Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Batman: Arkham (seria)

Polecane posty

Gra jest bardzo dobra- wywnioskowałem to po 10 minutach gry... Właśnie-

Mam problem: podczas wlączania trybu detektywistycznego wyskakuje mi niebieski ekran i musze zresetować kompa. Także i bez włączania tego trybu po jakimś czasie gra się zawiesza. Miał ktoś taki problem; wie jak go rozwiązać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem Bane'a i grałem na easy. Widać, że to ewidentna furtka do kolejnej części. I niestety po ukończeniu gry muszę wytknąć jej jedynego minusa, który najbardziej rzuca się w oczy - GRA JEST ZA KRÓTKA! Po skończeniu pozostaje jeszcze odkrycie wszystkich zagadek, ale nie ekscytuje to jak wątek fabularny. Cóż, nie pozostaje nic innego jak przejście gry na wyższych poziomach trudności :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt główny wątek jest troszkę za krótki(10h chyba), ale masz jeszcze wyzwania :happy: a one nie są już takie łatwe. Na razie najwięcej trudności sprawia mi "Podziw i zachwyt(extremalny)". W ostatniej fazie mam 3 medale ale zawsze kończy mi się czas :dry: Na jakiejś stronie wyczytałem, że te zakończenia są losowe :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślcie, czy Batman Arkham Asylum zdobędzie tytuł Gry Roku, 2009 bo według mnie jest jednym z głównych faworytów? Jednym jego przeciwnikiem będzie chyba cRPG Dragon Age Początek. Bo wątpię, czy inne tytuły zagrożą jemu tak bardzo jak ten cRPG.

Mój znajomy zrównał Batmana AA graficznie do innej znanej produkcji X-Men Legends II: Rise of Apocalypse odpowiedziałem mu, że jest w bardzo dużym błędzie. Ale wiadomo człowiek nie zgrał to nie wie, co mówi. Gra jest świetna, ale z tego, co piszecie gra jest krótka trochę nie dobrze, ale i tak przejdę ją od najniższego do najwyższego poziomu wtedy można powiedzieć, że grę się przeszło. Wykorzystam też inne tryby gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age nie ma szans z Batmanem. Jedyną pozycją mogącą mu zagrozić to jest Modern Warfare II. Batman jest znakomita grą akcji i wielkim zaskoczeniem wśród gier, którego nikt się nie spodziewał. Wyszła znakomita gra, która jak nie będzie pierwsza to na pewno będzie na podium. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age nie ma szans z Batmanem.

Grałeś w Dragon Age? Skoro obrazu skreślasz szanse, kto przed wyjściem Batmana AA podejrzewał, że będzie tak rewelacyjny? Podejrzewam, że i tak codmw2 będzie grą roku, ale Batman wątpię na pewno podium i w swoim gatunku, bo nie ma już największego konkurenta AC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age nie ma szans z Batmanem. Jedyną pozycją mogącą mu zagrozić to jest Modern Warfare II.

Dragon Age ma szansę i to wielką ubiegania się o tytuł gry roku. Acz kol wiek stawiam, że Batman stanie na podium. Trzeba czekać do premiery Dragon Age i wtedy się przekonamy jak tą produkcje odbiorą gracze. Co do Modern Warfare II to też mocny przeciwnik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie oczarowała - zresztą sam w swojej recenzji na stronce wystawiłem jej maksymalne 10/10. Od dawna nie grałem w tak dobrą grę, łączącą z powodzeniem kilka gatunków. A Joker po prostu miażdży - najlepszy czarny charakter w historii gier moim skromnym zdaniem. A co do Dragon age'a-jesli tylko gra zajmie mi więcej czasu niż 25 godzin potrzebne do ukończenia Mass effecta to będę zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem odnośnie gry... no więc przeszedłem gre 2 razy...chciałem przejśc 3 raz ale pojawił mi sie problem...mianowicie:

Po 1 nie mam podczas gry głosu i znikły mi napisy polskie

Po 2 na samym początku gry (jak odprowadzamy Jokera) tam gdzie było sprawdzanie czy nie ma broni..Te drzwiczki mi sie nie otwierają!!I nie moge nic zrobić pomocy :/....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404
Jakie mieliście zakończenie gry?? U mnie był Bane, ale widziałem też, że jest Killer Croc i Scarecrow. Ciekawe od czego zależy zakończenie (oczywiście chodzi o zakończenie gry, gdy ktoś łapie skrzynkę z Tytanem).

O co chodzi z tymi postaciami?? Ja ostatnią walkę miałem z

Jokerem. Tyle że po napisach końcowych pokazała się jakaś ręka łapiąca skrzynkę z Tytanem. W jaki sposób ją złapać, żeby mieć tą walkę o której mówicie?? Mam 70% gry, po walce z Jokerem na Jadzie.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Czyli nie chodzi o pojedynek??

Mi pokazała się ręka z wody, czyli podejrzewam, że to Killer Croc. Jeśli pokonałem Jokera, to znaczy, że wypełniłem główny wątek?? Już nic mnie nie czeka??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Aha, OK. Dzięki. Te zakończenia są chyba łączącymi tą część i ewentualną następną. :D

Czyli po wygraniu walki z Jokerem już zostają mi tylko zagadki i Tryb Misji?? Nie ma już żadnych fabularnych przerywników, ani pojedynków??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że Batman mnie nieco zaszokował. Z dwóch powodów. Pierwszy: po ocenie w CDA byłem pewien, że gra mi się spodoba. Drugi: gdy uruchomiłem grę, okazała się zdecydowanie lepsza niż przypuszczałem. Grafika rewelacyjna, bajeczne animacje, grywalność nie gorsza, a po 2 godzinach gry przeszedłem zaledwie... 2% całości. ^^ Co prawda później idzie to zdecydowanie szybciej, ale i tak uważam, że gra zasługuje na tytuł gry akcji roku. Nie wierzę, żeby choćby AC 2 go pobił. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zakończenia są chyba łączącymi tą część i ewentualną następną. :D

Czyli po wygraniu walki z Jokerem już zostają mi tylko zagadki i Tryb Misji?? Nie ma już żadnych fabularnych przerywników, ani pojedynków??

Dokładnie tak. Chodzisz po pustym Arhkam (od czasu do czasu może się trafić jakiś szaleniec - ja napotkałem tylko dwóch) i rozwiązujesz zagadki. Gdy znajdziesz mapy do zagadek, wtedy potrzebujesz mniej czasu na ich rozwiązanie. Jak nie masz wszystkich upgrade'ów to jest to też szansa na odblokowanie tego, czego podczas trybu fabularnego nie udało ci się odblokować. Przyda się to do Trybu Misji, w którym pozostaje łojenie przeciwników, a ukończenie go wlicza się do procentowego ukończenia gry. I pozostaje jeszcze DLC (chociaż to też tylko misje dodatkowe).

@LeboLebo

Po ukończeniu trybu fabularnego, w zależności od ilości rozwiązanych zagadek możesz mieć ukończone ok. 70% gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 85, albo 86% (tryb misji zaledwie 9%), rozwiązane wszystkie zagadki, odblokowane wszystkie życiorysy postaci i trofea. Do 100% ciężko będzie dobić. Chyba trzeba zdobyć wszystkie medale w trybie misji, co wcale nie jest takie łatwe. Zapewne łatwiej by było na padzie, niestety chodzenie jest odwrócone co nie ułatwia sprawy (gdybym posiadał pada od Xboxa problemu by nie było). Od naparzania w myszkę po jakimś czasie boli mnie palec, a czasami ciężko jest w odpowiednim czasie trafić w shift i ctrl równocześnie, żeby wykonać nokaut :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...