Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Zakończenia w grach komputerowych

Polecane posty

Trudno mi wykazać najlepsze, ale te najbardziej zapamiętałem

Contract J.A.C.K

może gra nie byłą przjęta dobrze, ale daje radę, a samo zakończenie :P może nie kończy się zbyt dobrze ale poznajemy prawdę co się stało z Volkowem jakiego widzieliśmy w grze No One Lives Forever 2.

Hitman Krawa forsa

Pamiętam jak je ujrzałem, załamałem się a więc scenka z menu pokazuje prawdę, ALE NIE CAŁĄ hehhe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałam póki co w garstkę gier, ale dla mnie i tak najlepsze było zakończenie w Batmanie AC. Myślałam, że Joker dożyje do tej trzeciej części, a tu bęc. Na dodatek jeszcze śmierć Rysia i Strange'a, zaraz i kogo tam jeszcze... a no tak, Talii i chyba Clayface'a, ale co do niego nie jestem przekonana. Nie zapomnę jeszcze tej jednej sceny z Jokerem. Ryś i Strange nie żyją. Wydaję się, że już po wszystkim, a tu na ekranie pojawia się Joker i mówi: Haloo, is anybody there? Kompletnie mnie rozśmieszyła.

I tutaj nasuwa się pytanie: Kto (oprócz Batmana) będzie postacią główną w trzeciej części?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie zakończenie z prawdziwego zdarzenia ale i tak beka

Otóż po zaliczeniu wątku San Andreas, CJ wychodzi na ulicę, a po napisach autorów gry, dzwoni jego komórka A tam Catalina i Claude robią bara bara :P

CATALINA YOU SICK GET HELP!

And you, Carl, you are jealous!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...