Jump to content

FREEDOM

Forumowicze
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Słaba

About FREEDOM

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 08/31/1994

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Myślę, że niedobór gier wzbudzających silne emocje wynika bardziej ze specyfiki rynku. Branża growa jest ciągle młoda i mała w porównaniu do filmowej. Gracze też powoli dorastają, o ile nasi dziadkowie raczej rzadko są graczami to myślę, że wielu z nas zostanie nimi jeszcze przez kilkadziesiąt lat. Już za kilkanaście lat powinno być trochę inne zapotrzebowanie rynku, może zacznie wychodzić więcej produkcji, których oczekujesz
 2. Osobiście interesują mnie stare religie, zwłaszcza słowiańskie i nordyckie. Uważam jednak, że wszystkie wierzenia bez wyjątku powinny pozostać w kręgu kulturotwórczym. Uważam, że świat byłby dużo lepszy, gdyby ludzie nie wierzyli w żadne siły nadprzyrodzone. Prowadzi to wyłącznie do konfliktów, a o tym czy człowiek jest dobry i tak decyduje jego moralność, a nie religia, którą wyznaje. Codzienne wieczorowe klękanie/leżenie plackiem przed obrazkiem/figurką/symbolem jeszcze nikomu nie pomogło, co innego świadome działania na rzecz dobra bliźnich.
 3. Wytłumaczy mi ktoś wreszcie czemu to kolesie oglądają?
 4. Ja tam zawsze na pytanie o muzykę odpowiadam, że słucham po prostu dobrej. Generalnie uważam, że zamykanie się w jednym gatunku bardzo ogranicza. Jasne, że wiele rodzajów muzyki ma tylu naprawdę interesujących wykonawców, że można zapomnieć o innych. Po swoim przykładzie wiem, że naprawdę nie warto.
 5. http://dubioza.org/ Dubioza Kolektiv to bośniacki zespół grający dub, ska, punk rock'a, reggae itp. Mają własny styl i nie można ich łatwo zaszufladkować. Wszystko okraszone jest bałkańskimi melodiami i temperamentem muzyków. Utwory po angielsku również nagrali, ale darmowe są dwie płyty z wokalami w ich języku. Absurdistan - ciągle świeży album, przeważa ska i polityczne teksty. 5 do 12 - kilkuletni już album, trochę reggae, punku, dubu. Oba albumy można również zakupić i wesprzeć tym samym artystów.
 6. To mnie trochę zdziwiło. Kumple jakiś czas temu opowiadali mi jak to pocinają w tę grę godzinami to myślałem, że przynajmniej warta uwagi
 7. Ja lubię oglądać let's playe z jednej przyczyny, a jest nią humor. Jak dla mnie dobry let's play to taki, w którym sama gra już kompletnie się nie liczy, a całą uwagę przyciągają teksty i reakcje autora. Niestety nie mówię tu o polskich kanałach, bo jeszcze dobrego nie widziałem. Inna sprawa, że jako gracz oglądam głównie let's playe z gier, które sam już ukończyłem.
 8. "Czwórka". Niech będzie, że dojrzalsza w porównaniu z poprzednimi
 9. Jak dla mnie "czwórka" była wielkim powrotem GTA. Wreszcie dojrzała gra, która potrafi zaciekawić fabułą. W poprzednich, a zwłaszcza w San Andreas, miałem wrażenie, że owszem, produkcja niby 18+, ale jakby stworzona dla dzieciaków. Od V oczekuję tego samego, czyli dojrzałej i interesującej gry gangsterskiej.
 10. FREEDOM

  Epica

  Mnie tam Epica nigdy nie porwała. Ich brzmienie jest właśnie dla mnie zbyt mało, jak to ujęto wyżej, kompleksowe. Może i używają bogatego instrumentarium, ale kompletnie tego nie wykorzystują. Ich kompozycje mają wyraźne "pustki", co potrafi zanudzić. Nie byłoby to jeszcze złe, gdyby dysponowali jakimiś ciekawymi melodiami, a tego również im brakuje, Simone bez wątpienia ma duże możliwości wokalne, ale wydaje mi się, że również nie wykorzystuje ich w pełni. Fanatykiem Nightwisha nie jestem, ale zdecydowanie wolę tę grupę. Tuomas Holopainen jest świetnym kompozytorem i tworzy melodie/aranżacje, których Epica może tylko pozazdrościć. Oczywiście wolałbym usłyszeć Simone w radiu niż 90% wykonawców, którzy aktualnie rządzą w eterze. Jednak przy tak wielu dobrych zespołach metalowych, Epica wypada często blado.
 11. Takie szkodniki często wychodzą z dziury jak jest cieplej (zwłaszcza w lato). W zimę jakoś mniej kozaczą.
 12. Komedia na miarę swoich czasów. Bardzo smutna w wydźwięku i zawierająca piękne przesłanie.
 13. Cóż, w Far Cry 2 całkiem podobało mu się samo bieganie po mapie, więc to raczej nie byłoby problemem. Lubił sobie też czasem spokojnie rozplanować zniszczenie jakiejś bazy wroga. Jedyne co mogłoby mu się nie spodobać to system odblokowywania umiejętności, ale skoro nie jest jakiś skomplikowany to może nie będzie źle. Tak czy inaczej, dzięki za odpowiedzi
 14. Trochę rzeczywiście zbyt ogólnikowo. A tak z innej beczki to muszę sobie odświeżyć dzieła Tolkiena w najbliższym czasie. Czytałem je w stanowczo za młodym okresie mego życia by wszystko w nich zawarte zrozumieć.
 15. Jako, że serią Far Cry zawsze interesował się mój ojciec to mam pewne pytanie - czy trójka zadowoli fana typowych FPS'ów? Nie przepada za elementami RPG i szczerze mówiąc średnio się w tym odnajduje.
×
×
 • Create New...