Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Zakończenia w grach komputerowych

Polecane posty

Podobało mi się zakończenie:

HoMM V

Izabela wraca do domu, jednak po rozmowie z, bodajże, Godrykiem, oczy świecą jej się tajemniczo na czerwono... Już wiadomo, co będzie w dodatku.

:)

Jade Empire

Wybór pomiędzy dobrem a złem, pomiędzy zabiciem smoczycy(o dziwo to dobre!) a pozwoleniem, by Mistrz Li dalej sączył jej energię. Świetnie były też opisy losu towarzyszy, ale o tym napisałem w oficjalnym temacie Jade Empire.

Baldur's Gate wszystkie części

W "jedynce" bardzo fajna(nie chodzi tu o grafikę, a samo zobrazowanie) była animacja upadku Sarevoka. Walka i dojście do niej również było ekscytujące.

W sequelu natomiast najbardziej zaskoczyła informacja, że Irenicus jest elfem,a jego prawdziwe imię brzmi Joneleth! Ciekawym pomysłem były również zadania w Piekle i sam pomysł z nim(Piekłem oczywiście).

Tron Bhaala to z lekka oklepane zakończenie, ale mi się podobało. Wybieramy pomiędzy odziedziczeniem tytułowego Tronu a zniszczeniu zła. Największym zaskoczeniem była dla mnie zdrada(można to tak nazwać?) Melissany, która najpierw nam pomagała etc., a potem chciała sobie przywłaszczyć dziedzictwo Bhaala.

Nie podobało mi się zakończenie:

Dark Sector

Nuda. Walczymy z Menzerem, tym który rozsiał zarazę. Ma on jakieś potwory, też zmutowane. Fabuła była tragiczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione zakończenie w grze to zakończenie z HL'a jedynki. Jak ktoś nie wie to są dwa zakończenia tej gry:

-Pierwsze, tradycyjne to takie jak jesteśmy z G-Manem w pociągu i z niego wychodzimy...

-Drugie to takie że z niego nie wychodzimy i pojawiamy się w pewnym miejscu otoczeni przez Vortiguanty...

W jednym i drugim przypadku dochodzi do tego, że Gordon Freeman is M.I.A...

A po za tym to BG I i II (fajnie się czyta to, co jest z postaciami po grze...), Mass Effect 2 (jak umierają po kolei niektórzy nasi koledzy i koleżanki z drużyny...) i CoD'a MW i MW2 (bo fajnie wyreżyserowane akcje...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze zakończenia (wg. mnie) są w grach:

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla;

Mass Efect;

CoD4;

Project IGI2, IGI1, też nie były najgorsze ;p ;

Arcanum;

w Lego Star Wars zakończenia poszczególnych misji i "rozdziałów" rozbawiły mnie do łez xd;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie kończy się Mafia. Siedziałem po zakończeniu jeszcze z 5 minut z rozdziawioną szczeną ;)

Beznadziejne zakończenia są we wszystkich grach, gdzie od razu dają do zrozumienia, że to jeszcze nie koniec. Np. seria Gears of War czy ostatni Prince of Persia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsze zakończenie (a raczej końcówka) jakie ujrzałem było w KotOR części pierwszej - niesamowite zwieńczenie genialnej gry i fabuły. Do świetnych należy także zakończenie z Mass Effecta 2 - b. dobrze zapowiadające część trzecią. Za to zakończenie nowego Prince of Persia mnie rozczarowało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zakończenia gier zaczynają z lekka przynudzać, wszystkie są podobne i kończą się Happy End-em. może coś nowego, np bohater pokonuje bossa i już wydaje się, że po ptakach, a tu jego kompan okazuje się parszywym zdrajcą i pakuje mu nóż w plecy...

Może niewysmakowane ale inne... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R (wszystkie) Gothic I i II Call of Duty 4

NAjgorsze: Gothic III Oblivion (nie znoszę zakończeń po których następuje SandBoX) no i ofc....

M O D E R N W A R F A R E II W OGÓLE ocb?! Jest chociaż jedna osoba, która czai ocb osobie piszącej scenariusz? Dlaczego Shepherd robi to co robi ? Co się stało z Ameryką? Co się stało z MAkarowem? JAk wojna między Ameryką i Rosją nie jest wojną atomową? NO JAK ?! ocb?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R 1,2,3, - te gry mają super zakończenia. Klimat wycieka z ekranu i my możemy poczuć zmęczenie naszego głównego bohatera.

Hitman blood money - zakończenie mną zatrzęsło.

Jade Empire - zakończenie i pokonanie smoka (albo go oszczędzenie ). To mi się podobało.

To tyle jak sobie coś przypomnę to jeszcze napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldur's gate:

Świetna muzyka, aż ciarki prechodzą, i zabity Sarevok z którego wycieka esencja Bhaala.Piękne

Fable też całkiem fajne

KOTOR - też świetne zakończenie, a nawet 2 :)

NWN2: Maska Zdrajcy:

Kto by pomyślał, że będziemy walczyć we własnej duszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione zakończenia to:

1.Mortyr - wiedziałem że trzeba wysadzić cel całej gry, czyli Wehikuł Czasu, ale byłem pewien że po założenie bomby Mortyr zdąży uciec, a tu niespodzianka - bohater ginie od własnej bomby :dry: .

2.Far Cry 2 - gdy docieramy do więzienia na spotkanie z Szakalem, dostajemy... od niego zadanie! Gdy to wykonamy, będziemy musieli walczyć z naszymi byłymi kumplami, spotykamy się znów z handlarzem bronią i wybieramy - albo damy straży diamenty, albo coś wysadzimy. Ja wybrałem diamenty. Najbardziej zapadającym fragmentem końcówki gry był fragment, gdy reporter stał na moście i robił fotki, a tłumy cywilów przechodziły przez most.

cindra,no i właśnie nie wiem o co chodzi z tym wybuchem i strzałem :rolleyes: Bohater główny zginął czy co :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turok:ta animacja kiedy głowny bohater wbija tyranozaurowi ładunek wybuchowy w oko co

skutkuje poźniej brakiem górnej szczęki u rzekomego T-rexa a jaką ulgę przynosi to zakończenie

bowiem ostatni boss jet jednym z najtrudniejszych do pokonania.

pokonałem go dopiero za 58 podejściem :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest bardzo satysfakcjonujące(pokonanie T - Rexa)Myśle że kiedyś ukaże się część druga,bo zakończenie otwiera zagadkę(co się stało z głównym bohaterem???)

Ogólnie gra jest spoko,czekam na 2 część :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAjgorsze: Gothic III Oblivion (nie znoszę zakończeń po których następuje SandBoX) no i ofc....

He? Co do Obliviona, to nie mogę się sprzeczać, bo gra jest tak kiepska, że nie przeszedłem nawet połowy, za to Gothic? Rozumiem, że zakończenie, na które trafiłeś (są 3 "główne" i mnóstwo pomniejszych kombinacji, na które wpływają decyzje podjęte w trakcie gry) mogło Ci się nie podobać, ale co rozumiesz przez "zakończenie, po którym następuje sandbox"? Że można dalej grać? Zakończenie G3, które zostało uznane za to "najgłówniejsze" wyklucza dalszą rozgrywkę, a pozostałe również, żeby nie spoilerować, powiem tylko, że Bezimienny nie musi już się niczym zajmować osobiście ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam że naprawdę kiepskie zakończenie miał Stalker:Czyste Niebo.Człowiek sie tyle męczył żeby na koniec dostać emisją...

Nie wiem jak się kończył Cień Czarnobyla ale w Prypeci też zakończenie nie należało do najlepszych.to chyba bolączka całej serii Stalker.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...