Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Batman: Arkham (seria)

Polecane posty

Dzięki. A co do gry, to zaprawdę powiadam Wam: jest przekozacka, świetna itd. itp. Moja ulubiona zaraz po Assassin's Creed. :D
Śmiem twierdzić, że najnowszy Batman bije przygody Altaira na głowę :happy:

Co jest najważniejsze? Klimat, klimat, KLIMAT, przez bardzo duże K. Atmosfera przebywanie z najgorszymi szaleńcami Gotham a potem bycia zamkniętym z nimi na terenie kompleksu potrafi działać na wyobraźnię. Zdecydowanie pomaga w tym desing przeciwników, fantastycznych lokacji oraz bossów. Głos Jokera jest fenomenalny i idealnie oddaje naturę morderczego maniaka (kilka rodzajów śmiechu...). Inni zresztą nie odstaję w tyle. System walki również został dopracowany i należą mu się oklaski. Gacek okładający zbirów jak chce robi wrażenie. Poza tym, nie jest przesadnie trudny. Na mięso armatnie najwyżej trzeba pamiętać o kontrach... Zabawa zaczyna się z przeciwnikami wagi ciężkiej. Cóż, na razie tyle wrażeń... (siedziałem przy wersji na PS3 może z dwie godziny). Tytuł jak najbardziej godny polecenia i zakupu. Najlepsza gra z Batmanem w roli głównej i jedna z lepszych gier akcji tego roku :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie robiący Batmana przeszli samych siebie. Gra zaskakuje grafiką, fabułą i systemem walki pod każdym względem. Jest momentami troszkę straszna<np. przed walką ze strachem na wróble w kostnicy było troszkę strasznie nieprawdaż?>, ale to nic... Ważne , że jest kupa akcji... Każdy Fan Nietoperza powinien się zainteresować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam 23 % gry i musze powiedzieć ze gra jest naprawdę dobra jak i pod względem graficznym jak i fabularnym zreszta nie ma osoby ktora by twierdziała inaczej chyba,nie powiem momentami była trudna pomogłem sobie 2 razy poradnikiem,teraz mam problem z misja gdzie musze zdjąc z lin tych 2 strazników a na dole jest woda pomieszana z prądem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do gry mam problem mam nadzieje ze moge w tym temacie poszukać pomocy. Otóż wczoraj pobiegłem do Empiku i kupiłem sobie Batmana gdyż postanowiłem zainwestować w tak znamienity tytuł. Kupno okazało się strzałem w 10 - gra wciągneła mnie bez reszty. Niestety w pewnym momencie stanęła mi przeszkoda - Będąc w jaskini Killer Croca gra mi sie po prostu zawiesza :/ Nie wiem co jest nie tak robie kilka krokow i zwis, po tym czasami nawet do pulpitu zejsc nie moge niestety :/ Miał ktos taki problem ? Zna ktos rozwiazanie jak to ewentualnie naprawic? Poki co nie robiłem ani reinstalki ani nie wgrywałem patcha 1.1 gdyż nie widzę sensu - z tego co wiem jedyna wieksza zmiana jest Physx a ja i tak mam Radka. Z góry dzięki za pomoc. Powtórzę na koniec że nie śmigam na piracie wiec jakies Batmanowe problemy zwiazane z nie legalną kopią mnie nie dotyczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alien0406

Dzięki za informację. Ściągnałem sobie patchka. ;]

@Baluu

Masz pirata? Bo jak tak to jest to możliwe. A tak btw to zauważyłem że Batman nieźle sobie radzi z piratami. Bo co to jakaś piracka kopia to albo nie działa, albo coś w niej nie działa, w każdym razie dobrze tak tym, którzy nie chcą za grę uczciwie zapłacić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega też sobie kupił orginała, ale np. nie chce mu się zapisywać gra. O.o Może to są jakieś ogólne problemy z tą grą, bo ja już słyszałem o takowych nie raz, tylko za każdym razem dzieje się coś innego. W każdym razie wypada się cieszyć, że mi gra działa bez zarzutów. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zachęcony wieloma bardzo pochlebnymi opiniami.

Niestety. Będę chyba jednym z tysięcy, któremu gra się nie spodobała. Po włączeniu było ok. Wszystko fajnie, itd. Ale im dalej w las - tym bardziej mi się nudziło. Tak, nudziło. Klimat - jakiś tam jest. Ale nie odczuwałem wielkiej potrzeby poznawania tego, co będzie dalej. Inną sprawą jest, że nie przepadam jakoś za Batmanem i jego uniwersum. Okładanie coraz to kolejnych zbirów nie przysparzało mi frajdy. Poza tym mam jakieś niedowładne dłonie, bo w pewnym momencie za cholerę nie mogłem nikogo znokautować (shift+ppm). Sam nie wiem czemu, nagle mój Nietoperek przestał nokautować :P .

Tak czy inaczej - nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, ale myślę, że mógłbym spożytkować je lepiej. Choćby kupić sobie Borderlands, które niedługo wychodzi.

Batman zasługuje na oceny, które dostaje. Mi po prostu nie przypadł do gustu. Tak jak inne gry akcji. Więcej się namęczyłem niż nacieszyłem.

Trochę chaotycznie napisałem, ale właśnie skończyłem tryb fabularny i nie mogę poskładać myśli.

e: Jeszcze jedno.

Nienawidzę savepointów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Za krótka?!? Chyba pierwszy raz spotkałem się z tego typu komentarzem. Biorąc pod uwagę standardy ostatnich czasów, to ta gra jest naprawdę długa. No i jeszcze przecież po skończeniu trybu fabularnego nie kończy się gra, można powiedzieć że się ją całą przeszło jak będziesz miał 100% ukończone. Widać, że nie grałeś w kampanie z Modern Warfare, ją można przejść w 6 godzin. A Batman wcale nie jest krótki, ja już gram, hymm, któryś dzień, a nie skończyłem całej fabuły (biorąc pod uwagę, że ostatnio prawie nie gram w Batka). Musiałeś chyba długo przy nim siedzieć, żeby ukończyć go w dwa dni. =.=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając na easy sam wątek fabularny wraz z odkryciem wszystkich zagadek można skończyć w dwa dni (sam tak skończyłem). Za drugim razem grając na easy nawet w jeden dzień można skończyć. Oczywiście zaliczenie wszystkiego na 100% potrwa dłużej. Grając na hardzie nie idzie już tak szybko. Właśnie rozpocząłem rozgrywkę na tym poziomie i po ok. 2,5 godzinach grania jestem dopiero przy walce z Banem. Niestety trzeba się przyzwyczaić do tego, że gry robią coraz krótsze. Jedyną rekompensatą jest miodność jaka płynie z rozgrywki (Modern Warfare, Batman czy inne gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem... no rozumiem, że mówicie o 2 dniach grania w Batmana non-stop? (no powiedzmy prawie non-stop) Ja bym w dwa dni nie umiał przejść całego Batka. Oczywiście biorę pod uwagę też to, że ja nie gram w niego po kilka godzin dziennie, zazwyczaj jedną, góra dwie, ale żeby przejść całą grę w dwa dni? Ja mam jeszcze inne rzeczy do roboty, a nie tylko granie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na medium. rozwiązałem wszystkie zagadki, skończyłem cały wątek fabularny w jakieś 9-10 godzin. W Modern Warfare też grałem ;] Muszę zaznaczyć, że nie grałem non-stop (wypadła mi akurat klasowa pielgrzymka :D) ale w Arkham zacząłem grać w sobotę rano (jakieś 30minut), później pielgrzymka. Wróciłem to zrobiłem nockę (do 1) a w niedzielę około 12 gra już była skończona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman przechodzę już drugi raz na medium i powiem ze jestem bardzo zadowolony z tej gry. Bardzo dobre zagadki i fajny tryb walki poza tym jest dużo osiągów do zdobycia i chce przejść grę na 100 % :) a długość jest w sam raz jak na gry akcji.

Ja COD WaW przeszedłem w ciągu 5 h za jednym zamachem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+walki, szczegolnie te z ukrycia

+postaci (Joker, Trujacy Blusz, Harley)

+zagadki

+grafika (To nie Crysis, ale mi sie podoba)

+Cala gra zostala dobrze "wymieszana" roznymi typami rozgrywki. Niczego nie ma tutaj za duzo.

+Halucynacje (tzn etapy z Strachem, wg mnie sa niesamowite)

+zyciorysy postaci, mozna troche poczytac

-Tworcy mogli troche bardziej popracowac nad postacia Batmana

a jesli chodzi o dlugosc gry to... moglaby byc dluzsza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Batmana grałem na tegorocznym PGA w wersji na PC. Muszę przyznać, że wszystkie pozytywne opinie na temat tej gry nie są wyssane z palca. Grafika bardzo dobra, animacje miażdżą. Tryb walki bardzo mi się podobał, zwolnienie tempa podczas kopnięcia przeciwnika w twarz - cudo ;)

Nie mogę za dużo mówić o fabule, bo grałem niecałą godzinkę (jak nie mniej), ale wstępne pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zapaloną fanką Batmana (chodzi mi o samo zjawisko, a nie napakowanego pana w rajtuzach. Dużo bardziej wolę takiego Jokera ;) i na grę czekałam z niecierpliwością od kiedy tylko zaczęli ją zapowiadać. Dopiero wczoraj miałam okazję się do niej dorwać (uroki nowego komputera ;) i szczęka opadła mi z wrażenia. Fakt, wcześniej oglądałam samo intro na Youtubie (nie mogłam się doczekać, poza tym kolega, który też czekał na Batmana, ale kupił go wcześniej, przybiegł i kazał oglądać), ale zupełnie inaczej jest zobaczyć to w full HD i w ogóle miodnej grafice. Batsym biega się bardzo fajnie, za system walki twórcy zasługują na oklaski na stojąco i duże piwo, pomysł z zagadkami Riddler'a i przeróżnymi fantami - cudo, świetnie zarysowane postaci. Może poza samym Batmanem, bo jest jakiś takiś bezpłciowy. W kreskówce był z niego sympatyczniejszy i bardziej ludzki gość. Za to oczywiście sam Joker powalił mnie na kolana (hehehe...). Nie mogę powstrzymać się od chociażby parsknięcia śmiechem za każdym razem, kiedy wypowiada swoje komentarze ("Don't be fooled by Batman. He talks and acts like an idiot. He is an idiot!"). Grę naprawdę powinien zaliczyć (heh...) każdy, dla kogo Batman oznacza sporą część dzieciństwa ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze gry nie kupilem, ale bardzo powaznie zakup ten rozwazam. Ma dosc trudnych rywali OPF2 (ktory taki dobry nie jest gdy czytam recenzje...) i Borderlands (w ogole chcialbym zobaczyc ta gre). Batman wyglada w tej walce na rownie powaznego zwodnika i nie zdziwie sie jesli wygra. Na razie to tylko przegladam rozne opinie graczy (po kupnie CoD:WaW nie chce drugi raz sie dac nabic w butelke widzac jedynie dobry tytul) zeby miec jak najleposza orientacje.

BTW: Widze, ze pierwszy post forumowiczki powyzej - serdecznie witamy na forum.:) I oby wiecej kobiet...

Batman przechodzę już drugi raz na medium i powiem ze jestem bardzo zadowolony z tej gry. Bardzo dobre zagadki i fajny tryb walki poza tym jest dużo osiągów do zdobycia i chce przejść grę na 100 % :) a długość jest w sam raz jak na gry akcji.

Ja COD WaW przeszedłem w ciągu 5 h za jednym zamachem.

Czy ta gra jest dlugoscia gdzies na poziomie DMC3? Jesli tak to bylbym bardzo zadowolony - tytul, ktory jest wystarczajaco dlugi zas oferuje wiele rzeczy do odkrycia (przy dlugim tytule odblokowywanie i zaliczanie achievmentow nie jest tak ciekawe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...