Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Batman: Arkham (seria)

Polecane posty

Zalezy, czego od gry oczekujesz. OF2 poza srednia kampania single i zabugowanym multiplayerem ( po skonczeniu meczu zwykle wywala z multi) nie oferuje nic innego. Z Batmanem jest natomiast inaczej. Znakomicie opowiedziana historia, ktora ani na moment nie traci swojego klimatu. Jedynie, do czego moge sie przyczepic w Batmanie to powtarzalnosc lokacji, gdyz operujemy wylacznie na wyspie Arkham.

Mam nadzieje ze w samodzielnym dodatku akcja gry przeniesie sie do Gotham :)

Szczerze polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem... no rozumiem, że mówicie o 2 dniach grania w Batmana non-stop? (no powiedzmy prawie non-stop) Ja bym w dwa dni nie umiał przejść całego Batka. Oczywiście biorę pod uwagę też to, że ja nie gram w niego po kilka godzin dziennie, zazwyczaj jedną, góra dwie, ale żeby przejść całą grę w dwa dni? Ja mam jeszcze inne rzeczy do roboty, a nie tylko granie. ^^

Oj wiesz mi - dopiero po 3godzinie grania wsiakniesz w swiat gry tak, ze nie bedziesz sie orientowal gdzie sie obecnie znajdujesz.:D Sam efekt jest warty siedzenia przed kompem zamiast wykonywania innych czynnosci. Ja grajac w 4godzine w Gothica II nagle spostrzeglem, ze niemal wlaze nosem w ekran.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Miałem tak ostatnio z AC, chciałem sobie pograć z godzinkę, ale się zagrałem za długo (w końcu mi wyszło około 5 godzin ;]) i dosłownie wsiąkłem w grę, tak, że w końcu bez spostrzeżenia przeszedłem całą. A zdziwienie jak patrze że jest już godzina 19 - bezcenne. :D Chociaż nie wiem z jakiego powodu, Batman: AA nie może mnie do siebie przyciągnąć na dłużej. Bardzo mi się podoba jak pogram sobie z godzinkę, ale przy dłuższym graniu zaczyna mnie trochę nudzić, a nawet z Altairem tak nie było, pomimo że Batek jest grą dużo ciekawszą i bardziej rozwiniętą. :/ Widocznie tak mam w niektórych przypadkach...

BTW Co właściwie wnosi do gry ten patch? Bo nie zauważyłem żadnych zmian ani żadnych nowych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko małe pytanie, ale schowam jest w spoiler.

Otóż chodzi o to... w sumie to chodzi o dwie rzeczy. Czy w recenzji w CDA, Qn'ik pisząc o tym, że musi "koniecznie wcisnąć w pewnym miejscu jeden przycisk" miał na myśli scenę, kiedy Batman jest prowadzony przez wesołą gromadkę Jokera (halucynacje, czy co to tam było), i, jeśli tak - to czy ktoś wtedy zrobił ten unik przed strzałem Jokera?;] Osobiście nie mam czasu i siły przechodzić wszystkiego od nowa dla tego jednego momentu.

down:

Dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Batmana, zajęło mi to niecały tydzień, z tym, że nie grałem codziennie. Jedna z lepszych gier w które grałem - grafika znakomita (mimo niedużych wymagań), świetny system walki, ale wkurzyłem się, gdy mając combo 38x (chciałem zdobyć aczika 40x) uderzył mnie jakiś cieć i wszystko poszło w..., dobrze wymyślona fabuła i wykreowane większość postaci (świetny Joker, ale Batman taki sobie), sekwencje platformowe, dodatkowe misje i te wszystkie zagadki... :wink: Na liczniku mam jakieś 65% gry, więc pozostaje tylko porozwiązywanie reszty zagadek i przejście gry na hard. :smile:

Wystarczą zwykłe tekturowe okulary 3D, Win7 lub Vista i GeForce przynajmniej 8 generacji :smile:
Trzeba jeszcze mieć monitor z odświeżaniem 120 Hz, za jakieś (co najmniej) 1,5 tysiąca :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A walki z bossami na poziomie trudnosci tych z innych podobnych 'bijatyk' (choc nie wiem czy tak mozna nazwac Batmana)? Czy jest to na mniej-wiecej poziomie DMC3? Jesli tak to gre kupie.:D Jesli nie to nie kupie bo w DMC3 mialem takiego skilla o jakim nawet nie przypuszczalem (moglem na najtrudniejszym poziomie trudnosci zabic dwa 'zwykle' potworki bez dotykania podlogi tzn padali zanim opadlismy na ziemie^^) i boje sie, ze jesli walki w Batmanie beda za latwe to gra sie cieszyc nie bede. A jak wiadomo kazualizacja postepuje wiec wole sie upewnic zanim w cos zagram.:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki z bossami polegają głownie na tym, że walczysz z bossem i jakimiś 10 przydupasami (czasami przychodzą kolejni), więc musisz ich pobić jednocześnie uważając aby nie zostać zbytnio uszkodzonym przez bossa. Często jest tak, że aby pokonać wielkiego wroga musisz

rzucić w niego batarangiem, on wbiega wtedy w ścianę i przez chwilę możesz go naparzać.

Są co prawda wyjątki ale polegają one w większości właśnie na umiejętnej walce z więźniami (co nie jest wcale takie całkiem proste gdy mają oni noże i paralizatory, tym bardziej na hard) i wyczuciu momentu aby zaatakować bossa. W DMC3 nie grałem, ale myślę, że Batman powinien ci się spodobać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Z czymś takim to raczej do działu "Pomocna dłoń" a nie tutaj. Ja w każdym razie tobie nie pomogę bo nie wiem dlaczego tak się dzieje.

@Professor00179

Walki są tu łatwe, szczególnie na początku, potem robi się troche trudniej (jak już się pojawią goście z paralizatorami), walki z bossami też są zazwyczaj proste, ale jeżeli podobał ci się DMC3 (w sumie to w trójkę nie grałem, ale zapoznałem się z 4), to Batman nie powinien sprawić zawodu, zwłaszcza dlatego, że oprócz samych walk jest tu dużo innych ciekawych rzeczy, jak choćby ciche nokautowanie gości z bronią którzy ciebie szukają po całym pomieszczeniu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazy po gazie były świetne. Co prawda ostatnia prawie by mnie przyprawiła o zawał serca kiedy pojawiły się te fioletowe kreski na ekranie. Te same "objawy" były kiedy moja karta graficzna się spaliła przy trackmanii :P .

Z innej beczki. Ktoś wie jak odpalić Physx na GT9600? Jak przełączam te opcje to mi wywala że "Twoja karta nie obsługuje Physx"... Na stronie nVidii jest moja karta na liście obsługiwanych,w Mirror's Edge mi działał Physx i w samym demie też chodził bez zarzutu, więc o co kaman?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jestem ciekawy czy ktoś tu jeszcze zajrzy.. Otóż przed chwilą ukończyłem Batmana AA i na ostatnim zapisie pisało mi, że ukończyłem 59%. Lecz po chwili grania doszedłem do końca (do finału) i byłem zaskoczony, bo myślałem, że przede mną jest jeszcze ok 40% gry. Co ciekawe po wyjściu do menu, po ukończeniu gry pisało mi, że ukończyłem nie 100% a 65% gry. Powie mi ktoś dlaczego tak jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie wiedziałem, że to wlicza się do głównego wątku.. Ale dzięki za odpowiedź. A gra świetna, najlepsza akcja w jaką do tej pory grałem. Ale racja, jest zbyt krótka. Tylko czekać na kontynuację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam recenzja. Obejrzyj wideorecenzję albo gameplay, bo artykuły o grach nie zawsze są dobre. A najlepiej zagraj sobie w nią, bo jest świetna.

No i trzeba tez zwrócić uwagę na fabułę, która w tej grze rządzi i świetnie napisany scenariusz. Grając zwrócisz też uwagę na świetny dubbing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...