Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Batman: Arkham (seria)

Polecane posty

Aktualnie gram w Batmana i jestem zachwycony. Świetna płynność, muzyka, grywalność, klimat i wszystko. Jedynie nie było mi dane sprawdzić jak bardzo zaawansowana jest grafika, bo gram na najmniejszej rozdzielczości i detalach, a nie chcę spowalniać tempa. Jeśli chodzi o sequel - nie mogę się go doczekać, nie musi być znowu w Arkham.

Ale wiadomo, jak to bywa z sequelami - Batman 2 może okazać się kopią, jednak wątpię, bo twórcy pokazali, na co ich stać.

Grę oceniam na 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc się z czystej ciekawości na kody do Batmana na Cheatbook.de natrafiłem na coś takiego:

Frank Boles information:

------------------------

There is an advertisement in the Medical Facility for the hospital's website

"www.ArkhamCare.com". You can visit this URL in a web browser and use the employee

login section. Enter the guard login number of "125845712". You will login as Frank

Boles and can read information about him.

Rzeczywiście biegając po Medical Facility można usłyszeć o stronie Arkham, ale nie przypuszczałem, że twórcy pokuszą się o taki smaczek.

W polskiej wersji w napisach nie podają strony "www.arkhamcare.com" tylko "www.arkham.com/ceny"... Skoro strona arkhamcare.com istnieje (a faktycznie jest to zwykła strona zakładu Arkham Asylum) to jednak tłumacz powinien był zostawić oryginalny link (jak zakupiłem grę, to sprawdzałem stronę arkham.com z wiadomym skutkiem)... Dzięki za podanie poprawnej strony!

EDIT: mało tego! Jest nawet strona domowa Gotham City! Heh, to się nazywa dbałość o szczegóły -> http://www.gothamcitymunicipal.com/

Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem :)

Swoją drogą, ostatnio mnie wzięło na Batmana i ponownie grę przeszedłem, obecnie zbieram ukryte trofea i rozwiązuję zagadki... mam zrobione już 80%. Ktoś wie, co się stanie, kiedy się zrobi wszystko na 100%? Riddler (Człowiek Zagadka) mówi na początku, że czeka cię coś ciekawego (czy jakoś tak)... No więc ktoś zrobił 100% lub wie co się stanie jak się zrobi 100%?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, co się stanie, kiedy się zrobi wszystko na 100%? Riddler (Człowiek Zagadka) mówi na początku, że czeka cię coś ciekawego (czy jakoś tak)... No więc ktoś zrobił 100% lub wie co się stanie jak się zrobi 100%?

Za 100% jest achievement i słyszysz

jak Policja robi nalot na kryjówkę Riddlera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Batmana i jestem zachwycony. Świetna płynność, muzyka, grywalność, klimat i wszystko. Jedynie nie było mi dane sprawdzić jak bardzo zaawansowana jest grafika, bo gram na najmniejszej rozdzielczości i detalach, a nie chcę spowalniać tempa. Jeśli chodzi o sequel - nie mogę się go doczekać, nie musi być znowu w Arkham.

Ale wiadomo, jak to bywa z sequelami - Batman 2 może okazać się kopią, jednak wątpię, bo twórcy pokazali, na co ich stać.

Grę oceniam na 10.

Batman 2 ma dziać się w centrum miasta Gotham, czyli nie będzie to wyspa Arkham. Z resztą trudno byłoby drugą cześć osadzić w tym samym miejscu. Przynajmniej tak czytałem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest kompatybilna z Padem mający design jak ten od X360 ????

:cool:

Co do pada od x360 to nie wiem, ja posiadam pada logitech cordless rumblepad 2 i nie mogłem ustawić sterowania na padzie. W SW the force unleashed też nie mogłem ustawić sterowania.

Macie tu LINK cały opis jak dostać dostęp do poszczególnych osób na http://www.arkhamcare.com/login.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sequel Batman: Arkham Asylum został oficjalnie zapowiedziany na imprezie VGA (Video Games Awards organizowanej prze Spike TV).

Jest strona gry - www.arkhamhasmoved.com

A także trailer - trailer Batman: Arkham Asylum 2

W komentarzach dwóch kolesi jest zdziwionych, że będzie sequel... No, really? Przecież to było oczywiste, że będzie sequel...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie, że będzie sequel!

Arkham Has Moved - będziemy się szlajać po nowych lokacjach, w tym zapewne po mieście (może jakaś dzielnica zostanie zamieniona w wariatkowo przez Dżokera?). Choćby dwójka była taka sama pod względem grywalności, co poprzedniczka, a tylko różniła się fabułą, to i tak będzie super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Rocksteady dość szybko zdecydowało się na sequel. Ale nie dziwię się po sukcesie jaki odniosła jedynka. Tylko zastanawiające, że w dwójce ma być znowu Joker, znowu Harley i znowu te same zbiry.. Zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie sequel? Było wiadomo, ale i tak polać dla panów producentów :-] Nie podzielam tym samym zdania, że to jest zwykły skok na kasę. Nie mamy jeszcze daty premiery więc jestem absolutnie spokojny, że do wydania gry producenci wykorzystają sporo czasu, żeby dopieścić sequel (bo jak nie to wpadnie do nich Joker nasłany przez graczy ;P). Z drugiej strony, co nowego mają do roboty? Engine - w głównej mierze gotów, najwyżej lekko zmodyfikowany, żeby udźwignąć nowe tereny gry i elementy sandboxu. A reszta pracy raczej pójdzie na wątek fabularny. Przynajmniej tak myślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jakich czarnych charakterów umieszczą w sequelu. Chciałbym ponownie stanąć przed Killer Crokiem, Banem czy Scarecrowem. Ale wizja terenu akcji osadzonego w Gotham City sprawia, że marzę, aby walczyć z Firefly'em. Pamiętam jeszcze za czasów, kiedy TM-Semic wydawał Batmana, była historia, w której Mroczny Rycerz walczył właśnie z Firefly'em w zamkniętym wesołym miasteczku (obok było jeszcze zoo o ile mnie pamięć nie myli). Widok płonącego wesołego miasteczka i stojącego nad nim Friefly'a śmiejącego się do rozpuku to niezapomniany moment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyła mnie ta wiadomość. Filmik klimatyczny. Joker sprawia wrażenie chorowitego, pewnie skutki po transformacji. Wnioskuję, że będzie można polować na zbirów w ciemnych uliczkach, jednak pewnie tylko wytyczoną przez twórców ścieżką. Fajnie by było jakby gracze dostali możliwość pojeżdżenia samochodem, ewentualnie polatania samolotem. Co do zbirów to być może spotkamy jeszcze Bane'a/Killer Croca/Scarecrowa, a plakat na stronie tak jakby sugeruje Dwie Twarze. Nie pozostaje nic innego jak śledzić kolejne doniesienia na temat sequela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, fajnie byłoby pojeździć w dwójce Batmobilem czy tym jego motorem. I jestem ciekawy jak wielki będzie świat w sequelu, bo jednak w jedynce miejsca wiele nie było, a jednak gra zajmowała niemal 9 GB. Mam nadzieję, że doszlifują ją tak jak pierwszą część, a nie jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakład karny Arkham Asylum nie jest małym miejscem. Dodaj do tego wiele pomieszczeń w każdym budynku, kanały i dodatkowe lokacje (jak skały za Jaskinią czy kryjówka Killer Croca) i masz w miarę wielki teren, który można długo zwiedzać.

U mnie gra zajmuje 7,5 giga i nie narzekam :P w ogóle co to za pomysł, żeby wielkość miejsca zajmowanego przez grę determinowała wielkość świata w niej przedstawionego?! The Force Unleashed zajmuje u mnie dobre ponad 20 giga, a ma bez porównania mniejsze lokacje... Ba, GTA IV ma większy świat niż lokacje w The Force Unleashed, a waży mniej... Chlopie zastanów się, co ty piszesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, fajnie byłoby pojeździć w dwójce Batmobilem czy tym jego motorem. I jestem ciekawy jak wielki będzie świat w sequelu, bo jednak w jedynce miejsca wiele nie było, a jednak gra zajmowała niemal 9 GB. Mam nadzieję, że doszlifują ją tak jak pierwszą część, a nie jak najszybciej.

Głupoty piszesz. Teraz każda gra wymaga powyżej 10 GB (prawie). Dla porównania - Test Drive Unlimited ma ponad 1600 km2 i zajmuje u mnie 8 GB.

Też bym chętnie pojeździł Batmobilem, ale nie chcę otwartego świata, ani tym bardziej Robina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie w logicznie przeniesionych grach rzeczywiscie jest tak, ze ilosc contentu determinuje wielkosc gry wiec sie nie dziwie takiemu mysleniu. Niestety, to nie jest takie proste bo w obecnych czasach gry sa traktowane roznie i PCowcy czesto dostaja byle jak 'rozwalonego' w gigabajtach zajmujacego pol dysku potworka bo tworcom nie chcialo sie robic porzadnej roboty na znacznie mniejszy - niz w przypadku konsol - rynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie w logicznie przeniesionych grach rzeczywiscie jest tak, ze ilosc contentu determinuje wielkosc gry wiec sie nie dziwie takiemu mysleniu. Niestety, to nie jest takie proste bo w obecnych czasach gry sa traktowane roznie i PCowcy czesto dostaja byle jak 'rozwalonego' w gigabajtach zajmujacego pol dysku potworka bo tworcom nie chcialo sie robic porzadnej roboty na znacznie mniejszy - niz w przypadku konsol - rynek.

Czasami tak jest, lecz na pewno nie w przypadku Batmana. Twórcy zwrócili uwagę na każdy szczegół i aż miło jest chodzić po wyspie arkham.

U mnie gra zajmuje 8,5 giga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak odblokować ostatni ten kamień z skorpionem.Bo ja mam wszystkie zagadki odblokowane i tylko mi to zostało

Proszę, link przeniesie cię do strony, na której jest opis gdzie i jak odkryć wszystkie rzeczy do odkrycia. Jeśli angielski nie jest dla ciebie problemem, to proszę bardzo i powodzenia :)

http://www.gamesradar.com/f/batman-arkham-...082614217603032

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest kompatybilna z Padem mający design jak ten od X360 ????

:cool:

Co do pada od x360 to nie wiem, ja posiadam pada logitech cordless rumblepad 2 i nie mogłem ustawić sterowania na padzie. W SW the force unleashed też nie mogłem ustawić sterowania.

Zanim kupiłem pada, zastanawiałem się nad tym modelem. Zdecydowałem się jednak na pada nowszej generacji, i kupiłem Chillstream Logitecha:)

Zarówno w instrukcji, jak i na stronie Logitecha wyczytałem, że jest on w pełni zgodny z X360. Co za tym idzie, nie mam żadnego problemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...