Jump to content

Rebel

Forumowicze
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Rebel

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 04/24/1989

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Dema niech będą choć z ręką na sercu instaluję częściej pełniaki niż dema Tj. demo ostanie jakie instalowałem, to był Far Cry (jedynka naturalnie) a pełniaka co miesiąc choć jednego instaluję.
 2. Jak się cieszę, że poprzestałem na jednym konkursie Nic mnie już nie obchodzą pozostałe i jestem poza tym. Im mniej osób weźmie udział w konkursach, tym szybciej padną.
 3. Kryptoreklamę zrobię, bo ostatnio zacząłem właśnie freeware'y na swoim blogu sidiekszynowskim opisywać Więc zapraszam co jakiś czas. A żeby nie tylko kryptoreklama była, to: 7-zip, Absolute Uninstaller, rapget, free video downloader, free studio, format factory, Firefox, Winamp, AllPlayer, Foxit Reader, RegMast, switchOff. To tyle z programów, które mogę polecić z ręką na sercu, bo sam używam.
 4. Głosowałem na RPG i widzę, że większość podziela moje zdanie Choć i dobrym FPSem nie pogardzę A i ostatnio w Puzzle Questa gram, gdzie więcej logiki, więc trudno mi było się zdecydować na jeden gatunek.
 5. Chłopie! Ile żeś musiał to zbierać i ile żeś kasy musiał mieć... Tyle gier to ja do końca życia pewnie nie uzbieram Moja kolekcja, w porównaniu do kolekcji niektórych userów jest niczym Ludzie! Trochę rozsądku przy cytowaniu! - Ran Kasy nie liczyłem, ale napisałem ile czasu się zbierała kolekcja - 12 lat I co miesiąc przychodzą średnio 3 tytuły, dzięki CDA. Acha, i przyznam Ranowi rację Cytowanie 420 linijek tekstu to gruba przesada
 6. Grzebię zazwyczaj w save'ach albo jak jakąś modyfikację wprowadzam. Raczej niczego poza tym nie doszukuję się wewnątrz folderu.
 7. Niestety potwierdzam W gimnazjum u mnie już było około 15 osób (na 35), które były na bakier z matmą a ja tylko patrzyłem jak stoją trzęsąc portkami pod tablicą, bo nie umieli robić zadań...
 8. Nie za bardzo pamiętam, ale jedno jest pewne: Intel 433 i 17GB dysk twardy + 14-calowa kobyła zwana monitorem Komputer kosztował wtedy prawie 4000 zł i dało się grać we wszystko z DOS-a i gry niewymagające akceleratora, więc byłem wniebowzięty.
 9. Jakby przestał istnieć to bym leciał kupić gry w sklepie jakiekolwiek i potem to sprzedawał na aukcjach ^^ A sam bym zaczął grać we wszystko co mam (a ile mam napisałem w temacie o kolekcji gier)
 10. Gra wciąga jak ruchome piaski, ale brak systemu kar i zbytnia łatwość po osiągnięciu już jakiegoś konkretniejszego poziomu i czarów (ja jestem na 20) powodują, że się niestety nudzi. Grywalna na maksa, ale ileż czasu można układać kuleczki. Ma też pewne nielogiczności, np. idę do zamku, żeby pogadać z panem A, dostępu broni mi do niego strażnik i mówi, że muszę panu A przynieść prezent. No to ja robię oblężenie zamku - trzyosobową drużyną (sic!) i mimo, że zamek mój, to i tak zadaniu muszę wykonać i konkretną rzecz w podarku przynieść A przecież podbijając zamek powinienem mieć dostęp nawet do poprzedniego włodarza tegoż - pana A. Inna sprawa, to właśnie zdobywanie zamku kilkorgiem ludzi Ale to już chyba w JRPG klasyka, więc się nie będę czepiał. Mimo krytyki powyżej - gram wciąż w nią, choć sam nie wiem czemu ^^ I to świadczy o wielkości tego tytułu (który przecież na dysku zajmuje śmiesznie mało miejsca [kolejny plus]). Ogólnie 8/10 jak dla mnie, choć brak mi urozmaicenia, gdy już się wszystko wybuduje w stolicy.
 11. Witam, miałem problem z przeniesieniem save'a z PC na netbooka i pewnie parę osób chciałoby tak zrobić a nie wychodzi im. Wystarczy przekopiować z Moich Dokumentów plik puzzle quest na laptopa i w już wklejonym wejść do folderu Save. Tam klinkąć w plik z nazwą postaci którą chcemy kontynuować kampanie. Tyczy się to również rozpoczęcia kilku kampanii naraz różnymi bohaterami.
 12. Tylna okładka zależy nie od redakcji, ale od tego, kto akurat najwięcej za reklamę na niej zapłaci. Kiedyś był NEC o ile pamiętam a teraz Razer. I Tak szczęście, że ktoś w dobie kryzysu ma pieniądze, bo inaczej musielibyśmy oglądać białą stronę
 13. Z okładki nikt do mnie wreszcie nie strzela - są zaabsorbowani sobą nawzajem ^^
 14. FF najnowszy + adblock plus + reload every i nic mi do szczęścia więcej nie potrzeba
×
×
 • Create New...