innych :icon_cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PADNIJ,SPOILER!

Jak już powiedziano:

-Mass Effect

-GTA IV

-Modern Warfare 1 i 2

-Bioshock

-Assassin's Creed

-Mirror's Edge

-Saints Row 2

-S.T.A.L.K.E.R. 1 i 2

-Far Cry 2

Ale także:

-Mass Effect 2-kiedy już wydaje ci się,że jest po wszystkim,z otchłani wyłazi to wielkie,niedokończone COŚ (mimo spoilerowego charakteru tego tematu nie napiszę co,bo to trzeba zobaczyć samemu)

-Fahrenheit-wszystkie trzy zakończenia są świetne.Świat opanowany przez sztuczną inteligencję,życie w ciągłym strachu przed kolejnym atakiem lub klasyczny happy end-wybieraj.

-NecroVisioN-mimo naszej wielkiej potęgi,nie udaje się nam wydostać z piekła-ale nadzieja nie umiera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...